DAMPYR'i ISTIYORUZ..

Başlatan darkwood, 20 Temmuz, 2010, 01:03:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ümitkr

Darkwood selam,

Dampyr'i taniyalim yazini az gelistirerek asagidaki adrese gönderebilir misin? Genel bir tanitim yaparak ise baslamakta yarar var :) Bir de gerçek isim ve imza isi daha gerçekçi kilabilir. Sorun olmayacaksa tabii :O)

dampyriistiyorum@gmail.com

Kagan selam,

Bence herkes hemen katki saglamak isteyecek forumlarda duyuruya baslasin. Ben az sonra bazi site yöneticileri ve forumlara duyuracagim durumu hemen. Olaya katilmak isteyen site ve forumlarin logolarini sag yanda yayinlayacagim. Altin madalyon ve ÇROP'u hemen ekliyorum digerleri kendi bilir.

Isim yazdirma anket formunun kodlarina hala ulasamadim. Bilen varsa bekliyorum.

Daha güzel günlere artik :)

tommikser

Demin ilk yazimi yazdim.Size sonuna kadar destegim.Daha önce de demistim.Benim grubum ne derse sonuna kaadr arkasindayim.Hiç okumadim bu diziyi.Ögrenciligimin parasiz yillarina denk gelmisti.Ilk isim ilk 5 cildi siparis vermek.Devamini alacagima kendi adima söz veririm.Zagorun sözü bu:)Insallah amacimiza ulasiriz.

ümitkr

Alıntı yapılan: gunessemerci - 29 Ağustos, 2010, 21:16:35
Demin ilk yazimi yazdim.Size sonuna kadar destegim.Daha önce de demistim.Benim grubum ne derse sonuna kaadr arkasindayim.Hiç okumadim bu diziyi.Ögrenciligimin parasiz yillarina denk gelmisti.Ilk isim ilk 5 cildi siparis vermek.Devamini alacagima kendi adima söz veririm.Zagorun sözü bu:)Insallah amacimiza ulasiriz.

Eeee, yazi nerede? Mail olarak gelmemis, mesaj olarak ulasmamis, burada da yok?  ???

Gambit

Ben Dampyr i cok seviyordum ya, oyle ki, ilk 12 sayisini tekil sayi olarak almis olsam da, kitapligimda $IK dursun diye, gidip ciltlerini de satin aldim sonradan.

Umarim tekrar cikar cunku her sayisini okdugum tek fumetti dampyr di son zamanlarda

V

"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Alıntı yapılan: Kagan - 30 Ağustos, 2010, 09:11:33
Pek kimsenin Dampyr istedigi yok herhalde... Su ana kadar sadece iki kisi yorum yapmis: Biri ben (Zagor Tenay adli yorum yapan kisi), biri de gunessemerci...
Demek ki Oglak Yayincilik, Dampyr'i yayinlamamakta hakliymis... Bu bölümde Dampyr'i istiyorum diyen kullanicilarin katkilari, yorumlari nerede acaba ?
Siz yayinci olsaniz Dampyr'i yayinlar miydiniz ? Ben yayinlamazdim
...

Kagan dostum hemen karamsarliga kapilmayalim. Daha dün bir, bugün iki.

Biliyorsun bizim insanimiz yazmayi pek sevmez.

Bak destek veren forumlar, siteler olusmus hemen.

Ben de yakinda tüm üyelere bir mesaj atarim.

Bence en önemlisi isim listesini ekleyebilmek.

s.b

Dampyr'i yayinlamayi düsündügünü Hasim Bey aylar önce bana söylemisti. Ama henüz bir haber yok. Dampyr beni pek sarmadi ama siz istemeye devam edin. Isteyenin bir yüzü kara, vermeyen zenci olsun.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

ümitkr

Alıntı yapılan: s.b - 30 Ağustos, 2010, 13:13:00
Dampyr'i yayinlamayi düsündügünü Hasim Bey aylar önce bana söylemisti. Ama henüz bir haber yok. Dampyr beni pek sarmadi ama siz istemeye devam edin. Isteyenin bir yüzü kara, vermeyen zenci olsun.

