Spawn - Arkabahçe

Başlatan V, 21 Haziran, 2010, 22:03:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Alıntı yapılan: Nightrain - 05 Mayıs, 2017, 16:22:15
Bu videoda, 2.cildi tanıtırken, sonlara doğru biri bir şey soruyor "sonra dükkana özel hardcover" deniliyor.

https://www.facebook.com/ArkaBahceComicShop/videos/970930423035854/

Neyin hardcoveri anlayabilen var mı? Acaba deluxe versiyonu falan mı basılacak?

Herhalde dükkana özel ciltlisi de çıkacak. Ben öyle anladım. Deluxe olacağına ihtimal vermiyorum.

memospinoz

2. cilt
Sayfa Sayısı: 184
Etiket Fiyatı: 34 TL

dean

hennessy

Spawm dört nala geliyor harika haber. Fuar öncesi herkes kartları döküyor....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ghostrider

Efsane seri ama keşke Arkabahçe basmasaydı,aldığım her cilt elimde paramparça oldu.Bu kitaplara verdiğim parayı helal etmiyorum.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Nightrain

Alıntı yapılan: ghostrider - 18 Ekim, 2017, 10:27:23
Efsane seri ama keşke Arkabahçe basmasaydı,aldığım her cilt elimde paramparça oldu.Bu kitaplara verdiğim parayı helal etmiyorum.

Spawn'larda mı dağıldı? Biraz biriksin, alırım diyordum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

haziran00

Alıntı yapılan: Nightrain - 18 Ekim, 2017, 11:21:28
Spawn'larda mı dağıldı? Biraz biriksin, alırım diyordum.

Ben dükkana gittiğimde tüm kitapları çekiştiriyorum çekiştiriyorum dağıtmayı başaramıyorum sizler nasıl başarıyorsunuz anlamadım :) 20 sene önceki kitaplar evet öylede, şimdi neredeyse tüm yayıncılar aynı matbaalarda bastırıyor ken kitapları bu ayrıma nasıl kanaat getiriyorsunuz anlayamadım :)

Nightrain hocam ben de tüm spawnlar var okudum herhangi bir sıkıntısı yok, gönül rahatlığı ile alabilirsiniz, olaki binde bir olasılık bir arızası çıktı kitabın gönül rahatlığı ile dükkanlarından değiştirebilirsiniz.

Nightrain

Alıntı yapılan: haziran00 - 18 Ekim, 2017, 12:23:27
Ben dükkana gittiğimde tüm kitapları çekiştiriyorum çekiştiriyorum dağıtmayı başaramıyorum sizler nasıl başarıyorsunuz anlamadım :) 20 sene önceki kitaplar evet öylede, şimdi neredeyse tüm yayıncılar aynı matbaalarda bastırıyor ken kitapları bu ayrıma nasıl kanaat getiriyorsunuz anlayamadım :)

Nightrain hocam ben de tüm spawnlar var okudum herhangi bir sıkıntısı yok, gönül rahatlığı ile alabilirsiniz, olaki binde bir olasılık bir arızası çıktı kitabın gönül rahatlığı ile dükkanlarından değiştirebilirsiniz.

Benim bazı DD ciltlerimin arası açılmıştı. Biraz daha zorlasaydım, kapağından ayrılacaktı. Geçen D&R'da Spawn'ları incelemedim, kağıt kalitesinde ve baskı kalitesinde gözle görülür bir artış var. Şöyle 8.cildi bir görsün, ondan sonra toplu şekilde alıp okuyacağım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Bende kş DD ve Spawn albümlerine şu ana kadar bişi olmadı şanslıyım demek ki.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ghostrider

Ben internet sitelerinden alışveriş yaptım.Aldığım iki ciltte kopmalar ve dağılmalar söz konusuydu.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

haziran00

Alıntı yapılan: ghostrider - 18 Ekim, 2017, 13:55:34
Ben internet sitelerinden alışveriş yaptım.Aldığım iki ciltte kopmalar ve dağılmalar söz konusuydu.

Başıma bu türlü tatsızlıklar gelmesin diye kendim almayı tercih ediyorum (tabi her şehirde böyle bir imkan yok o ayrı)

memospinoz

Spawn: Klasik Seri Cilt 3, Spawn mirasını oluşturan hikâye ve çizimleri barındırmaktadır. Todd McFarlane'in elinden çıkma inanılmaz detayda çizimler ve öykülerin yanında Grant Morrison ve Greg Capullo gibi endüstri devlerinin yaptığı katkıları da içerir.

Bu cilt, zamanında basılıp tükenmiş yedi Spawn fasiküllerinin yepyeni bir tasarım ve formatta basılmış halini içermekte. Bu ciltlere özel bonus içeriklerin arasında ise, kapak galerileri ve sahne arkasından çizimler bulunuyor. Her ciltte bir de, capcanlı renkler ve yeni, dijital renklendirme ile baştan yaratılmış klasik birer Spawn kapağı bulunuyor.

Sayfa Sayısı: 184
Etiket Fiyatı: 38 TL

dean

ZGeralt

Nihayet.
Kendi kendime 2018 içinde çıkmazsa İngilizce ciltleri topluyorum diye söz verdim. Neredeyse son dakika duyurdular. Gerçi bir sonraki cilt yine 1 seneyi bulur böyle giderse.
:(

tommikser