Büyülü Dükkan - Kadıköy

Başlatan Kagan, 02 Ağustos, 2010, 18:39:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kagan

Ilyas Erkul'u ve çizgi roman marketi Büyülü Rüzgar'i herkese tavsiye ediyorum. Ben Istanbul disindayim ve bulundugum yerde çizgi roman bulmam mümkün degil. Bu yüzden çizgi roman alis verisimi internet dükkanlarindan yapiyorum. Internet sitelerinde çizgi romanlari ucuza aldigimi saniyordum ama isin asli öyle degilmis. Büyülü Rüzgar'dan çok daha ucuza almak mümkün. Ama isin bir baska yönü de var: Sicaklik, içtenlik ve ilgi... Bunlar da Ilyas beyde mevcut... Istanbul disindaysaniz ve çizgi romanlarinizi daha ucuza mal etmek istiyorsaniz size Ilyas Erkul'u ve çizgi roman marketi Büyülü Rüzgar'i öneririm...

Ulasmak isterseniz, Büyülü Rüzgar'in e-posta adresi: buyuluruzgar@mynet.com

Not: Zaten çogunuz biliyorsunuzdur ama bilmeyenler için bir not düseyim. Burada sözünü ettigim "Büyülü Rüzgar", Ilyas Erkul'un dükkaninin adi. Sevdigimiz çizgi roman kahramani Büyülü Rüzgar ile arasinda bir ad benzerligi var. Ama güzel bir benzerlik...

guantanamo

bende yasadigim sehirde bulmakta zorlaniyorum ogüzden devamli ilyastan aliyorum yilda birkere pasaja ugruyorum
ilyas benim için vazgeçilmez

darkwood

Büyülü Rüzgar, kadiköy sahafçilar çarsisinin biz çizgiromancilar için ziyaret edilecek nadide yerlerindendir. Kadiköy'e indigim zaman, yolum çarsiya düserse muhakak sevgili Ilyas'in dükkanini ziyaret ederim ve genelde "zorla ismarladigi :)" çayini içmedende kesinlikle çikmam.
Dükkaninda oturup kitaplari inceleyebilir ve Ilyas  tan bunlar ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Kendisi sikilip usanmadan size bilgi verir ve elinden geldigince yardimci olur.
Kadiköy çarsisina yolunuz düserse gerçek bir misafirperver olan sevgili Ilyas'a ugramayi ihmal etmeyin.  :D
Darkwood Sakinleri..

tommikser

valla ben sikayetçiyim arkadas!
24 liralik çr yi 15 liraya,6 liralik cr yi 3.5 liraya verince almak zorunda kaliyorsunuz.Bana dedi zati kendisi isin zor dedi.neden dedim görürsün dedi,fiyatlari söyleyince o olsun bu olsuna girdik kayinçoyla 150 liradan asagi çikamadik gene
sikayetçiyim arkadas bu kadar iyi esnaf olup ucuzada verince bütçe mütçe  kalmiyor.Insaf canim...

rumar80

İlyas ve ayrılmadan önce Altan benim Kadiköy'de muhabbetleri ile, cana yakınlıkları ile vazgeçemediğim ikilidir. Şimdi ayrılar ben de Kadiköy'e gidince iki ziyaret yapmak zorunda kalıyorum, ama olsun. Gitmeyen dostlar gidin, tanışın

Lami Tiryaki

Sadece Ilyas-Büyülü Rüzgar degil bütün Kadiköy piyasasi önemli ve degerli mekanlardir. Türkiye'de comics-shop denen olusum sadece burada profesyonelce mevcuttur ve islemektedir. Simdi pasajin disinda da dükkanlar boy göstermeye basladi demekki piyasasi büyüyor buranin. E mekanlar arttikça rekabet-fiyat avantajlari da müsteri lehine isliyor. Darisi diger kentlerin basina.

Selamlar
Lami 

karga

Alıntı yapılan: Lami Tiryaki - 03 Ağustos, 2010, 10:08:31
Türkiye'de comics-shop denen olusum sadece burada profesyonelce mevcuttur ve islemektedir.

15 yillik Gerekli seyler ve Gon da var burada.

Lami Tiryaki

Dogru, Gerekli Seyler ve Gon'un hakkini yememek lazim. Hatta Kirk Ambar Sahaf ve Aznavur pasajindaki kapanan dükkan da vardi (adini unuttum). Kadiköy bu olusumlarin içinde birbirine yakin mekanlari tek bölgede toplamasi, sürekli ugranan takilinacak yeme içme gezinti yerleri vs ile daha bir ön planda ve bu isin duayen mekanidir artik. 

Yineleyelim; darisi diger kentlerin basina...

Selamlar
Lami

rumar80

Komikçi dükkanı değil miydi?
Bu arada Gon'un yeri farklı. Ben Kadiköy için yazdım.
Comics hakkında konuşmak için Cenk ve Emre çok iyidir

mcyz

Pazar günleri açık oluyor mu burası?

aaciltan

Sevgili İlyas ve güzel dükkanı Büyülü Rüzgar pazar günleri de hizmetimizde...
Bizleri bekliyor...

mcyz

Yarın hava çok kötü olmazsa uğramayı düşünüyorum o zaman.
Hızlı cevabınız için teşekkürler ayrıca  :).

hennessy

Birgün sevgili arkadaşım cem e ya ben martin okumak istiyorum deyipde senelerdir yakınımda olup görmediğim adrese gitmemize sebebp oldu. Sevgili İlyas kapıdan girerken buraya girersin ama çıkamazsın demişti hakketten öyle oldu :) Arşivi bakımından özellikle insana cana yakın yaklaşımı sayesinde sohbetimizi edebileceğimiz cayımızı içebileceğimiz sayesinde yeni dostlar tanıyabileceğimiz sadece çizgi roman satılmaz ortamın sıcaklığınıda hissedersiniz.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

nacho_grande

Ben İlyas Bey ile bugün tanışma fırsatı buldum. Kendisi gerçekten son derece kibar ve içten bir arkadaş. Misafirperverliği konusunda zaten yukarıda yeterince bahsedilmiş, ama gidip yaşamadan anlatması zor. :)

s.b

İlyas Abi her zaman olduğu gibi göz kamaştırıyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN