AĞUSTOS 2010..

Başlatan V, 31 Temmuz, 2010, 10:06:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

TURKUVAZ KITAP:

TARKAN 6:GÜMÜS EYER 1.BÖLÜM.

"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Masallah 1001 Roman pespese... Billy The Kid' i merak ediyordum açikçasi...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

BAHADIR

Kelimenin tam manasi ile ......... (Gerisini siz getirin artik...)

rumar80

Arkadaşlar NTV'nin Agatha Christie'sini gören var mi? DR'da tuhaf tuhaf bakıyorlar. GON'da yok.
Nerede?

BAHADIR

Gerisini getiren olmamis yanlis anlasilmalara mahal vermemek adina...Piyasadaki bu kadar alinabilirliligi yüksek yayin bollugunda nasil hareket edecegimi kara kara düsündüren bir ifadeydi sadece...Yoksa 1001 romanin bütün kitaplari rafimdaki yerlerini alacaktir...

rumar80

Bu konuda birkaç kez daha yazdım ama yine yazayım. Bu kadar bolluk iyi mi? Kalite ve alabilmek te önemli değil mi?

rumar80

Sevgili Kağan belli standartı tutturamayan yayınlar kalkacaktır diyorsun. Buna %100 katılıyorum. Ama benim en büyük korkum bizlerin yeniliklere gösterdiğimiz direnç. Belki çok sık yazdım ve buna kızan arkadaşlar da vardır, ama hala eskiden yayınlanmış bazı yayınların tekrar yayınlanmasını isteyenler ve basmayı planlayanlar var. Tamam eskiler bilinen, sevilen yayınlardı ama bu eşeği sağlam kazığa bağlama düşüncesi yeni yayınlarin önünü bence kesiyor.
   Yanılıyor olabilirim ama benim fikrim bu
  Sevgilerle

rumar80

Jeriko'yu ben de bekliyorum. Hatta zorlasam Judas'ı da alabilirim, ama Kinowa'yı düşünmüyorum. Haklısın talepler piyasayı belirliyor, ama sadece talebe baksaydık Nathan Never, Julia, Dylan Dog ile nasıl tanışırdık. (Hoş ikisi su anda zaten yayınlanmıyor, ama yine de iyi olduklarını biliyoruz.) Ya Dampyr, ya Büyülü Rüzgar.
   Bu arada talep etmek yetmiyor. Bunu pratikte de uygulamalı ve eğer yayınlanırsa bu istediğimiz çizgi romanları almalıyız.
  Bir de bana 200 satış garanti verin istediğinizi basayım cümlesi var ki, buna acayip kızdım. Çizgi roman bu kadar ucuz mu? O zaman toplanıp biz de basalım. Okuyucuya yönelik bu zihniyeti bir kez daha kınıyorum.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Ağustos, 2010, 16:22:13
   Bir de bana 200 satis garanti verin istediginizi basayim cümlesi var ki,

Bence bu cümleden ötürü bir yanlis anlasilma oldu. 200 sayisi hiçbirseyi kurtarmaz. Belki sadece serzenistir...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

V

OGLAK YAYINCILIK:

Aylik Tex Sayi 124:Iki Düsman

"İstemem,eksik olsun.."

V

OGLAK YAYINCILIK:

Altin TexSayi 88:Acimasizlar

"İstemem,eksik olsun.."

V

LAL KITAP:

Büyülü Rüzgar Sayi:95
- Agorafobi

"İstemem,eksik olsun.."

V

NTV YAYINLARI:

Buffy Vampir Avcisi Albüm: 2

"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Dogan Egmont'tan Son Hava Bükücü...

Beyaz Balina'nin yayinladigi çizgi dizinin karelerinden olusan Avatar serisinden farkli olarak bu çizgiroman oldukça manga :)

Henüz okuyamadim ama çizimlerini begendim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

V

MARMARA ÇIZGI:

Yürüyen Ölüler
4:Yasama Arzusu

"İstemem,eksik olsun.."