Lal Kitap'in Milliyet Sürprizi..

Başlatan V, 17 Temmuz, 2010, 21:24:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Milliyet gazetesinin bugünkü sayisi Lal Kitap'in 4 çizgi romanindan(Martin Mystere,Zagor,Büyülü Rüzgar,Nathan Never) birisini
hediye ediyordu.Lal deposunu mu bosaltmaya çalisiyor bilinmez,hos bir sürpriz olmus.Söyle zamani olup 40-50 gazete bayi
gezen birisi,tanesi 60 kurustan Lal serilerinden eksiklerini hesapli olarak tamamlayabilirdi yani ;D Her sey bir yana çizgi roman
tanitimi için iyi bir firsat olur insallah.Bu gibi promosyonlarin bence en büyük faydasi; kazanilacak yeni çizgi roman dostlaridir..

"İstemem,eksik olsun.."

guantanamo

Bugun bes bayi gezdim sadece martin no 45 ten baska yoktu

pizagor

Uygulama bu haftasonu pazar günü tekrarladi ki sokagimdaki bakkalda Milliyet gazetesiyle birlikte verilmek üzere 2 adet Büyülü Rüzgar albümü vardi. Ancak ikisi de ayni sayi oldugu için sanirim öyle eksiklerimi ucuz yollu tamamlayayim beklentisi karsilanmayacak bu sekilde...

Bir de nedense biraz daha özensiz ve kalitesiz bir baskiymis gibi hissettim... Ucuz ya, psikolojik herhalde :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

V

Özgür ben geçtigimiz pazar verilenleri almadim,geçen hafta aldiklarim yeni baski degildi.
Depolarindaki eski sayilari dagitiyorlardi.Bu hafta yeni baski yaptilarsa garip bir uygulama.
Halen devam eden serilerinin de içerisinde oldugu kitaplar için gazete ile dagitim yapmak ugruna
yeni baski yapacaklarini sanmiyorum.Hem Bonelli böyle birseye izin de vermez..

"İstemem,eksik olsun.."

hanac

LAL Kitap Milliyet ile toplam 250.000 çizgi roman dagitmis.

Bir deposunu tamamen bosaltmis.

Ahmet Oktay

Yakında yine böyle bir uygulama olsa yada kuponla ufakta olsa set verilse çizgiromanın tanıtımı ve daha büyük kitlelere ulaşması açısından yararlı olur diye düşünüyorum

DAMPYR

Çizgi Roman tanıtımını her ne şekilde olursa olsun destekliyoruz... 8) :D :)

tommikser

Yakında YKY superman yayınlayacak tanıtım için yakın zamandaki en büyük hamle bu maalesef.

hanac

NTV nin yayınladığı çizgiromanları unutuyorsunuz.

Onbinlerce belki de yüzbinlerce çizgiroman bastı.

Nightrain

Alıntı yapılan: gunessemerci - 25 Mayıs, 2013, 20:51:44
Yakında YKY superman yayınlayacak tanıtım için yakın zamandaki en büyük hamle bu maalesef.

Bu doğru mu? Ciddi ciddi DC Comics'i ülkemizde görebileğiz yani? Heyecan bastı desem abartmış olmam.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"