WOLVERINE

Başlatan michel, 03 Ağustos, 2010, 17:45:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Ankara'yı küçük harfle yazmışım. Herkesten özür diliyorum.

Animvader

Alıntı yapılan: pizagor - 15 Ağustos, 2010, 14:24:33
Dün Büyülü Rüzgar çizgiromanevinde tüm Arkabahçe Wolverine ciltlerinin sira sira dizilmis oldugunu gördüm... Kitaplarin durumlari da fena degildi... Bu çizgiromanevinin telefon numarasi 0216 345 14 06...

Fiyatlari hakkinda bilgi verebilirmisiniz?

tommikser

Bende Ilyas abiden aldim.Sanirim 1.5 veya 2 Lira bedelle almistim.

Underfined

Cildi bugün aldim ve gerçekten hayran kaldim diyebilirim.Insan okumaya dahi kiyamiyor..Çok iyi bir is çikarmis Gerekli Seyler.Umarim yayin düzeninde bir bozulma olmaz ve bizde Wolverine'e hasret kalmayiz...

srvtsnr

Arkabahçe den çikan ilk cildi bulmamin oldukça zor oldugunu söylemislerdi
internetten sahaflarin satis sitelerini gezerken buldum
hemen aldim kondisyonu gayet iyi
hatta 1 adet mi var diye sordum malesef sahafta 1 adet varmis
ilk cildi arayan arkadaslara bol sans dilerim
umarim sansli olursunuz
Ben bir sihirbazim ama önce kendimi kaybettim.

V

Gerekli Seyler'in çikarttigi iki Wolwerin cildi de harika görünüyorlar.Ama ben

Arka Bahçe'nin çikarttigi iki cildi okumus,sonraki 6 sayiyi okumamis,devamini beklemistim.

Görünen odur ki Essential 1'den baslayip en son Gerekli Seyler'e kadar seriyi bastan okumak lazim.

Yani bu iki cilt ve muhtemel devam sayilari da  rafta sarap misali yillanmaya baslayacaklar gibi..

"İstemem,eksik olsun.."

mcyz

Arkabahçe'nin çıkardığı 2 sayılık kalın klasik ciltlerle, 6 sayılık klasik ciltler aynı mı acaba?
Aynı değilse eğer önce hangisinden başlamak gerekir.

V

Alıntı yapılan: mcyz - 07 Mart, 2011, 13:18:17
Arkabahçe'nin çıkardığı 2 sayılık kalın klasik ciltlerle, 6 sayılık klasik ciltler aynı mı acaba?
Aynı değilse eğer önce hangisinden başlamak gerekir.
Önce Arka Bahçe 2 kalın cilt,sonra 6 ince cilt,en sona da Gerekli Şeyler'in 2 cildi.
"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Wolverine'nin ilk maceralarını okumak çok keyifli doğrusu. Özellikle 2. ciltteki Tokyo'da geçen macera tam benlik. Keşke Wolvinin yanında ben de olabilseydim. Ne dağıtırdım ortalığı var ya!
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

Wolverine'in gözyaşlarına boğulduğu o duygusal sahneleri mutlaka görmelisiniz. Bir de saç sakal tıraşlı halini görmek isteyenler buyrun 2. cilde.

rumar80

Peki Matsuo'ya yaptığına ne demeli.
   Her sene geleceğini söyleyip adamı bir kere değil bin kere öldürüyor.

s.b

O şerefsiz bunu gerçekten hakediyor Rıza Abi.

hanac

Arkadaşlar, bir sorum var.

Marvel de yıllarca esas oğlan olan Wolverine artık ikinci plana mı atılıyor ?

Marvel NOW projesi kapsamında Wolverine ile ilgili pek bir şey yok.

Bu konuda bizi aydınlatacak arkadaşa şimdiden teşekkürler.

berkuralcan

Wolverine Marvel Now'da oldukça sık karşımıza çıkmaya devam edecek.

Avengers tarafına baktığımız zaman, Logan hala Avengers üyesi, üstelik normal Avengers serisinin yanı sıra Uncanny Avengers'da da gözüküyor.

Bunun yanı sıra Wolverine and the X-Men serisi de bildiğim kadarıyla Marvel Now içinde devam edecek. Bu iyi bir haber mi tam emin değilim.

Bunun dışında, bir de Frank Cho'nun yazıp çizeceği "Savage" başlığı ile duyurulan bir çizgi roman var.

Bu da yüzde doksan dokuz Wolverine ile ilgili bir şey olacak.

rumar80

Bana nedense Wolverine/Cyclops ikilisi mutant aleminin yeni Xavier/Magneto'ları olacak gibi geliyor.
   Xavier'in altın çocuğunun karanlık tarafa (!) geçmesi ve ekibin kontrol edilemez karakterinin bir okulun başına geçip sorumluluk alması benim ilgimi oldukça çekiyor.
   Wolverine and the X-men'in devam etmesini kişisel olarak mutlulukla beklemekteyim.