Son Dedikodular !!!

Başlatan hanac, 22 Ağustos, 2010, 19:15:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Arkadaslar kadiköyden aldigim son dedikodulara göre Demirbas Yayincilik yeni yayinlara baslayacakmis.

Bunlar Kizilmaske, Mandrake ve Gordon imis.

rumar80

Marsık felaketi sonrası umarım güzel olur, ama Demirbaş'ın düzensizliği de korkutmuyor değil

pizagor

Ayni endise bende de var, daha çikmadan yarim kalacakmis gibi hissediyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Bu biz çizgi roman severlerin kaderi herhalde,
   Dergiler basılsın diye beklemek, düzenli bir dağıtım ummak, yayın yarıda kalır korkusu ile yaşamak.

rumar80

Yayın planını nasıl düşünüyor acaba Demirbaş?
   Eski sayılarla mı başlayacak yoksa yayınlanmamış maceraları mı?
   Düzenli bir yayını istesem de  eski sayılarla başlanırsa günümüze gelmek de çok zor olur.
   Bu arada internetten inceledigim zaman yeni maceraların eskileri kadar da tat vermediğini düşünüyorum.

gamlıbaykuş

Hah bir bu eksikti. Ben inanmiyorum artik samimiyete. Hani ne oldu Savas? 1 cilt çikti devam edecek mi? Hoz'dan da iyice umudu kestim zaten... Demirbasi da bilmiyorum artik. Yayin bollugu abarti olmaya basladi sanki. Isin açigi yayin bollugunu geçtim su çizgi romanlarin yayinlanma tarihleri adam akilli bir sisteme otursun artik be...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

V

Oglak ve Lal Kitap disinda periyodik yayin isini çevirebilen yayinevimiz yok malesef.
Demirbas'tan da umut yok bu konuda.
Hakkimizda hayirlisi..
"İstemem,eksik olsun.."

MAGICO70

Mandrake kizilmaskenin yayinlanmasi güzel bir haber. Ne zaman yayinlanacaklarini bilen var mi? Sizlerin de dedigi gibi uzun soluklu olmasini dilerim. Ne yazik ki bu yayinevinin daha önceki yayinlari genelde 3 sayiyi geçemedi. Ayrica bildigim kadariyla internet satisi da yok.West ve savasin internetde (idefix ) satisini göremedim.

Underfined

Demirbas periyodik yayini benimseyebilmis degil.Teksas ve Tommiks i artik almaz oldum.1 sayi aliyorum 2.sayi gelmiyor örnegin.Umarim bir düzene girerlerde bizde sikinti çekmeyiz...

hanac

Arkadaslar duyduklarimiz dedikodu degilmis.

Hepsi gerçek imis, hayirli olsun.  :)

Düzenli yayin konusunda da Cem bey asagida bizi bilgilendirmis.

http://www.altinmadalyon.com/smf/index.php/topic,1189.msg7982.html#msg7982

emre ozdamarlar

muhtesem bir haber olmakla beraber, sigaraya sansur koyan ulkemiz heavy metal'i dogrudan "muzir nesriyat" kategorisine koyup siyah torba icinde sattirir heralde.

BAHADIR

Valla nerde sattirirsa sattirsin manyak bir haber...Isterlerse Üç kat poset birde isi geçirmez folyo ile kaplasinlar.Üstüne birde sifreli ve kilitli koruma kabi yerlestirsinler...Türkçe olarak basilsinda nasil satilirsa satilsin önemli degil...

Ama bu isi kim kotaracak önemli olan kismi o...

Alperen

FerdiFon

Alıntı yapılan: Kagan - 22 Ağustos, 2010, 21:32:44
Evet... Demirbas Yayinlari'ni öteki yayinevleriyle kiyasladigimizda Lâl Kitap, Oglak Yayinlari gibi yayinevlerinin yaninda pek güven verici bir biçimde durmuyor... Bekleyip görecez artik...

Judas Ve Jerico Yayinlarinin Reklamini Çok Sükseli Yapmisti Demirbas Yayincilik  Fakat Gördük Ki  2'ser Ciltle Kaldilar Ve Arkasi  Gelmedi...

V

Heavy Metal hakkinda bilgiler gelmeye devam ediyor.Dergi,(bir çok eser albüm formatinda olmak üzere),Arka Bahçe Yayincilik tarafindan
çikartilacakmis. Simdiden bir çok öykünün telifini almis ve üzerinde çalismaya baslamis.
Ayrintili bilgi için...

http://cizgiromanokurlariplatformu.blogspot.com/2010/10/heavy-metal-agr-agr-geliyor.html

http://www.altinmadalyon.com/smf/index.php/topic,1959.new.html#new

"İstemem,eksik olsun.."