The LAST PHANTOM

Başlatan hanac, 18 Haziran, 2010, 17:19:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Hafta sonu GON'dan önce Cumartesi toplantı olduğunu unutmayalım!!! Seni bekliyoruz ona göre.
   Bu arada Cenk ile bugün konuştum yeni çizgi romanlar bugün gelmiş. Pazartesi, Salı reflara çıkacakmış. Planı ona göre yap istersen

mcyz

Toplantıya geliyorum kesin :)
GON'a da haftaiçi uğramam daha iyi olur o zaman, kredi kartı ekstrem geçmiş olur hem, gidince elim boş çıkamıyorum çünkü :)
Bugün de Alişan abinin tavsiyesiyle Dc'den Kinetic diye bir çizgi roman aldım, duydunuz mu daha önce?

rumar80

Hayır hiç duymadım.
   Bazen bu tavsiyeler işe yarıyor. İlginç çizgi romanlar bulabiliyorsun. Bu arada iyi ki hatırlattın Taksim'e gittiğimde gerekli şeylere de uğrayayım.

hanac

2004 yılında 8 sayı olarak yayınlanmış, bir ader ciltde toplamışlar.

hanac

Dynamite Last Phantom'a devam ediyor. 12. sayı çıktı.

11. Sayinin Kapağı

12. Sayinin Kapağı

drfuhrer

bu seriyi de sayenizde tanımış oldum...niye haberim yoktu ki ???

drfuhrer

bu arada türkçe değil galiba???

hanac

Alıntı yapılan: drfuhrer - 24 Eylül, 2011, 19:19:33

Bu seri şu anda ABD de yayınlanıyor.

Henüz ülkemize gelmedi.

BAHADIR

Alıntı yapılan: hanac - 24 Eylül, 2011, 19:23:25

Henüz ülkemize gelmedi.

Gelse satar mı?...TB denedi...olmadı...

Ama NTV basar,adını KIZILMASKE olarak çıkarır ve tv reklamları ile desteklerse deli gibi satar diye düşünüyorum...Hatta çıkardığı klasiklerden bile iyi satabilir...(Belki... ;D)

DAMPYR

Alıntı yapılan: BAHADIR - 24 Eylül, 2011, 21:12:49
Alıntı yapılan: hanac - 24 Eylül, 2011, 19:23:25

Henüz ülkemize gelmedi.

Gelse satar mı?...TB denedi...olmadı...

Ama NTV basar,adını KIZILMASKE olarak çıkarır ve tv reklamları ile desteklerse deli gibi satar diye düşünüyorum...Hatta çıkardığı klasiklerden bile iyi satabilir...(Belki... ;D)

Hanac arkadaşımız TB'nin çıkardığı serinin bu olmadığını söyledi. Eğer bu seriyi çıkarıp şanşını deneseydi belki satardı.

Bu serinin çizimleri de, maceraları da hem günümüze uygun hem güzel....... ;)

pizagor

Alıntı yapılan: BAHADIR - 24 Eylül, 2011, 21:12:49

Bununla ilgili NTV yayınlarına bir çağrımız olmuştu...

Demirbaş'tan umudu kesmek için henüz erken mi ne dersiniz. Sonra yine NTV'ye döneriz artık...

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,2569.0.html

http://pizagorgunlukleri.blogspot.com/2011/02/ntv-yaynlarna-cagr.html
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Demirbaş birkaç cizgiromana daha başlayacağı için bu gecikmeler oluyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

Alıntı yapılan: s.b - 06 Ekim, 2011, 14:47:04

Sorun da bu ya zaten, ben bir okur olarak türlü çeşit yılda 2 bilemedin 3 sayı yayınlanacak çizgiromanlar değil, yayın periyodu olan, oturmuş bir çizgiroman istiyorum... Bu sayfalardan ne oldu bu çizgiroman, ne zaman çıkacak şu çizgiromanın yeni sayısı diye sormaktan yoruldum... Bu kapsamda değerlendirilebilecek Demirbaş değil sadece, ona yükleniyor, diğerlerini es geçiyor gibi de olmayalım... Bakın Müjdelenen Çizgiromanlar  başlığına, bu şikayetin muhataplarını görün... A yayıncısı ya da B yayınevi, programınızda hepi topu 2 tane dizi olsun ama bunu bizi süründüre süründüre yayınlamayın... Farkında mısınız bilmiyorum ama yayıncı ve okur olarak birbirimizden kopuyoruz, orijinalini almak gibi alternatiflere kayıyoruz, beklemeye başlıyoruz tamamı yayınlansın da bunu öyle alayım şeklinde...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

-Ben bunun çözümü buldum hacı (Güneş sıcaklığın verdiği bunalım duygusuylu yakın arkadaşıyla uygunsuz bir şekilde argo konuşur).

