Jeriko Yayını

Başlatan hanac, 09 Ağustos, 2010, 09:54:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

BU tür yayınlar benim ilgi alanıma girmiyor ama meraklıları için bu serininde tamamlanmasını isterim doğrusu... 8) ::) :D

yalcinerol345

Alıntı yapılan: dampyr - 15 Mart, 2014, 21:53:07
jericonun orjinal kapakları hiçbirişer yaramaz. çoluk çocuk çizgi film kapağı gibi. kapak dediğin ciddi olacak. aslan şükürün kü gibi yada büyülü dükkanın kızılmaskesi gibi. sadece jericonun değil ülkemizdeki diğer tüm çizgi romanların orjinal kapakları hiçbirişe yaramaz.
Her kelimesine katılıyorum.martin Mysterenin orijinal kapaklarına bakın bir de Aslan Şükür'lü Tay kapaklarına.

s.b

Büyülü Dükkan Sayın İlyas Bey Fumetti yayınlamaya Jeriko ile başlasa iyi olur. Böylece kapakları da Ertuğrul Bey çizerdi. Tabii Fumetti yayınlamaya karar verirse.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 16 Mayıs, 2014, 12:31:13
Büyülü Dükkan Sayın İlyas Bey Fumetti yayınlamaya Jeriko ile başlasa iyi olur. Böylece kapakları da Ertuğrul Bey çizerdi. Tabii Fumetti yayınlamaya karar verirse.

Sami Bro, bu başlığı zamanında HOZ için açmışız.

Bence Büyülü'ye uygun bir yayın değil.

Hele şimdi o kadar yeni yayın varken hiç olmaz.

s.b

Abi ne yapayın be. Biri diyor ben yayınlayacağım. Ona inanıp başlık açıyoruz fos çıkıyor. Sonra başka biri diyor ben yayınlayacağım. O da fos çıkıyor. Ben de bu sefer hiç haberi olmayan bir yayıncı dostumuza işi havale edeyim dedim. Belki o yayınlar. Yayınlamazsa da kimse darılmaz bari.

Gambit

Alıntı yapılan: hanac - 16 Mayıs, 2014, 14:13:31
Hele şimdi o kadar yeni yayın varken hiç olmaz.

Jeriko ne alaka ?

piyasa da bulunamayan cok nadir ve onemli bir yayin mi ki ?

Okuyacak yeni yayin yok mu ki ?

2014 de dunyada kayda deger yayinlar cikmiyor da Jeriko ya ihtiyac var mi ki ?

s.b

Biz eski adamız. Bize klasik seriler uyar yeğen.

caretta

Sami Bey Jeriko'nun tamamını Hozcomics yayınlamadı mı? Hani çok eskileri istersek Gringo -Tim var.Demirbaş'ın rezil ettiği West var.Blueberry de
olabilir.

Gambit

Alıntı yapılan: s.b - 16 Mayıs, 2014, 15:48:29
Biz eski adamız. Bize klasik seriler uyar yeğen.

amca sorun yok bunda, klasik seriler zaten gittigidiyordan, sahaflardan rahatlikla bulunup alinabiliyor

alin okuyun :)

bulamazsaniz ben satarim beni seti isteyene  :D

s.b

Alıntı yapılan: caretta - 16 Mayıs, 2014, 16:00:05
Sami Bey Jeriko'nun tamamını Hozcomics yayınlamadı mı? Hani çok eskileri istersek Gringo -Tim var.Demirbaş'ın rezil ettiği West var.Blueberry de
olabilir.

Attila abi Hoz Jeriko'yu değil Judas'ı yayınladı.

s.b

Alıntı yapılan: Gambit - 16 Mayıs, 2014, 16:01:08
amca sorun yok bunda, klasik seriler zaten gittigidiyordan, sahaflardan rahatlikla bulunup alinabiliyor

alin okuyun :)

bulamazsaniz ben satarim beni seti isteyene  :D

Amacınız belli oldu. Elindeki eski püskü şeyleri amcana kakalamak istiyorsun demek. Olmuyor yeğen olmuyor.

Gambit

Alıntı yapılan: s.b - 16 Mayıs, 2014, 16:16:24
Amacınız belli oldu. Elindeki eski püskü şeyleri amcana kakalamak istiyorsun demek. Olmuyor yeğen olmuyor.

aaaaa, eski pusku olur mu amca
hepsi jelatininde cillop, ayrica kapaklar Aslan imzali

s.b

İstemiyorum. Ben yeni basılacak Jeriko'ları alacağım. Gıcır gıcır, pırıl pırıl.

DAMPYR

Alıntı yapılan: s.b - 16 Mayıs, 2014, 16:40:49
İstemiyorum. Ben yeni basılacak Jeriko'ları alacağım. Gıcır gıcır, pırıl pırıl.
Sami Bey sattınız, sattınız kütüphanede yer açtınız şimdi gene dolduruyorsunuz bakıyorum... ::) :o :D