Julia Serisi - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Temmuz, 2010, 21:42:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seastar1000

Guzel haber tesekkurler sayin kostebek

altay1944

Julia için teşekkür sayın köstebek...Bu arada nn ve aa...konusunda ısrarcıyım...Beklentilerim yüksek...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

NIC

Alıntı yapılan: köstebek - 06 Ocak, 2017, 01:46:41
Julia'nın 12. cilt ilk öyküsünü demin bitirdim. İnsan özlüyormuş. Ana mevzu bir cinayetmiş gibi görünse de değil. Maceranın asıl kahramanı Toni... ve ilk kez âşık oluşu... Toni kim mi? Onu da artık diğer Julia okurlarından biri yazıversin.
Birazdan ikinci öyküye geçicem... önce balkonda bir sigara molası...

Kedisi Toni'mi kastedilen?

darkwood

Alıntı yapılan: köstebek - 06 Ocak, 2017, 01:46:41
Julia'nın 12. cilt ilk öyküsünü demin bitirdim. İnsan özlüyormuş. Ana mevzu bir cinayetmiş gibi görünse de değil. Maceranın asıl kahramanı Toni... ve ilk kez âşık oluşu... Toni kim mi? Onu da artık diğer Julia okurlarından biri yazıversin.
Birazdan ikinci öyküye geçicem... önce balkonda bir sigara molası...

Julia'yı özledik, kısa zamanda bu yeni öyküleri okumayı umut ediyoruz.
İtkileyici bilgilendirme için teşekkürler, köstebek dostumuza.  ::)
Darkwood Sakinleri..

köstebek

Alıntı yapılan: NIC - 06 Ocak, 2017, 17:17:50
Kedisi Toni'mi kastedilen?
evet, kedisi Toni...

Diğer sorun içinse: Yıl içinde ne kadar Julia basılacağını şu an için bilmiyorum, ama öğrenip en kısa sürede söylerim...

caretta

Köstebek Bey 2017 yılı içinde kaç çeşit,kaç adet Teks basılacak da söyle ; hayır duamı al!

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 06 Ocak, 2017, 20:09:09
Köstebek Bey 2017 yılı içinde kaç çeşit,kaç adet Teks basılacak da söyle ; hayır duamı al!

Abi o zaman ben bi iyice öğreneyim de genel bir fumetti bilgisi vereyim...

köstebek

Bu arada unutmuşum, 12. sayının ikinci macerası bir lise cinayeti... genç bir kızın öldürülmesinin ardında yatan sırlar...

drgavsever

Sevgili Köstebek bey,
Yeni yılda yayın planlarınızı merakla ve heyecanla ilan etmenizi bekliyoruz.Özellikle fumetti (Nathan Never, Alfa ajansı, Brendon,Dragenero ) ve tabiki  frankofon (Long John silver  ve varsa süprizler) dalında...
                                                                                               Sevgilerimle....

köstebek

Abi, patronların bir kısmı ankara kitap fuarında, diğeri kimbilir nerede? Bendeniz de kadıköy'de kar fırtınası altında evde mahsur kalmış durumdayım. İlk fırsatta isteğiniz bu şeyi gerçekleştirmek için uğraşacağım. 

memospinoz

ÇEVRİMİÇİ ÖLÜM (No 66: Yazarlar: Giancarlo Berardi, Giuseppe De Nardo, Lorenzo Calza; Çizer: Mario Janni)
28 yaşında genç bir adam olan William Bland öldürülmüştü. İyi ama kimdi bu genç adam, bazılarına göre çok iyi biri, bazılara göreyse çok acayip bir yaratık. Sır perdesi sadece Julia Kendall'ın aralayabileceği kadar kalındı, ama işin ilginç yanı güzel kriminoloğumuzun dikkati de Toni tarafından sık sık dağıtılıyordu

ONA BETSY BLUE DERLERDİ (No 67: Yazarlar: Giancarlo Berardi ve
Lorenzo Calza; Çizer: Thomas Campi)
Gencecik, hayat dolu bir kız, bir lise öğrencisi evinde vahşice katledilir. Tüm şehir ayağa kalkmıştır. Olaylar iyice kontrolden çıkmadan Julia'nın bu korkunç olayı aydınlatması gerekiyordu. Önünde koca bir şüpheliler yığını, elinde çok az bilgi vardı...

Sayfa Sayısı: 256
Etiket Fiyatı: 26 TL

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darkwood

Julia aylık seri Şubat ayından beri bayağı uzun bir mola vermiş, yeni sayı geliyor mu?
Ayrıca Julia almanakların devamı konusunda da Köstebek bey bizi aydınlatırsa memnun oluruz.
Darkwood Sakinleri..

köstebek

Alıntı yapılan: darkwood - 22 Kasım, 2017, 13:53:13
Julia aylık seri Şubat ayından beri bayağı uzun bir mola vermiş, yeni sayı geliyor mu?
Ayrıca Julia almanakların devamı konusunda da Köstebek bey bizi aydınlatırsa memnun oluruz.

Julia'nın aylık serisinde daha anca 2004 yılına gelindi. almanaklardaysa 2008 yılınınkini bastık. Arada daha 4 yıl var.
Üstelik bırakın almanağı  asıl Juliaları bile basamıyoruz darkwood beyciğim.

drgavsever

Bende bir konuda size danışabilirmiyim ,köstebek bey.? Dragenero ve Nathan Never ne zaman yayınlanacak?