Son Dedikodular !!!

Başlatan hanac, 22 Ağustos, 2010, 19:15:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ümitkr

Veee bugün gelen haber: Türk çizerlerden malzeme toplanmaya baslanmis! Haydi hayirlisi  ;D

V

Alıntı yapılan: ümitkr - 09 Ekim, 2010, 00:47:23
Veee bugün gelen haber: Türk çizerlerden malzeme toplanmaya baslanmis! Haydi hayirlisi  ;D

Hangi çizerler var?Isim olarak duyduklarinizi söyleyebilir misiniz?
"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Heavy Metal kapak ve içerik olarak Sok gazetesiyle beraber askerde tiraj rekoru kirar  ;D
Crom! Ölüleri Say...

papillon7

Alıntı yapılan: kalidor - 10 Ekim, 2010, 10:28:05
Heavy Metal kapak ve içerik olarak Sok gazetesiyle beraber askerde tiraj rekoru kirar  ;D
Sok diye bir gazete oldugunu bende askere gittigimde ögrenmistim. Herkes sok okuyordu :)

hanac

Arkadaslar, Demirbas Yayincilik Cem Bey den mesaj var.

"Kizilmaske, Gordon ve Mandrake Kültür Bakanliginin geç islem yapmasi nedeni ile bu ayki dagitima yetismedi.

Her üç yayinda öbür ay çikacaktir."

Olsun, 1 ay daha bekleriz.

gamlıbaykuş

Bekleriz beklemesine de yayinlarla ilgili yani içerikle ilgili falan biraz bilgimiz olsaydi keske...
Bir de bugün Kadiköydeydim ve Özer Sahaf'in Tolga yayinina baslayacagini duydum...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 12 Ekim, 2010, 19:30:28
Bekleriz beklemesine de yayinlarla ilgili yani içerikle ilgili falan biraz bilgimiz olsaydi keske...
Bir de bugün Kadiköydeydim ve Özer Sahaf'in Tolga yayinina baslayacagini duydum...

Bu habere çok sevindim. Abdullah TURHAN'in çizgilerini  begenirim. Insaallah Tarkan gibi kaliteli bir baskiya sahip olur.

ümitkr

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 12 Ekim, 2010, 19:30:28

Geçen yaz siki bir telefon trafigi sonunda anlastilar ustayla. Kadiköy haricinde bulunmasa da küçük bir afisle duyurdular da baskiyi. Son gittigimde sayfalarin temizligi ve tashihiyle ugrasiyorlardi. Çok emek harciyorlar gördügüm kadariyla. Dilerim gösterdikleri özen baskiya da yansir, okur da yüzlerini kara çikarmaz.

s.b

Tolga mutlaka begenilecektir. Çünkü çizgileri güçlü. Üstelik siyah beyaz olarakta yayinlansa olur.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Sinan Başak

Tolga'ya çok sevindim, süper bir haber bu. Satislarda da sikinti olacagini hiç sanmam. Demirbas'in yayinlayacagini duyurdugu Kizilmaske, Mandrake ve Gordon'a gelince kitaplardan degil ama yayinevinden hiçmi hiç umudum yok. 2 sayi çikarsa ne ala. Bugüne kadar yazilanlara, açiklanan yayin periyodlarina bakiyorumda hiçbiri gerçeklesmemis. Her ay kitap çikartacagiz denilmesine ragmen aylar geçti ama ortada pek birsey yok. O yüzden tereddütle yaklasiyorum.

hanac

Alıntı yapılan: sinan basak - 13 Ekim, 2010, 09:31:26
Demirbas'in yayinlayacagini duyurdugu Kizilmaske, Mandrake ve Gordon'a gelince kitaplardan degil ama yayinevinden hiçmi hiç umudum yok. 2 sayi çikarsa ne ala. Bugüne kadar yazilanlara, açiklanan yayin periyodlarina bakiyorumda hiçbiri gerçeklesmemis. Her ay kitap çikartacagiz denilmesine ragmen aylar geçti ama ortada pek birsey yok. O yüzden tereddütle yaklasiyorum.

Bu ortak sikayetlerimizi Cem Bey ile yüzyüze konusarak ilettim.

Bundan sonra her ay en az 2 yayin çikaracagini söyledi.

Demirbas yayinlarini Teksas, Tommiks, Savas, West, Gordon, Mandrake, Kizilmaske ve 1 sürpriz yayin olarak düsünürsek.

Ayda 2 yayindan yilda 24 yayin eder.

8 çr'a esit dagilirsa her birinden yilda 3 sayi çikar.

V

Tolga konu ve çizim olarak kaliteli bir yerli çizgi roman.Insallah hakettigi sekilde,daha önceki edisyonlarindan farkli,renkli,büyük boy,sömizli albümler halinde yayinlanir.Tabi yayinevinin gücü bu tip baskilari yapmaya yeter mi,bilemiyorum.

Demirbas,diger edisyonlarinin kivaminda,400'er sayfalik Gordon,Kizilmaske,Mandrake'lerden yilda üçer sayi basabilirlerse öpüp,basimiza koyalim.
"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Cem Beye yeni yayinlayacaklari çizgiromanlari Engin abimin dedigi gibi kalin cilt olarak yayinlamalarini söylemistim Kadiköy'de görüstügümde. Fakat 200 er sayfa civarinda olacaklar en fazla. Tabi eger bir degisiklik olmazsa.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Bugün Kadiköy'de Ilker'le konustum Tolga'yi öncelikle 6 sayi olarak çikarmayi planliyorlarmis iki ayda bir. Daha sonra satisa göre karar vereceklermis.

pizagor

Üç harfli bir yayıncı depolarını boşaltmak için sağa sola teklifte bulunuyormuş. Ancak rakamı yüksek tuttuğu için henüz anlaşma sağlanamamış. Kimbilir belki de an itibariyle kitaplar el değiştirmiştir bile :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...