Aforizmalar...

Başlatan pizagor, 19 Ağustos, 2010, 19:48:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Carson :

Şu tezahürata baksana Teks! İnsanın başını döndürüyor!

Teks :

Kendini fazla kaptırma dostum! Ayrıca halka o kadar güvenme... Seni bugün alkışlarlar ama ertesi gün bir bakarsın sırtlarını dönüvermişler!

Tex 127 Güç Sembolü
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Özel teşebbüsün en küçük tüketim arzularımızı karşılayacak düzeyde olduğu büyük bir ülkede yaşıyoruz. Herhangi bir markete şöyle bir göz atmak yeter. Aradığını bulamazsan üzülmene gerek yok, er geç biri bütün taleplerini karşılayacak bir dükkan açacaktır...

Blacksad Cehennem, Sessizlik...

pizagor

Luke Cage :

Biz süper kahramanız Ororo, Tanrı değil. İnsanlığı Galactus ya da Doktor Doom'dan kurtarabiliriz ama kendisinden değil...

X-Men Klasik 1 (2011 - Gerekli Şeyler 2011)

alan ford

" Karamba karambita. Kahramanca ölmeyi elbette bilirim ama ben bir korkak gibi yaşamayı tercih ederim." :D

Çiko
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: alan ford - 24 Ekim, 2011, 23:13:51
" Karamba karambita. Kahramanca ölmeyi elbette bilirim ama ben bir korkak gibi yaşamayı tercih ederim." :D

Çiko

:D :D :D

Gandalf

Alıntı yapılan: alan ford - 24 Ekim, 2011, 23:13:51

Çiko

Yahu Doğa bu kadar ciddi karakterlerin Özlü sözlerini okurken , araya çiko nun da bu sözünü eklemen müthiş olmuş dostum. Ciddi ciddi okurken birden çiko nun  bu sözünü okuyunca İnan bir 5  dakika gülmekten kendimi alamadım. Sen çok yaşa dostum.

alan ford

" baş dönmesini yok etmenin en iyi yolu uçmayı öğrenmektir"

Uçma Sanatı

yunusmeyra

müthiş bir "çiko" alıntısı...ve süper bir "insanlık tarihinin geldiği nokta" analizi..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

alan ford

"Kaderden , ilahi adaletten , yüce yargıdan söz edildiğini daha önce de duydum...Ekonomik çıkarlar , rüşvet ve ırkçılık söz konusu olduğunda."

Ely Donehogowa
                                                                                                                              Ken Parker - Washington'da Cinayet

BAHADIR

Şimdi Ken Parker'ı tekrar baştan okutmaya başlayacaksınız bana...Bu sefer 3. olacak ... Tabi arada 3 den fazla tekrar ettiğim sayılar hariç...

Mister NO

"Genç savaşçılar kavga etmeyi seviyorlar.Ölümün çiçekten bir elbise olduğunu ve onları dans ederek bağrına basacağını sanıyorlar...Düşünmüyorlar ki,ölüm her şeyin sonudur!"

Chingachgook

(Mohican-1001 Roman syf:92)

pizagor

Amador :

Biz savaşçı değiliz. Basit köylüleriz. Tek bildiğimiz çiftçilik. Evlerimize kapanalım ve köy dışına birkaç hayvan bırakalım. Belki pishtakular onların etleriyle yetinip bizi rahat bırakırlar...

Don Santiago Willkahuaman :

Yanılıyorsun Amador, yetinmezler. Toprağa gelince, korkaklara ancak bir çukur açmaya yarar...

Dampyr Cilt 18 And Dağları'nda Katliam

alan ford

"uydurduklarımın hepsi gerçeğin ta kendisi."

Jerry Oliver

Ken Parker - İnsanlar , Hayvanlar ve Kahramanlar

kalidor

"Tek bir otun doğumu bile önemlidir". -Ken Parker -Vahşiler-
Crom! Ölüleri Say...

alan ford

" Fark suçlularla masumlar arasında...Eğer biri hırsız muamelesi göreceğinden eminse , onu çalmaktan ne alıkoyabilir?"

Ken Parker       Kutsal Tepeler