Bu Aralar Ne Oynuyoruz?

Başlatan Carnage, 08 Ağustos, 2010, 17:43:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 06 Eylül, 2015, 01:44:48
Vazgeçilir mi yahu? Hani mario platform ama zelda oyunlarını hiçbir yere bakmadan bitirebilmek için yetişkin insan olmak lazım gelir.

En son Super Mario Galaxy 2yi oynadim ve dibim dustu. Tek kelimeyle muhteşem.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

maeglin

Bir değişiklik yapıp bu ara Call of Duty oynamaya başladım Wİİ'de, bir de para durumunu ayarlarsam Xbox One almayı düşünüyorum ama konsol hakkında hiç bir fikrim yok, deneyimi olan var mıdır Xbox hakkında?

ercoktay

Ben bu aralar zamanımı Heroes of Storm ve Witcher 3 arasında paylaştırıyorum. İkisinden de çok zevk alıyorum oynarken. Tavsiye ederim.

haziran00

Bu aralar ne oynayamıyoruz desek daha doğru olur Heroes Might And Magic 7 Limited Edition olarak edindim ama vakitsizlikten kuramadım bile sadece bakıp bakıp iç geçiriyorum  ;D

sefik

Alıntı yapılan: maeglin - 02 Kasım, 2015, 21:40:28
Bir değişiklik yapıp bu ara Call of Duty oynamaya başladım Wİİ'de, bir de para durumunu ayarlarsam Xbox One almayı düşünüyorum ama konsol hakkında hiç bir fikrim yok, deneyimi olan var mıdır Xbox hakkında?
Xbox hakkinda bilgim yok ama butun exclusive oyunlarin PS oldugu dusunulurse playstation almanizi tavsiye ederim .

Chuck

Call of Duty Modern Warfare 2'nin multisini oynuyorum uzun zaman sonra. Birde Mount and Blade Warband. İkisini de özlemişim. :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Chuck

Steam'de sonbahar indirimleri başlamış. Bir çok oyunda harika indirimler var. Ben geçen sene çıkan Tomb Raider ve Wolfenstein : New Order'ı 22 liraya aldım. Şu an inmelerini bekliyorum. Muhteşem internetim sağolsun iki oyunun tahmini indirme süresi 7 küsür saat.  >:(

Steam'e göz atmayı unutmayın. .

Nightrain

Beyond Two Souls.

Bugün PS4 e çıktı. PSN de 89 TL.

Henuz başındayım cok guzel gidiyor şimdilik. Bazi yerlerde icim parcalandi ya. Film gibi diyecegim ama bildigin film olmuş.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

akif1

Alıntı yapılan: Nightrain - 26 Kasım, 2015, 23:26:18
Beyond Two Souls.

Bugün PS4 e çıktı. PSN de 89 TL.

Henuz başındayım cok guzel gidiyor şimdilik. Bazi yerlerde icim parcalandi ya. Film gibi diyecegim ama bildigin film olmuş.

Beyond two souls efsanedir. Kutulu olarak almak istediğimden mart ayini bekliyeceğim. Ayni yapımcının mart ayında heavy rain çıkıyor ki o oyun daha güzel diyorlar beyonddan

akif1

Dying.light ı 50 saat oynamışım oyunun tüm trophylerini  toplayıp satmayı düşünüyorum. Herkese öneririm heleki parkour.mekanikleri için bile alınır birde Bozok horde dlc si vardır ki akıllara zarar zorlukta

battlehammer

Ben son 15 yıldr beklediğim oyunu, torment'i beklemeye devam ediyorum halen. torment tides of numera 2016da çıkacak, bu sefer ertelenmeyecek ve nihayet bu bekleyiş bitecek. Hevesimi bastırmak için pillars of eternity oynuyorum ara sıra, düzenli olarak Dungeons and Dragons online'a da devam ediyorum (son 10 yıldır).

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: battlehammer - 29 Kasım, 2015, 00:13:32
Ben son 15 yıldr beklediğim oyunu, torment'i beklemeye devam ediyorum halen. torment tides of numera 2016da çıkacak, bu sefer ertelenmeyecek ve nihayet bu bekleyiş bitecek. Hevesimi bastırmak için pillars of eternity oynuyorum ara sıra, düzenli olarak Dungeons and Dragons online'a da devam ediyorum (son 10 yıldır).

Torment'in yeni oyunundan haberim yoktu, ilk oyunun hastasiydim. Bunu da mutlaka oynarim.

battlehammer

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 30 Kasım, 2015, 11:22:37
Torment'in yeni oyunundan haberim yoktu, ilk oyunun hastasiydim. Bunu da mutlaka oynarim.

yer yerinden oynadı ilk duyurulduğunda. Çok başarılı bir kickstarter kampanyası ile de tarihe geçti. 2006'nın ilk yarısında gelecek. şu an alfa bitti beta testi başladı.

https://torment.inxile-entertainment.com/

tamina

Steam kış indirimine sadece saatler kaldı  :D

Chuck

Alıntı yapılan: tamina - 21 Aralık, 2015, 23:04:10
Steam kış indirimine sadece saatler kaldı  :D
Hiç haberim yoktu. Ne iyi oldu söylediğin. .   :D Takipteyim.