Spawn - Arkabahçe

Başlatan V, 21 Haziran, 2010, 22:03:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Helal olsun Ahmet Abi'ye..Asla vazgeçmiyor..Bu ülkede comics aleminde onun yaptıklarının yanına yanaşabilmiş değil hiçkimse..
"İstemem,eksik olsun.."

haysat

Haklısın Engin.

Yazın Arkabahçe çizgi roman dükkanında yaptığımız zaman Ahmet Beyin heyecanını hiç unutamam.
Bana hep arayış içinde ve bir şeyler yapacak izlenimini vermişti ve bunların meyvalarını toplamaya başlayacağız İnşallah yakında.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Pearl Jam kusura bakma ben konuyu nerde açayım diye düşünürken sen paylaşmışsın tekrar oldu. Neyse adminlerin efendisi olayı düzeltir diye düşünüyorum.

(Türk Çizgi Romanları )Bölümünde Arkabahçe Yayıncılığı bulamadım.Duyurulur..
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

gamlıbaykuş

Cehennem Tohumunun yeniden aramıza katılacak olması çok sevindirici bir haber. Ahmet Kocaoğlu'nun piyasaya dönme vakti gelmişti. Peki bu maceralar hangisi daha önce Arkabahçenin bastığı Spawnları yeniden mi okuycaz yoksa farklı bir seri mi? Ve gerçekten matbaaişleri yani baskı kalitesi bu sefer dah a iyi olur inşallah...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Spider-Sense

Bildiğim kadarıyla Arkabahçe hikayeye kaldığı yerden devam edecekmiş.

Nightrain

Arkabahçe tekrar yayınlayacaktı, ne oldu bile var mı? Mesaj atmıştım kendilerine ama cevap veren olmadı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 11 Mart, 2013, 10:23:06
Arkabahçe tekrar yayınlayacaktı, ne oldu bile var mı? Mesaj atmıştım kendilerine ama cevap veren olmadı.

Sanırım yayınlanmayacak.

Telif de problem çıkmış.

Nightrain

Çok üzüldüm cidden. Kaç aydır Spawn okumanın hayalini kuruyordum. :-\

Harun Ça

Tekrar Spawn için çok heyecanlanmıştım kursağımızda kaldı desene  :'(

omega red

spawn artık eskimiş bir kahraman. çok gereği yoktu açıkcası.

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: omega red - 11 Mart, 2013, 18:15:17
spawn artık eskimiş bir kahraman. çok gereği yoktu açıkcası.

Mandrake eskimedikten sonra Spawn hic eskimez turkiye'de.
Yayinlansa da eskitebilseydik keske :)

yunusmeyra

spawn çığır açıcı serilerden kabul edilebilr..yeni bir çizgi roman yayıncılık anlayışı,yazar ve çizerlerin klasik büyük yayınevlerinin edisyon ve içerik anlayışlarına meydan okumalarının simgelerinden biridir..bu tarz seri ve kitaplar belkide bir kaç on yıl sonra edebiyat türlerinin klasikleri gibi anılacak ve her daim koleksiyonlarda bulunması,okunması istenecektir...tabii eğer çok da derin olmayan çizgi roman piyasasındaki yeni okuyucular sadece günceli yakalama kaygısıyla hareket edeceklerse ,bu bizim gibi ülkelerde geçmiş senelerde ilk yayınlarını yapmış serilerin tekrar baskıları ve devamı için güçlük teşkil edecektir..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Nightrain

Arkabahçe facebook'a "En sonunda ,yıllar sonra çizgi roman çıkartacağız!!!!" yazmış. Bir ara Spawn'ı basacaklardı ama Image Comics'in saçma sapan isteklerinden dolayı vazgeçtiklerini söylemişti. Umarım tekrardan anlaşmışlardır.

gamlıbaykuş

Bu mesaj üstüne Facebook' a ben de baktım; ama detaylı bir bilgi vermemişler. Sadece yeniden yayıncılık hayatına döneceklerinden bahsetmişler. Eh yakışanı da bu zaten, Arkabahçe' de az düş kurmadık ne de olsa. İnşallah herşey güzel olurda bir yayınevimiz daha yeniden aramıza döner :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Mithrandir

Alıntı yapılan: haysat - 25 Aralık, 2012, 21:02:21
Arkadaşlar Arkabahçe yayın hayatına geri dönüyor. Facebook sayfasında duyuru yaptılar,aynen aktarıyorum...

Arkabahçe Çizgi Roman Dükkanı

Spawn'ın Türkçe yayın hakların alıp, kendimize bir yılbaşı hediyesi verdik bugün. Spawn Origin #1 ile uzun bir ara verdiğimiz çizgi roman yayıncılığına dönüyoruz. Umarım sizlerde bu habere bizim kadar sevinir paylaşımına destek olursunuz.Mutlu yıllar şimdiden:))

Bu haberi ilk okuduğumda ben de çok heyecanlanıp sevinmiştim. Arkabahçe Spawn serilerini en baştan alıp aylık periyotlarla ciltler halinde Şubat 2013'ten itibaren basacaktı sözde. Uzun bir süre ses seda çıkmayınca Arkabahçe yayıncılığa bi mail atmıştım, 4-5 ay olmuştur sanırım. İstenen telif ücretinin ilk anlaşmadan sonra değiştirildiği ve çok yüksek bir telif istenildiği gerekçesiyle projenin iptal edildiği yönünde bi cevap almıştım malesef.