X-Women - HOZ

Başlatan BAHADIR, 06 Temmuz, 2010, 12:31:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BAHADIR

Alıntı Yap3 senedir sehir efsanesi haline gelmis bir olay gerçek oluyor: Chris Claremont tarafindan yazilip en seksi hatun çizimleriyle taninan üstat Milo Manara tarafindan çizilen bir X-Girls macerasi.

48 Sayfa olarak frankafon formatinda hazirlanmis bu efsanevi sayiyi acaba Türkiye'de Eylül ayi içinde hangi yayinevi yayimlamak için Italya'yla anlasmaya varmak üzere?...

Manara deyince zaten yüzümde bir tebessüm olusuyor...Üstelik bir de bizim X-Hatunlari resmedince is daha bir keyifli olacaktir hemde...Bir de tüm bunlarin üstüne Comics degilde Frankofon tarzinda...

Ne diyelim Istanbul Kitap fuarindan önce saganak üstüne saganak devam ediyor...Bunlar çitlatilanlar...Birde çitlatilmayi bekleyenler olacagini hesap edersek...Isin içinden çikilacak gibi görünmüyor...

Tesekkürler ............. (Noktali yerlere siz ne gelecegini biliyorsunuz zaten...)

pizagor

Manara hatun kisileri Jim Lee'den daha "etkileyici" çizebilecek mi???

Storm'a bakarak EVVVET! diyebilirim  :o
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ilke

Yazar: Chris Claremont
Çizer: Milo Manara
Format: 48 sayfa Frankafon
Amerika Yayin tarihi: 14 Temmuz 2010
Türikye Yayin tarihi: Eylül-Ekim gibi diyelim

rumar80

Gerçekten mi süper.

hanac

HOZ un yayinlayacagini duyurdugu yeni cildi.

X-Women hepimize hayirli olsun.  :)

Tarkan Kurt

darkwood

Çizimler güzel görünüyor. Ne diyelim tüm çizgiromanseverlere hayirli olsun..  :D
Darkwood Sakinleri..

Alperen

Roque'a ilk defa uzay sovalyesi ROM'un icinde rastladigimdan beri tutkunum.
MIlo manara'nin da guzel cizemeyecegi X-women yok herhalde.

Alperen

Arkadaslar unutmadan bu karakterlerin hepsinin kendi mini serileri de yayinlandi. Rogue'un, Shadow Cat'in, Storm'un, Psylocke'un limited serileri yayinlandi. En uzun suren bildigim kadariyla Roque'un ki oldu. Bu karakterleri bilmeyenler icin biraz tanitirsak.

Roque= Mystique'in evlatlik kizi, Gambit'in sevgilisi, once kotu mutantlar kardesliginin uyesi sonra x-men'in.

Shadow Cat= genc yasinda x-man (x-woman) olan bir yahudi kizi, Colossus ve Wisdom'in sevgilisi oluyor. Bir ara Excalibur super takiminin kurucularindan ve uyerlerinden de olmustu. Gaiba New Mutants'in icinde de bulunmustu. Shield ajanligi da yapmisti.Cok isim degistiriyor. Su anda ismi ne bilmiyorum.

Storm=En meshur x-melerden. Forge'un eski esvgilisi. Black Pather'in karisi.

Psylock= Kaptan Britan'in kardesi, Angel'in eski sevgilisi.

ilke

Büyülü Rüzgar'da bulabilirsiniz.

Sonunda...

V

Hoz'da haraketlenme var.Spider Man ve yayinlanacagi duyurulan diger "renkler" serisi ile ilgili
gelismeler de var mi acaba?
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

ilke

Arkadaşlar,

alıp okuyan yok mu yahu X-Women'ı? Ya aslında okumasanız da olur. Önemli olan çizimler diil mi? :)

tommikser

Bana hafta sonu yollandı sanırım İstanbullulardan daha çabuk okudum  ;D valla konu güzel ama çizimler mükemmel.
Ben bu boyutta beklemiyordum, gerçekten boyutu bence iyi seçmişsiniz. Orjinali midir bilemem ama çok yakışmış
.Baskı Hoz'u haklı çıkarıyor. Sessizliği sıkıcı. Manara her zamanki gibi döktürmüş. X kadınları bu kadar seksi görmemiştim. Sanırım herkes bayılacak  ;D

hanac

Ben de okudum ama konusunu hatırlamıyorum.  :)

Vallahi hatırlamıyorum, ama edisyon ve çizimler harika.