Tom Braks - HOZ Comics

Başlatan darkwood, 30 Haziran, 2010, 22:30:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

HozComics tarafindan Tombraks'in Pecos Bill ile dönüsümlü olarsk 2 ayda bir çikmasi planlaniyordu.
Pecos Bill simdilik rafa kalkti gibi görünüyor. Bu durumda Tom Braks aylik olarak yayinlanirsa, çok daha güzel olur..  :D
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Sevgili Darkwood. Bu görüşüne tamamen katılıyorum. Böylece bu seriyi daha çabuk ve daha doyurucu olarak tamamlarız.
     Bu arada Haşim Bey sadece Esse Gesse'leri mi yayınlayacak yoksa Ombrax ta yayınlanacak mı?

aaciltan

Insallah bütün edisyonlari yayinlanir ... Tom Braks benim çocuklugumun çizgi romani .. Ayri bir yeri var

gamlıbaykuş

Artik bazi yayinlarin, yayinlanma tarihleri oturmali bence. Ne yalan söyleyim ben çok sikildim, yok çikti mi, çikacak mi, bu ay neden gecikti yeter be. Tom Braks da bunlardan biri düzgün bir sisteme oturtulup özellikle de zamaninda yayinlanmali...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

Tom Braks'in aylik olarak yayinlanmasini ben de istiyorum. Fakat yayin tarihi aksamamali.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Tom Braksi biz aylik istiyoruz.. Fakat neredeyse 3 ay oldu. 3.sayi hala piyasada yok.
HozComics eskiden daha düzenli yayin çikariyordu. Hasim bey yaz tatiline çikti sanirim.  ???
Darkwood Sakinleri..

s.b

Tom Braks 3 çikti. Satin almakta geç kalmayin.

tommikser

dostum bu güzel haberler sabah sabah nereden aldin.Bende rüyamda çizgi romanlarla ugrasiyordum.Fazla düsününce böyle oluyor demeki ki.

tommikser

3. sayiyi bende almadim ama idefix'te var istiyorsan.Bende merak ediyorum.Daha hiçbirinden de ses çikmadi.Bi güzel haber veren olsa diye bekleye bekleye kuruyacaz yahu.

tommikser

Olsun alinacaklar çogaldi nasilsa araya oda sikisi bir ara elbet.Diger yayinlardan haber yok degil mi?Dylan dog çok ara verdi.Okumaya hasret birakti kendini.Bu arada west i de çok sevdim farkli bir tadi var.Gerçekçi 2.sayisini aldim ama daha okuyamadim.Bir bilen varsa desin Nathan never dev albüm 7 de kalmis.Italya ya baktim adamlar 14. sayiyi yayinlamis.Bizde yayini durdu mu?

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Kagan - 07 Eylül, 2010, 11:10:32
Tom Braks 1'de ek olarak Aslan Sükür'ün hazirlamis oldugu bir kapak vardi ama 2.'de yoktu. Acaba sizdeki sayilar da böyle mi? Bir de, 3. sayida da bir ek var mi? Bilgi verirseniz sevinirim...

Aslan Sükür'ün çizmis oldugu kapak sadece birinci sayida vardi. Maalesef diger 2 ciltte herhangi bir ek verilmedi. Keske böyle minik hediyeler bize sürekli sunulabilse. Aslan Sükür kapaklarini arsiv yapardik. Umarim Judas ve Jeriko'da birseyler yapilir...

hanac

Tom Braks 4. sayı baskıda.

5 Ocak da satışa çıkacak.

yalcinerol345

En azından bir sayı Aslan ŞÜKÜR kapaklı olarak yayınlanamaz mı? Eminim ki satışları etkileyecek.

gamlıbaykuş

Bence de etkiler. Aslan Şükürlü Kapak (Hoz'un verdiği) kitaplığımda baş köşeyi süslüyor...

s.b

Haşim Bey bizi Tom Braks'sız bırakmasın da kimin kapağıyla yayınlarsa yayınlasın.

Kimileri kapağı Aslan Şükür'lü istiyor, kimileri de orijinal.

Bu durumda Hoz comics ne yapsın?

Gel 5 Ocak gel!