HOZ Comics - Judas Yayini

Başlatan hanac, 09 Ağustos, 2010, 09:52:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Biz (en azından ben) düzenli ve sürekli yayın beklerken ortalık one-shot kaynıyor. Bu tarz yayın daha kolaya geliyor herhalde.

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: rumar80 - 05 Şubat, 2011, 13:07:26
   Biz (en azından ben) düzenli ve sürekli yayın beklerken ortalık one-shot kaynıyor. Bu tarz yayın daha kolaya geliyor herhalde.

Doğru söylüyorsun, hangisi düzenli yayınlanıyor ki ?

Gerçi bence çok sevmeme rağmen Judas ya da Jeriko'yu yayınlayacaklarına Örümceği düzenli olarak yayınlasalar daha iyi.

Dediğin gibi one-shot yayınlar ya da kısa diziler yayıncıların işine geliyor gibi ama bizim gibi çizgi roman sevdalıları düzenli ve süreli yayın bekliyor.

s.b

Nihayet, Hoz'dan Judas geliyor. Orijinal kapakla yayınlanacak gibi görünüyor.
Yayınlanacağı tarih Temmuz olarak açıklanmış durumda. Bakalım, zaman ne gösterecek.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kalidor

Güzel haber. Judas'ın bazı maceraları birçok western filmine taş çıkartacak cinstendi. Umarım iyi bir edisyonda çıkar.
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Yine eski ve bitmiş bir seri. Şahsen Judas'ı severim ama HOZ'un kendine böyle bir misyon belirlemiş olmasından da huzursuzum.
   Bu kadar yeni ve güzel yayınlar arasında.......

s.b

Rıza abi, sizinde bildiğiniz gibi her yeni iyi sonuç vermiyor. Ve ne hikmetse Hoz'un yeni yayınlardan yana hiç yüzü gülmedi. Sonu hep hüsran oldu. Teksas, Tommiks ve Swing gibi eski serileri tamamlayabilen Hoz bence bu yolda devam etmeli. Ama bu demek değildir ki hiç yeni çr yayınlamasın. Elbetteki satacağına inandığı yeni seriler yayınlamaya çalışmalı.
Ben Judas'ın yayınlanacak olmasından dolayı memnunum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kalidor

Aslında Hoz Çorak Topraklar, Demir Adam gibi serileri yayınlamak yerine Nathan'ı yayınlasa daha iyi olurdu diye düşünüyorum.
Crom! Ölüleri Say...

altay1944

Haşim Beyden çok daha farklı bir hamle bekliyordum.Sonuçta judas topu topu 16 sayılık kısa bir seri.
Nathan Never   23 (14.6%)
Nick Raider         9 (5.7%)
Jonathan Steele 5 (3.2%)
Julia                  24 (15.3%)
Napoleone          5 (3.2%)
Brendon            19 (12.1%)
Brad Barron        6 (3.8%)
Demian               7 (4.5%)
Lilith                   5 (3.2%)
Gregory Hunter  1 (0.6%)
Volto Nascosto 11 (7%)
Jan Dix               13 (8.3%)
Caravan             12 (7.6%)
Grey storm        15 (9.6%)
Gea                     2 (1.3%)

Anketlerde en fazla sıralamadan oy alan nathan ve jan dix çok daha yerinde bir tercih olabilirdi.Ama takdir sizin ...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

rumar80

Bunda kesinlikle haklısınız.
  Nathan Never (ki İtalyada değişik versiyonları ile iyi satıyor) ve diğer değişik fumettileri denemek aslında güzeldir.

hanac

HOZ sözünü tuttu.

Judas Sayı 1 çıktı.

Teşekkürler.

labirent

Bu 1. sayıdaki maceralar yeni mi? Yoksa Tay 'ın çıkardığı serideki maceralar mı?

Bir arkadaş bilgi verirse sevinirim.

rumar80

Judas'ın Tay'ın çıkardığı maceralar dışında bilinen başka macerası yok. HOZ Tommiks, teksas, kaptan swing ve Tom braks'ta yaptığını yapıp yeni baskılarla seri tamamlıyor

HacıGeraltEmmi

Bildiğim kadarıyla Judas limitli bir seri zaten ve tamamı Türkiye'de yayınlanmıştı vaktiyle.

altay1944

Haşim Bey ve hoz seri bitiren yayınevi ünvanını yinelemek istercesine judas yayınına başladı...Oysa judas piyasada bulunan bir kitap ve tamamı tay yayınları tarafından yayınlanan 16 sayıdan oluşuyor.Umarım hoz kısa zamanda seriyi bitirerek enerjisini çok daha yeni ve istenen (Nathan Never gibi) yayınlara yönelir.Ama açıkcası bu kadar çeşidin olduğu bir sırada judas alırmıyım ,sanmam .Dilerim zamanlama hatası değildir bu.Başarılar dilerim hoz ...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hanac

HOZ'un Kinova ve Jeriko'yu da yeniden basma niyeti vardı.

Ama öncelikle Tom Braks ve Judas bitirilmeli.