Ana Menü

Kisa bir ara...

Başlatan kalidor, 11 Ağustos, 2010, 02:17:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Sayin Altin Madalyon sakinleri... Persembe gününden itibaren Iskenderun'da kisa dönem denizci olarak orduya katiliyorum :) En azindan acemilik döneminde internete giremem sanirim. Sizlerden ayri kalmanin tek tesellisi 17 Ocakta dönünceye kadar oldukça çok çizgiromanin birikecek olmasi ;) Kendinize iyi bakin, hayirli Ramazanlar ve bol çizgiromanli günler...

Crom! Ölüleri Say...

hanac

Fatih, sana simdiden hayirli tezkereler.

Kendine iyi bak.

V

Baslamak,bitirmektir denizci.Altin Madalyon sayesinde daha da kisa gelecektir sana askerlik. :)
"İstemem,eksik olsun.."

Lami Tiryaki

Fatih simdiden sana hayirli görevler diliyorum. Baslarken uzun biterken kisa gelecektir. Vatan borcun bittiginde yeniden buralarda ol e mi? Selametle git selametle gel...

Selamlar
Lami

tommikser

Sevgili dostum simdiden hayirli tezkereler.Bende senin gibi heyecanla gittiim.Biter mi bitmez mi dedim valla bitireli 18 ay oldu.Dügünüm bile olali 1 ay geçti.Zaman o kadar çabuk geçiyor ki.Döndügünde görüsmek üzere...

pizagor

Hayirli tezkereler sevgili kalidor...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Tarkan Kurt

Dostum simdiden hayirli teskereler, kazasiz belasiz güzel bir askerlik geçirmeni dilerim

s.b

Allah kolaylik versin. Yolun açik olsun. Hayirlisiyla bitir gel kardesim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Sağ salim git sağ salim dön. Kendine iyi bak

kalidor

Tesekkür ederim, tesekkür ederimm :) En yakin zamanda görüsme üzere, hosçakalin...
Crom! Ölüleri Say...

ontario70

Vatan borcu namus borcu demis atalarimiz. Hayirlisi ile git gel. Allaha emanet ol dostum.

gamlıbaykuş

Yolun açik olsun. Selametle...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Alperen

Gule gule git. Gule gule gel.

darkwood

Sevgili Fatih, vatani görevin hayirli olsun. Zaman su gibi çok çabuk geçiyor, bir bakmissin gelmissin.
Hayirli teskereler..
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Herkese kisa bir süreligine de olsa selamlar. Kötü bir 27 günlük acemilik döneminden sonra dagitim iznine geldim. Son ana kadar hersey sikintiliydi. Hayatimda hiç bu kadar sicak ve sefalet görmemistim. Insan herseyi ama herseyi özlüyormus...
Crom! Ölüleri Say...