Julia Serisi - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Temmuz, 2010, 21:42:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Alıntı yapılan: köstebek - 22 Kasım, 2017, 14:05:01
Julia'nın aylık serisinde daha anca 2004 yılına gelindi. almanaklardaysa 2008 yılınınkini bastık. Arada daha 4 yıl var.
Üstelik bırakın almanağı  asıl Juliaları bile basamıyoruz darkwood beyciğim.

Yani en azından bu yıl sonuna kadar herhangi bir ışık yok diyorsunuz.  ???

Alıntı yapılan: drgavsever - 22 Kasım, 2017, 14:24:44
Bende bir konuda size danışabilirmiyim ,köstebek bey.? Dragenero ve Nathan Never ne zaman yayınlanacak?

Eğer telifleri alınmış olanlar yoksa, genel olarak Tex dışındaki fumettiler için de aynı durum söz konusu sanırım.   :-\
Yeni yılda, yeni umutlar diyeceğiz artık.  ::)
Darkwood Sakinleri..

NIC

Böyle giderse 5 seneye tex ve zagor dışında fumetti basılmaz

köstebek

Alıntı yapılan: NIC - 22 Kasım, 2017, 17:31:43
Böyle giderse 5 seneye tex ve zagor dışında fumetti basılmaz

Beş sene çok. Ben en fazla 2 sene diyorum. Nedenlerini daha sonraki bir gönderide açıklayacağım. Çünkü şimdi çocukları yatırmak zorundayım...

rumar80

Kolay gelsin abi.
  Yazını büyük bir merakla bekliyorum.

Bir de ek soru: Dövizin bu önlenemez yükselişi diğer çizgi romanları da etkilemeyecek mi sence? Ben önümüzü çok ta aydınlık görmüyorum.
  Sanki biraz da sinemaninn gazı ile Sünni bir iyilik var gibi. İçeriden biri olarak senin düşünceni merak ettim.

NIC

Alıntı yapılan: köstebek - 22 Kasım, 2017, 21:24:49
Beş sene çok. Ben en fazla 2 sene diyorum. Nedenlerini daha sonraki bir gönderide açıklayacağım. Çünkü şimdi çocukları yatırmak zorundayım...

Demek durum daha vahim ... yazınızı merakla bekliyorum

Saint2

Alıntı yapılan: rumar80 - 22 Kasım, 2017, 23:53:22
Kolay gelsin abi.
  Yazını büyük bir merakla bekliyorum.

Bir de ek soru: Dövizin bu önlenemez yükselişi diğer çizgi romanları da etkilemeyecek mi sence? Ben önümüzü çok ta aydınlık görmüyorum.
  Sanki biraz da sinemaninn gazı ile Sünni bir iyilik var gibi. İçeriden biri olarak senin düşünceni merak ettim.

Memleketin içine edildi...

pizagor

Sevgili Saint2 yukarıdaki iletinde bir yumuşatma yaptım. Aynı sertlikte düşünsemde forum kuralları gereği daha yumuşak ifade ediyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nemo

Cetin agabey bizi merakta birakma.
ki ben de fumettilerin gelecegi icin cok karamsar oldum ozellikle bu yilki performans sonrasi :(
Özel Alfa Ajanı

çizgidüşler

Merhaba,

Sorulardan 2 tanesini ben yanıtlayayım. Nathan Never 24, Julia 13 ve Zagor Maxi şu an matbada ve aksilik olmazsa yarın veya cumartesi çıkmış olmasını bekliyoruz.

rumar80

Alıntı yapılan: çizgidüşler - 23 Kasım, 2017, 13:27:37
Merhaba,

Sorulardan 2 tanesini ben yanıtlayayım. Nathan Never 24, Julia 13 ve Zagor Maxi şu an matbada ve aksilik olmazsa yarın veya cumartesi çıkmış olmasını bekliyoruz.

Benim açımdan Nathan Never okuyabileceğim için güzel bir haber oldu.

NIC

Alıntı yapılan: Nemo - 23 Kasım, 2017, 11:54:53
Cetin agabey bizi merakta birakma.
ki ben de fumettilerin gelecegi icin cok karamsar oldum ozellikle bu yilki performans sonrasi :(

Bu durum sadece ülkemiz için değil fumetti'nin anavatanı içinde geçerli.Kendi bünyesinde evrim geçirip günceli yakalamazsa -ki kısmen yapmaya çalışıyorlar- Tex bile fumetti'yi kurtaramaz.Sayfa sayısı azaltılıp tamamen renkliye geçerek ve tabiki sinema,bilgisayar oyunları ve akıllı telefon uygulamalarıyla desteklenen pr çalışmaları,bol reklamlı limited (daha sert) serilerle yeni bir sinerji yaratılabilir.Belli kemik okurlar için bazı seriler de siyah  beyaz devam edebilir.

Bu arada Julia'nın yeni sayı haberi çok iyi oldu,çoktandır bekliyordum.Ken Parker'dan da bir haber çıkarsa Kasım'da aşk başka olacak benim için ;) :D

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: NIC - 23 Kasım, 2017, 15:12:37
Bu arada Julia'nın yeni sayı haberi çok iyi oldu,çoktandır bekliyordum.Ken Parker'dan da bir haber çıkarsa Kasım'da aşk başka olacak benim için ;) :D
Julia ve nathan'a ben de çok sevindim. Ken Parker için bir duyum mu var yoksa...

NIC

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 23 Kasım, 2017, 16:03:34
Julia ve nathan'a ben de çok sevindim. Ken Parker için bir duyum mu var yoksa...

Bende bir duyum yok duyan bilen varsa parmak kaldirsin diye Ken Parker'i araya sıkıstırdim ama forumda ölü topragi var mübarek.Simdi sende yazmiyon ne ötüyon diyen vardir mutlaka söyle anlatim kisaca benim 2 numarada hic hesapta olmayan bir rahatsizlik meydana geldi onun iyilesme suresinde cogu seyden uzak kaldik halende tam iyilesmedi...neyse bol vesvese diyodu biri öyle iste

Nemo

Gecmis olsun Behzatim. Bir an once iyi olmasi duasiyla..

Ken Parker ozel sayilari bassalar keske ulkemizde yayinlanmayan. Bir ara sanki boyle birsey vardi?
Özel Alfa Ajanı

NIC

eyvallah kardesim cok sagol  :)

simdi söz sayin köstebekte bizi cok bekletmez sanirim nede olsa cocuklar yatmistir artik