:) Su son bir yilda Italya'ya giden her ayyinevi sahibi ayni vaatte bulundu ve her sohbette bir kez duydum ben bunu. Daha harekete geçen yok. Maceraperest telifi iade etmiyor, etmedigi gibi basmiyorda anlasilan. Bonelli'nin çok umurunda basilip basilmadigi, tikir tikir parasini aliyor... Gibi...

Kagan, liste için elime bazi scriptler ulasti. Askin Güngör "birkaç script buldum ama bunlar Blogspota direkt eklenmiyor maalesef.
PHP kodlama yapabilen birinin bir barindiriciya atip düzenlemesi gerekiyor
" notyla iletti olayi. Bu isten anlayan kimse var mi? Ben bakiniyorum ama daha bulamadim.
Bu liste eklenmeden tüm site ve forumlarda genel bir duyuruya geçilmeyecek. Bir bilen lütfen.

ümitkr

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Liste isi tamam :)

Frp.net ve Laika Yayincilik editörü Kayra Keri Küpçü olayi çözdü ve demo hazirladi. Simdi geriye bir tek altin madalyon adminleriyle yazisma kaldi geriye. Onu da hallettik mi on koldan ise girismis oluruz.

Haydi hayirlisi olsun

konnektör

Biz ÇR tutkunlari ne yazikki bu konuda yayin evlerinin insafina mahkum kaliyoruz. Bazilarina fantazi gelebilir ama bence dernege benzer bir örgütlenmeye gitmemiz gerekiyor. Bu sayede gerekirse ÇR lari bu dernek sayesinde kendimiz bile basabiliriz. Yayin evleri  dogal olarak kar amaci güdüyor fazla satmayacagi endisesiyle bir çok çizgi romani basmiyorlar.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

rumar80

Tamam yayınevlerinin insafına kaldığımız doğru olabilir, ama bu forumun amacı sesimizi duyurmak değil mi? Forum içinde yayınevlerinden dostlar da var. (İlke, tameröcan, mirayçizgi, kafkaesk, jedmau ve misel) Sanırım onlarla iletişime geçebilmemiz bile bir artı sayılmalı.
   Dergileri kendimizin basmasına gelince bu olay çok kolay değil. Sonuçta teliften basıma bir sürü aşama ve bir sürü para gerektiriyor. Üyelerin hepsinin de istediği bir dergiyi basabilmek te zor olduğuna göre kâr etmek amaç olmasa da uzun ömürlü olmak önemli. Bir iki sayı sonra batacaksak basmayalım daha iyi.
   Sevgiler.

ümitkr

Her sey tamam :)

Blog ve kampanya her plaformda duyuruya hazir. Ismini listeye eklemek isteyen hemen davransin. Daha önce yazmis olanlar da lütfen bir kez daha yazsin, silinmis tasinirken.

Kagan sözlerin için tesekkür ederim :) Olacaksa hep birlikte olacak:

http://dampyriistiyorum.blogspot.com/

Bakalim önümüzdeki günlerde bu kampanyaya baska hangi site ve forumlar destek verecek! Görüsmelerinizi hizlandirin.

hanac

Arkadaslar http://dampyriistiyorum.blogspot.com/ sayfasinda sagda "Imza Kampanyasina Adinizi Ekleyin" bölümü var.

Oradan adinizi ekleyebilirsiniz.

Bu arada benim meslek yanlislikla "Mütercim Tercüman" olmus, nasil olmussa  :)

ontario70

Arkadaslar bu kampanyaya bizim ana sayfamizdaki Dampyr resmini tiklayarak da katilabilirsiniz.

hanac

Imza sayisi 30 kisi olmus.