Lone Ranger - HOZ Comics (Dynamite)

Başlatan V, 20 Ağustos, 2010, 09:08:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ghostrider

oda kitap ta 5.cildi toplam 81 liraya geliyor.Havale ile alınırsa 90 liraya satın alabilirsiniz.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

pizagor

Yayınlanmaya başladıktan altı sene, seri tamamlandıktan da 5 sene sonra okudum Lone Ranger'ı. Nedenler - niçinler tam olarak oturmadı kafama. Cavendish'in rangerleri katlettirmesinin, hatta yetinmeyip ailelerini de ortadan kaldırtmak istemesinin sebebi açık kaldı; Ya da Linda ve küçük Dan'in ilk ciltte hayatta kalmasının. Üniversite eğitimi gören John'un nasıl bir anda en iyisinden silahşör kesilip Lone Ranger'lığa soyunduğunu ya da çözümlemelerini yaparken, suçun izini sürerken yürüttüğü mantığı aktarmada eksik buldum anlatımı. Belki de ben dalgın bir okuma yaptım, bilemiyorum ki ???

Bu soruları bir tarafa bırakırsam paneller, renkler harika, edisyon birkaç hata dışında oldukça tatmin edici. Yeni kriterimiz balonlama ise ehh işte  :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

İnancomic

İdefix de baya indirime girmiş okuyanlar tavsiye eder mi acaba bir kısım beğenmiş bir kısım hiç beğenmemiş

hanac

Alıntı yapılan: İnancomic - 06 Kasım, 2021, 00:45:06
İdefix de baya indirime girmiş okuyanlar tavsiye eder mi acaba bir kısım beğenmiş bir kısım hiç beğenmemiş

Zamanında okumuştum, hatırladığım kadarıyla hikaye vasat idi.

Ama çizimler ve baskı kalitesi oldukça iyiydi.