Jeriko Yayını

Başlatan hanac, 09 Ağustos, 2010, 09:54:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Sami abi (s.b) den gelen bilgiler dogrultusunda bu basligi açtim.

Evet biraz daha bilgi rica edelim.  :)

s.b

Jeriko da diger yayini duyurulan çr ler gibi Ekim veya Kasim ayindan itibaren bizlerle birlikte olacak. Tabi dobisko çilt olarak.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Sami abi bu kadar yayina sevinmemek elde degil.O zaman sorularima geçeyimde bilgileneli.Judas gerçekten orjinalinde kaç sayi.16 sayi yayinlanip bitmis mi?Jeriko kaç sayi orjinali.Hangi yillarda yayinlaniyormus.Kinowa yi gerçekten merak ediyorum.Hangi yillarda kaç sayi yayinlanmis.Bizde 4 ciltlik mi yayinlanacak bu sayilar.Sanirm Demir Adam ve-malesef- Örümcek adamin az satmasi Hozu Fumetti agirlikli bir yayina döndürdü.Birde yeni seri Fumettileri görsek bu gidisle Nathan Never için italyanca kursuna gidecem.Hiç mi canlari çekmiyor bu yayincilarin ;D

s.b

Judas 16 sayi. Digerleri hakkinda kesin bir bilgim yok. Hoz Comics veya bilgisi olan arkadaslar buraya yazabilirler.

gamlıbaykuş

Su kapagin güzelligini baksaniza bir... Ben Jeriko'yu böyle istiyorum...

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

Gerçekten mükemmel kapak resimleri. Ancak bu resimlerle yayinlanma isi kesin degil. Orjinal kapaklar da olabilir.

gamlıbaykuş

Ne yalan söyleyim orjinal kapaklari pek ilgimi çekmedi...

gamlıbaykuş

Sahsen ben de Tay yayinlarina ait Jeriko yok zamaninda vardi, yitip gitti. Bu yüzden benim için tekrar olmaz, sahafçilarda bulunabilir dogrui ama o kadar eskilerki insanin alasi gelmiyor. Bu sebeple ben Aslan Sükür kapakli olursa almayi düsünüyorum. Ya da bir güzellik yapsinlar (Nasil olacak bilmiyorum ama) 2 kapagida bir arada yayinlamay çalissinlar. Imkansiz birsey mi acaba?

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: s.b - 17 Ağustos, 2010, 14:31:21
Gerçekten mükemmel kapak resimleri. Ancak bu resimlerle yayinlanma isi kesin degil. Orjinal kapaklar da olabilir.

Bence orjinalini kullanirlar. Tombraks için de Aslan Sükür Kapaklari ile çikacak demislerdi, ama yapmadilar. Kartpostal tadinda Pekos Bill ve Tombraks kapagi hediye ettiler. Böyle bir sey de yapilabilir, bu da bir seçenek...

gamlıbaykuş

Vallahi nasil olur bilmiyorum ama bu olayi takinti haline getirmis durumdayim...

tommikser

Arkadaslar çözüm kolay.Orjinal kapak Teksde oldugu gibi hediye Tay kapaklari.Ikisinide kaybetmemis oluruz nasil ama ;D

gamlıbaykuş

Çift kapak kullanilirsa kapaklardan biri renkli ince kapak olabilir mesela...

s.b

Kapaklari Tom Braks'ta oldugu gibi Fatih Okta da çizebilir.

gamlıbaykuş

Oyy Oyy diyecek birseyim kalmadi...  :-X

MAGICO70

Yakinda çizgiroman bollugu yasayacagiz galiba.Bunca nostaljik westernin arasinda keske KIT TAYLOR (PICCOLO RANGER) da yayinlansa keske.Çizgiroman çesitliligi olarak 70 ve 80 li yillari yakalayacagiz galiba .Keske satislarda fazlalassa , çr okuyanlar çogalsa,gazete bayilerinde de çr ler satilsa ne güzel olurdu.