The LAST PHANTOM

Başlatan hanac, 18 Haziran, 2010, 17:19:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yalcinerol345

Demirbaş klasikleri çıkaralı dört ayı da geçti ama ben yine de Demirbaş'ın, yayınlarını düzene oturtacağına inanıyorum ve de sabırla bekliyorum.Demirbaş'ın yayınlarının çoğu bana hitap ediyor.
Kapak güzel olsa,yayınlar orijinal sıralı olsa ve yazar çizer belirtilse benim için idael yayın olur.Bu o kadar da zor değil.Geriye bir tek düzenli yayın kalıyor onu da zamanla rayına oturtur diye umuyorum.

rumar80

Seri 12. sayı ile "ara" verdi. Başta karşımızda yeni bir Phantom var derken. Hikayenin yeniden anlatılması olduğu ortaya çıktı. Guran, Diana karşımıza çıktı.
   Yakında devam edecekmiş???

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Nisan, 2012, 10:18:42
   Seri 12. sayı ile "ara" verdi. Başta karşımızda yeni bir Phantom var derken. Hikayenin yeniden anlatılması olduğu ortaya çıktı. Guran, Diana karşımıza çıktı.
   Yakında devam edecekmiş???
Last Fantomdamı eskiye dönüş yaptı diyorsun rumar.Yani yeni Fantomda kurtuluşu klasiklerde gördü ha.nediyeyim demekki Demirbaş Kızılmaskeye devam..... 8) ;D ;)

Nightrain

Keşke bu seriyi Türkçe okuma şansına sahio olsak. Cilt olarak basılsa, her cilt için 3 fasikül, etti 4 cilt (süper matematiğim var. :P).
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Nisan, 2012, 13:04:01
Keşke bu seriyi Türkçe okuma şansına sahio olsak. Cilt olarak basılsa, her cilt için 3 fasikül, etti 4 cilt (süper matematiğim var. :P).

Çok uzar öyle.  :)

6 şar fasiküllü 2 cilt ile iş biter.

Nightrain

Eğer seri sonlandıysa; evet, 2 cilt bal-kaymak olur lakin devam ediyorsa 4 fasikül=1 cilt idealdir. Hem bütçeyede delik açmaz.  :P
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Cilt içindeki fasiküller tamamen maceranın geçtiği sayıya göredir. Kiminde 4 olur kiminde 8...

yalcinerol345

Amerika'da yayın devam ediyor mu acaba?Mandrake ve Gordon da aynı yayınevi tarafından yayınlanacak denmişti.Onlar ne oldu,yayınlandı mı?Bir de bu serilerin Türkiye'de yayınlanma ihtimali var mı?Bilgisi olan?

rumar80

12. Sayı sonrası yayını durduruldu. Mandırama ve Gordon'dan da bildiğim kadarı ile ses yok.

Gambit

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 22 Şubat, 2013, 20:47:22
Amerika'da yayın devam ediyor mu acaba?Mandrake ve Gordon da aynı yayınevi tarafından yayınlanacak denmişti.Onlar ne oldu,yayınlandı mı?Bir de bu serilerin Türkiye'de yayınlanma ihtimali var mı?Bilgisi olan?

Demirbas yayincilik alacak diye konusuluyordu bir ara

12 sayi, yilda 1 sayi cikardigini hesaplarsak, 12 yil sonra bitecek Turkiye yayini bu yeni "The Last Phantom" un