-Oğluk yayıncılık ayda 4 sayı Tex(Teks değil nedense Türk abecesine inat) çıkmıyor mu?

-He gurban (Pizagor açlığın verdiği etkiyle kurban diyerek biftek,dağ gibi patates kızartması ve buz gibi bira istediğini belli etmektedir vede farklı ağızlarda konuşabileceğini göstererek hava atmaktadır.Bu karede Urfa Ağzına gönderme yapmaktadır).

-O zaman bu işin kolayı var.Puxa Vida(Torna vida gibi oldu ama olsun),
Oğlak'ı takip ediyorsun,muscoflex ve Majezik  kullanmana gerek kalmıyor (Güneş burada hanımının eczacı olmasından yararlanarak Pizagor'un havasına karşılık veriyor.Yalnız Pizagor, Güneşin bildiği bir kaç ilaç isminden oluğunu bilmiyor ve bu bilgisine şaşırıyor).

-Dediğin doğru babo (Pizagor farklı ağızlarla cevap vererek şaşırtmaya devam ediyor).

-Peki Lal Kitap ayda 5 tane babalar gibi kitap çıkarıyor mu?

-Uhg(Pizagordan evrensel bir cevap geliyor).

-O zaman al arkadaşım,al da kurtul,al da kurtul.Nedir senin bu çektiğin dertler,nedir senin bu sıkıntıların (Leyla ile Mecnun dizisinden Mecnun'a özenen Güneş).

-Tıs tıs tıs (Omuz sallamalar ve Arda taklidiyle Pizagor'u öyle görmek Güneş'i shock'a sokuyor).

-Anlaştık o zaman.Bundan sonra sıkıntısız,tasazız okumak istiyorsan bunu yap arkadaşım.Dimi ama.

-Heeee doğri dersin (Başka bir ağıza gönderme).

-Tamam o zaman hadi bana eyvallah( der Güneş ve bu geyik fazla uzumudan konuşma biter.Pizagor'da bunun mutluluğu yüzüne vurmuştur)

DAMPYR

Alıntı yapılan: pizagor - 06 Ekim, 2011, 15:16:05
Alıntı yapılan: s.b - 06 Ekim, 2011, 14:47:04

Sorun da bu ya zaten, ben bir okur olarak türlü çeşit yılda 2 bilemedin 3 sayı yayınlanacak çizgiromanlar değil, yayın periyodu olan, oturmuş bir çizgiroman istiyorum... Bu sayfalardan ne oldu bu çizgiroman, ne zaman çıkacak şu çizgiromanın yeni sayısı diye sormaktan yoruldum... Bu kapsamda değerlendirilebilecek Demirbaş değil sadece, ona yükleniyor, diğerlerini es geçiyor gibi de olmayalım... Bakın Müjdelenen Çizgiromanlar  başlığına, bu şikayetin muhataplarını görün... A yayıncısı ya da B yayınevi, programınızda hepi topu 2 tane dizi olsun ama bunu bizi süründüre süründüre yayınlamayın... Farkında mısınız bilmiyorum ama yayıncı ve okur olarak birbirimizden kopuyoruz, orijinalini almak gibi alternatiflere kayıyoruz, beklemeye başlıyoruz tamamı yayınlansın da bunu öyle alayım şeklinde...

Kaç defa söyledim yine söylüyorum.......

4 ayda bir yada belirsiz sürede çizgi roman çıkarmakla okurlarla bir bütünleşme olmaz.okur o yayınevine güvenipte  o seriye devam etmez o çizgi romanı almaz. Lalin yaptığı gibi aylık yeni seri 2 ayda birde klasik seri çıkarması lazım....... :-\ ancak o zaman okur o serinin devam edeceğine inanıp o çizgi romana para ayırır ve alır........ :(