Captain America ABD de yayinlanan sayilar

Başlatan hanac, 23 Temmuz, 2010, 10:43:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

"Captain America: The 1940s Newspaper Strip #2" 28 Temmuz da çikiyor.

hanac

rumar80

Bu bildiğim kadarı ile yeni bir seri. Brubaker bu serinin başında Steve Rogers'ı Peggy Carter'ın cenazesine götürüyor. (Alfa yayınlarını okuyan ya da filmi izleyenler tanırlar)
   Bu arada Steve Rogers'ın öldüğünün sanıldığı dönem Captain America olan, ancak Fear itself serisinde öldürülen Bucky Barnes Winter soldier olarak dönüyormuş. Bucky'nin eski günleri mi yoksa tekrar diriltecekler mi göreceğiz. Ancak hem Wînter soldier olarak hem de Captain America olarak Bucky'nin kullanılması gerçekten güzel bir karardı. Keşke Bucky Cap, Steve Rogers da hepsinin üstü olarak kalabilseydi.

emre ozdamarlar

Ed Brubaker'in yazdigi Captain America'ya basladim. Bucky'nin dönusu, Red Skull'a suikast, Winter Soldier falan biraz okudum ama hic sarmadi, ki Ed Brubaker cok sevdigim bir yazar.

Captain America'nin hala kendisine makinali tufekle ates eden 10 tane adamin arasina kalkanla dalip kafalarini birbirine tokusturarak dusmanlarini yere sermesi artik fazlasiyla tirt geliyor gozume. Bi turlu gelistirememisler adami.

En iyisi Essential'lardan Falcon'la beraber takildiklari dönemlere göz atmak belki de.

rumar80

Bende essentiallar'ın altı cildi de var. Bir gün onları da okumaya zaman gelecek.
Ama Brubaker'dan hemen vaz geçme. Bucky yavaş yavaş yeni düzene bir uysun, sonra Captain America bir ölsün, Bucky yeni Cap olsun.
  Beni bu seri acayip sardı Emre. Biraz daha şans ver. Yakında Brubaker Captain america'yı yazmayı bırakacak zaten ama Gruenwald döneminden çok çok iyidir bu dönem.

rumar80

Madem ustadan Avengers'ta bahsettim. Burada da bir iki çizimi olsun bari.  ;)

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Temmuz, 2012, 14:34:24
Yakında Brubaker Captain america'yı yazmayı bırakacak zaten ama Gruenwald döneminden çok çok iyidir bu dönem.

Evet doğru Brubaker bırakıyor.

Yakında (Marvel NOW ile) diresiyona Mark Waid geçecek.

emre ozdamarlar

Captain America mi öluyor?
Abi devam ediyorum o zaman biraz daha :)

rumar80

Civil war sonrası 25. sayıda.
   Ama Marvel'da ölen ölü kalmaz unutma. Yine de seveceksin.

hanac

Ağustos 2012 kapağı değişik olmuş, beğendim.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Merhaba Kaptan Amerika severler (En başta dean olmak üzere)

Ekim de bir 4 sayılık mini seri başlıyor; Captain America: Living Legend.

İlk sayıyı Adi Granov çiziyor, ikincisini ise Agustin Alessio.

Alessio büyük ihtimalle 3. ve 4. sayıyı da çizecek.

Yazar ANDY DIGGLE.

dean