Julia Serisi - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 26 Temmuz, 2010, 21:42:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Alıntı yapılan: Büyülü DükkanJulia cilt 13 raflarda

seastar1000

Evet nihayet yeni macera okuyabilecegiz
Tesekkurler ÇizgiDüşler

seastar1000

Valla aldım ama aldıgıma bin pişman oldum İkinci macera devamı gelecek sayıda diye bitiyor eeee bizde devamını herhalde seneye 18 in ortasından sonra okuruz

köstebek

Alıntı yapılan: seastar1000 - 27 Kasım, 2017, 16:15:31
Valla aldım ama aldıgıma bin pişman oldum İkinci macera devamı gelecek sayıda diye bitiyor eeee bizde devamını herhalde seneye 18 in ortasından sonra okuruz

İvmelikte sınır yok di mi :) :)

Şaka şaka devamı çok yakında olması lazım :)

memospinoz

Norma Jean'i Kim Öldürdü?
(No 68: Yazarlar: Giancarlo Berardi veLorenzo Calza; Çizer: Claudio Piccoli)

Siyah giysili adamlar yaşlı bir evsizin peşinde koşturuyorlar; şehrin karanlık  sokaklarında ölümcül bir takip sürüyor. İyi de kim bu insanlar ve bütün bunların Marilyn Monroe ile ne ilgisi var? Kriminolog kahramanımız tahmin bile edemeyeceği bir maceranın içine düşüyor...

Teksas'ta Suikast
(No 69: Yazarlar: Giancarlo Berardi ve Maurizio Mantero; Çizer: Laura Zuccheri)

Teksas'ın küçük bir kasabasında bir adam ortadan kaybolmuştur; oğlu Ahmed babasının nerede olduğunu bulmak için eski dostu Leo Baxter'ı bu ücra kasabaya çağırır. İşler iyice karıştığında olaya elbette Julia da karışacaktı...

Çizerler: Claudio Piccoli / Laura Zuccheri

Sayfa Sayısı: 256
Etiket Fiyatı: 28 TL

karlıova

Julia 14. album cikmis. Kadikoy'e gitmesem haberim olmayacakti. Mayis ayi yeni cikan yayinlar basligina konmus ama. Julia hassas bir hanim kizimizdir, ilgi alaka ister Nemo dostum  ;)

Kapak benden, kisa bir ozet de okuyan bir arkadastan gelir umarim.

memospinoz

Büyük Otlaklar (No. 70: Yazarlar: G. Berardi ve M. Mantero; Çizer: Laura Zuccheri)

Yaşlı Saber'in ölümü nasıl gerçekleşmişti? Sadece bir kaza mıydı, yoksa intihar veya cinayet. Batının uçsuz bucaksız çayırlarında Julia'nın geçen sayılarda başlayan araştırması artık sonuca bağlanıyor. Ama genç kriminoloğun buldukları sadece son ana kadar ustalıkla örülmüş bir gizemin aniden gözlerimizin önünde açılıvermesi değil elbette. Julia bir yandan da kendi yaşamını, tutkularını ve hayallerini deşmeye, incelemeye devam ediyor...

Gece Yarısı Öleceğim (No 71: Yazarlar: G. Berardi ve L. Calza; Çizer: Roberto Zaghi)

Garden City'de yaşayan kibar ve nazik kriminoloğumuz bu kez belirsizliklerle yüzleşiyor ve paranormal olayların huzursuz edici eşiğinin tam üzerinde duruyor. Lisede tarih ve felsefe dersleri veren Edgard Derby adlı yakışıklı ve genç bir öğretmenin ansızın Julia'nın kapısı çalmasıyla başlıyor maceramız.

Sonra işin içine gelecekten haberler verip kendisini Ay diye adlandıran yaşlı bir kadın karışıyor ve olayın gerisini elbette ki kahramanımızın capcanlı hayal gücü hallediyor... İç içe girmiş çarkların oluşturduğu bir dolandırıcılık, şantaj, cinayet ağında hızla yaklaşan ölüm vaktini beklemek ... Eski bir yazarın dediği gibi: "Sevmek gerekir, delicesine sevmek, sevileni görmeden sevmek; çünkü görmek anlamaktır ve anlamak küçümsemek."

Sayfa Sayısı: 256
Etiket Fiyatı: 32 TL

hanac

Yeni sayı çıktı, 2 sayı var içinde 256 sayfa, 40 ₺

darkwood

Limitli de olsa yeni sayıları görmek güzel, umarım devamı gelir.
Darkwood Sakinleri..

seastar1000

Sevindim güzel haber Çizgidüşler e bravo zorluyorlar fumetti yayınları
Ellerine sağlık

eysude

Son çıkan fumettileri web'de alabileceğimiz bir mecra yok mu? Muhtemelen bu soru İstanbul dışındaki pekçok Julia, Nathan, Dampyr seveni ilgilendiriyor.

hanac

Alıntı yapılan: eysude - 22 Eylül, 2019, 00:15:53
Son çıkan fumettileri web'de alabileceğimiz bir mecra yok mu? Muhtemelen bu soru İstanbul dışındaki pekçok Julia, Nathan, Dampyr seveni ilgilendiriyor.

Bunlar satmadığı için artık limitli basılıyor. (500 adet olması lazım). İndirimli satışları da olmuyor.

Kadıköy'de ki sahaflardan birine aldırtacaksınız, başka yolu yok gibi.

Tuco Ramirez

350 adet basıldığını söylemişti İlker Bey her birinden.

karlıova

Yılda bir sayı temposuna girdi Julia yayını. 350 adet basım gerçekten düşük. Böyle kaliteli bir polisiyeye bu kadar az talep olması inanılır gibi değil.
Bir tanınma ve tanıtım sorunu var Türkiye'de Julia'nın. Her Ken Parker okuru alıyor olsa bu durumda olmazdı sanırım. 

Hanac üstat bir anket yapsak forumda Julia okuru kaç kişi çıkar merak ediyorum.

hanac

Alıntı yapılan: karlıova - 12 Mayıs, 2020, 20:38:14
Hanac üstat bir anket yapsak forumda Julia okuru kaç kişi çıkar merak ediyorum.

Tabii ki, en kısa zamanda açarım.