DAMPYR'i ISTIYORUZ..

Başlatan darkwood, 20 Temmuz, 2010, 01:03:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Nasıl İlyas Kızılmaskeyi Telif boşa düştüğü için adam gibi yayınlamaya başladı başka bir yayınevide Dampr'in Telifini sorup boşa düştüyse adam gibi yayınlıyabilir.Yoksa bu yılda 1 kez yayınlamakla olmaz.Ben umudumu kestim Dampyr ciltlerini başka birine sattım... :'( :-X :-\

connyapku

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 17 Aralık, 2013, 15:57:50
Ken Parker bir, Dampyr iki. Her ikiside mevcut yayıncıları tarafından "HİÇ" edilmiş eserler.
Bir de Conan maalesef.

hanac

DAMPYR

Bu Takvimlerden bizdede yayınlanma imkanı yokmu acaba.Bir yayınevi bu işe el atabilir... 8) :o ???

kalidor

Bonelli Ralph Fiennes' telif hakkı veriyor mu acaba ?  :D

Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Sanatçılar için Yüzünün bir çizgi romanda kullanılması büyük bir onurdur diye düşünüyorum... 8) ::) :D

darkwood

En son tam bir yıl önce "Eylül 2015" baskısı olan; Dampyr aylık seri 97-98.sayılar "Gece ve Sis-Ölüm Ordusu"  yayını ile, ÇD 7.cilt serisinde keyifle bıraktığımız Dampyr'i tekrar özler olduk maalesef.

Maceraperestten bayrağı alıp, başarıyla devam ettiren Ç.D. den hiç olmazsa limitli olarak 6 ay ara ile yeni sayıları bekliyoruz.

Bu güzel seriyi okuyalım, okutalım, unutmayalım, unutturmayalım.  ::)

Bonelli de son çıkan sayıların kapakları;

Eylül 2016/Sayı 198

Temmuz 2016/Maxi albüm 8.sayı

Darkwood Sakinleri..

Draka

ya birde tam 100.sayıda kaldık. Renkli olacaktı bu sayı herhalde.

darkwood

Alıntı yapılan: Draka - 11 Eylül, 2016, 15:24:25
ya birde tam 100.sayıda kaldık. Renkli olacaktı bu sayı herhalde.

Evet Dampyr'in bizde yayınlanacak olan aşağıda ki renkli sayısı 100.ciltte yer alıyor.
Bir an önce yayınlasa da okusak.  ::)

Bu arada italya da, iki sayı sonra 200.sayıya ulaşacak olan ana serinin 2.renkli sayısı çıkacak.

Darkwood Sakinleri..

Mrtekin

Bence gelecek ay Dampyr gelir ama İtalya'ya Yetişmek Artık çok uzak bir hayal...:-(
They drew first blood...

darkwood

Dampyr yeni maceraları bekliyoruz, düzenli yayınlarını istiyoruz. Yayıncılardan beklentimiz, bu güzel seriye ileri vites attırıp artık yayın adetlerini arttırmasıdır. Okuyucu olarakta çıkan sayıları ileri ötelemeden, hızlı alıp tüketelim ki yeni sayılar daha hızlı gelsin.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 14 Mart, 2021, 19:51:46
Dampyr yeni maceraları bekliyoruz, düzenli yayınlarını istiyoruz. Yayıncılardan beklentimiz, bu güzel seriye ileri vites attırıp artık yayın adetlerini arttırmasıdır. Okuyucu olarakta çıkan sayıları ileri ötelemeden, hızlı alıp tüketelim ki yeni sayılar daha hızlı gelsin.
Bu Dileğine Bende Yürekten Katılıyorum ve Bunun İçin Elimden Geleni Yapıyorum Ama bunun Gerçekleşmesi için 500 Adet Satması Gerekiyormuş Çizgi Düşler Teks Ve Zagorun Bile o Sayıyı Zor geçtiğini Söyledi

DAMPYR

Dampryden çıkmayı bekliyen 5 adet maxi ve 5 adetde spesial var bakarsınız birgün onlarda tamamlanır Ah şu ana seri hiç olmasa yılda 2 kere yayınlansa ne olur sanki

darkwood

Julia gibi, Dampyr'e de şöyle aylık düzenli basacak bir yayınevi el atsa artık, ne kadar güzel olacak.  ::)
Darkwood Sakinleri..

Orontes81