'Kabus'a Ne Kadar Kaldı?

Başlatan pizagor, 22 Haziran, 2010, 20:22:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

FerdiFon

Zagor'un Kabus Adlı Macerası Tüm Zamanların En Uzun Zagor Macerasıdır  513 Sayfadan Oluşuyor ...
Senaristliğini  ( Dylan Dog'un Yaratıcısı )  Tiziano Sclavi  Çiziminide  Galliano Ferri  Yapmıştır  ...
İtalya'da  Kemikleşmiş Zagor'culardan  Oluşan   SCLS Anketinde  En İyi Çizim Listesinde  10 Macera Arasında 1.Olmuştur ...

Orjianal Sayı  275 / 276 / 277 / 278 / 279 / 280 /

darkwood

Ahmet bey'in görüşüne katılıyorum, kabus gerçekten Zagor'un en sevdiğim maceralarının başında gelir.  :)
Darkwood Sakinleri..

FerdiFon

Alıntı yapılan: darkwood - 12 Eylül, 2011, 21:43:54
Ahmet bey'in görüşüne katılıyorum, kabus gerçekten Zagor'un en sevdiğim maceralarının başında gelir.  :)

Evet Mesut Bende Çok Seviyorum Bu Macerayı , Adeta  Senaryosu Uzun Metrajlı  Bir Film Niteliğinde ...
Ben Çok Etkilenmiştim Bu Macerada Zagor'un Yaşadıklarından  ,  Ah-Eh-Nai Denilen Delilik Hastalığına Yakalanıyor Zagor  Ve Büyük Kızılderili Kahramanı  Rakum'un Silahlarını Bizzat Kendi Elinden Alıp Savaşması  Çok Etkileyici Sahnelerdi  ...

FerdiFon

Alıntı yapılan: JAVA 30.000 - 12 Eylül, 2011, 21:23:32

Evet arkadaşlar Darkwood'da Kabusun orjinal Kapağı bu daha sonra devam eden 3 sayı ile devam edip sonlanıyor... :D
[/quote]

Arkadaşlar  Sanırım Kabus Macerasını Siz Karıştırdınız  ,   Konuda Adı Geçen  Kabus   Senaristliğini  Tiziano Sclavi'nin Yazdığı Maceradır  ...
Sizinki Orjinal Sayı 376'da Başlayan Macera  ...

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

alpi

pizagor

Ben henüz mayıs cildine bakıp gelecek ayın sayılarını doğrulayamadım. Hesapta bir hatam yok değil mi, 15 güne okumaya başlıyor muyuz bu 'saga'yı?

Nightrain

Cilt şeklinde basılsa, üstüne hardcover olarakta çıksa, tadından yenmez. :-*
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Alıntı yapılan: Nightrain - 15 Mayıs, 2012, 11:28:38

Çok iyi bir fikir!

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 15 Mayıs, 2012, 11:28:38

Şu anada Kabus macerası bölünüyor ve 2 cilt içinde yer alıyor.

Ayrıca 200 adet numaralı sadece Kabus Hardcover'i mükemmel olur.

Gambit

aslinda duzenli takip etmeyen okuyucular icin, arada bu tur onemli maceralarin ozel ciltleri ciksa, hem daha fazla satis, hem de belki okuyucuya karakteri sevdirip normal maceralarini da almaya baslatabilir boyle uygulamalar.

pizagor

Özel cilt olarak bir Kabus'u (ya da Hellingen'li tüm maceraları) bir de Kraken'i görmek isterim...

Tabi başkaları da Kandraks diyecek, Rakosi vs diyecek sonuç Klasik Maceralar dizisi olacak :)

darkwood

Bu maceranın ve Zagor'un diğer çok sevilen maceraların hardcover ciltleri harika olur,
Ben Hellingen ve kaptan Fishleg'li maceralarından da isterim.
Darkwood Sakinleri..

Gambit

Alıntı yapılan: pizagor - 15 Mayıs, 2012, 12:15:10
Tabi başkaları da Kandraks diyecek, Rakosi vs diyecek sonuç Klasik Maceralar dizisi olacak :)

hanac da kesin Ciko ile Zagor un romantizm yasadigi pembe maceralari isteyecektir  ;D