Conan Klasik Maceralar Dizisinin Devamı Gelsin Artık…

Başlatan Kagan, 02 Ağustos, 2010, 16:20:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Lak Kitap bu seriyi devam ettirmeliydi. 10 cilt kitaplikta garip garip duruyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Conan Klasik Maceralar Dizisinin 10 ciltte kalmasi gerçekten yazik oldu.
Arsivimiz yarim kaldi. Kaliteli renkli baskisii, güzel çizim ve maceralari ile tam koleksiyonluk çok güzel bir seri.
Lal yayinlarindan bu serinin devamini ve tamaminin çikartilmasini muhakkak bekliyoruz..
Darkwood Sakinleri..

V

Illaki Lal demeyelim,Hasim Bey'de pekala bu seriyi alip,devamini getirebilir.. :)
"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Dün tesadüfen LAL'den denk geldigim bir yetkili Conan Klasiklerin kurtaracak kadar satmadigi ve okurlarin daha çok siyah beyazi tercih etmeleri (!) sebebiyle geri kalan serinin yayininin imkansiz oldugunu söyledi. Yani baska yayinevinden beklememiz gerekecek.
Crom! Ölüleri Say...

BAHADIR

Eger devam edecekse Savage Marmara'da olduguna göre ve satislari iyiyse The Barbarian'a da girebilir gibi geliyor...Tabi bu sadece bir temenni ama birileri basarsa harika olur...

rumar80

Benim babam da Allah uzun ömür versin 82 yaşında. Bize geldiğinde mutlaka çizgi romanlarıma bulaşır. Onun favorisi de Zagor. Ama klasik maceraları okurken: "Ben bunu okumuştum. Daha önce okuduğun şeye neden gene para veriyorsun?" demiyor mu?

kalidor

Biz 10. sayıda kalırken Dark Horse bu ay 21. sayı olan "Blood of the Titan and Other Stories" cildini çıkartmış. Marmara Çizgi bir ara buna da el atar mı acaba?

Crom! Ölüleri Say...

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: kalidor - 02 Haziran, 2011, 01:13:17
Biz 10. sayıda kalırken Dark Horse bu ay 21. sayı olan "Blood of the Titan and Other Stories" cildini çıkartmış. Marmara Çizgi bir ara buna da el atar mı acaba?

Bu serinin devamını herkes gibi ben de çok istiyorum. Şuna bir el atan olsa da 11 nci sayıdan itibaren devam etse.

pizagor

Gelsin gelsin de buradaki sorun malum, Red Sonja'lı güzelim maceraların telif sebebiyle hep atlanıyor olması bir miktar burukluk yaratıyor...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Alıntı yapılan: pizagor - 02 Haziran, 2011, 11:41:24
Gelsin gelsin de buradaki sorun malum, Red Sonja'lı güzelim maceraların telif sebebiyle hep atlanıyor olması bir miktar burukluk yaratıyor...
Telifi hakkı Lal da değilse Klasik maceraların devamını Marmara Çizgi çıkarırsa çok iyi bir iş yapmış olur. Neyseki ilk 10 ciltte Belit li maceralar yayınlanmıştı. Red Sonja'lı maceralarında yayınlanması ile bu seri süper olur.  :)
Darkwood Sakinleri..

Cantürk

Telif hakkı,  Lal kitapevinde  arkadaşlar.

Ayşe hanım bu sene devam ettirmek istiyordu ama sanırım piyasa şartları, karar vermeyi zorlaştırıyor.

Belki devam edebilir.

Not: Belit'li maceralar 14.cilde kadar devam ediyor.

BAHADIR

Devam etmekte bir şekilde pazarlama stratejisi oluyor aslında...Şayet devam ederse ilk 10 albümde talep görecektir...Ve seri tamamlanırsa (İmkan var mı bilmiyorum ama...) mükemmel bir kolleksiyon diye işte o zaman derim...Marmara 'da kendini sıkmadan Savage Sword'ları devam ettirirse "okumada yanında yat" misali olur...  ;)

Sinan Başak

Birde one shot'lar var ama, o da fazla oluyor herhalde ;)

tommikser

Ben ilk 6 sayısını almıştım sanırım.Çocukluğumda hayalini kurduğum seri.Hem renkli hem kuşe hem sıralı.O yüzden sanırım şu ana kadar yayınlanmış en iyi Conan edisyonu.Devam ederse kaparım valla eksiklerimi de anında tamamlarım