Superman Sohbet Odası

Başlatan pizagor, 24 Haziran, 2010, 18:53:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Superman Unchained 2017'nin sonuna ertelenmiş! Red Son ise hazırlanıyormuş. Yani 2 senedir çıkartacaklar şunları. >:( Unchained'i bekliyordum bayağıdır. Hoş olmadı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

emirgoc

Alıntı yapılan: Nightrain - 12 Aralık, 2016, 14:34:59
Superman Unchained 2017'nin sonuna ertelenmiş! Red Son ise hazırlanıyormuş. Yani 2 senedir çıkartacaklar şunları. >:( Unchained'i bekliyordum bayağıdır. Hoş olmadı.
Çok üzücü bende ay sonuna kadar kendimi tutup onları almayı planlıyordum.Bir de ertelersin anlarımda tam 1 yıl ertelemek nedir ya :(

İdrava

Hiç superman klasikleri çıkartacak bi yayınevi olmayacakmı? :(

Dr.ArAmAS

Alıntı yapılan: İdrava - 31 Temmuz, 2017, 23:37:02
Hiç superman klasikleri çıkartacak bi yayınevi olmayacakmı? :(
[/quote
Her güzel kahramanın klasiği çıksa keşke...süpermen,kaptan amerika,demir adam...oooffff offfff

İdrava

Hayır anlamıyorum. 1985 yılından sonra çıkan superman hikayeleri konu derinliği bakımından çok iyidir. Eminim yayınlasalr tutar. İnşalla bir yayınevi bunu yapar. Bu yazdıklarımızı görür. Ben en çok büyülü rüzgardan ümitliyim. O yapmazsa kimse yapmaz. Kızılmaske gibi bi atak bekliyorum.

Nightrain

Superman'in hakları YKY'de. Klasiklere bulaşacaklarını hiiiç sanmıyorum. Keşke John Byrne ve Roger Stern'li dönemi bassalar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

tenten

Acaba bu işin bir ara yolu var mı?
Superman'i YKY basıyor ama Spider-Man'de bunun farklı bir örneğini gördük.
Marmara Çizgi Spider-Man'in Amazing, Superior serilerini ve eski one-shot'ları basarken, nasıl oldu bilmiyorum Gerekli Şeyler de klasik Spider'ları basabildi. Benim de YKY'den ümidim yok. Koşullarını bilmiyorum ama böyle bir model uygulanabilirse belki başka bir yayınevi de eski Superman serilerini basabilir.

İdrava

Bakın bi superman klasik dedim herkes arkasından yorum yazdı. Duyun artık sesimizi yayınevleri. Alıcılar hazır :)

Mrtekin

Bendis'li "The Man of Steel" bekleneni verememiş gibi.

Grant Morrison, Action Comics'i 2011'de devraldığında satışları, "öteden beri süregelen ortalama" olan 40 binden 180 bine çekmesine rağmen, Bendis'li sayıların satışı, ezcümle 60-70 binler arasında kalmış. Bir başka deyişle, Morrison'un başarısının yarısı bile yakalanmış değil.

Buna Bendis'in aşırı iş yükünün mü sebep olduğu okurlar tarafından ciddi bir şekilde  sorgulanmakta.
They drew first blood...

ZGeralt

Bendis'in "sokak" hikayeleri yazmakta daha iyi olduğunu düşünüyorum, DC ana evrende tam bir muadili yok ama örneğin Detective Comics' e daha uygun gibi. Daha doğrusu orada daha başarılı olurmuş gibime geliyor.
Superman'ın yeni jenerasyonda fazla popüler olmaması da etkili olmuştur diye düşünüyorum.