Son Dedikodular !!!

Başlatan hanac, 22 Ağustos, 2010, 19:15:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

YKY "Wonder Woman" mı basacakmış? Geçenlerde Arkabahçe'nin bir videosunda duymuştum. Bilen veya duyan var mı acaba? Aslında basacaklarsa bir de Aquaman ekleseler hiç fena olmaz.

Mrtekin

Alıntı yapılan: Mrtekin - 25 Ekim, 2016, 19:03:10
Ben sene bitmeden bir Star Wars bombası bekliyorum.

2017 İlk Çeyrek olarak yeniden güncelliyorum...:-)
They drew first blood...

Nightrain

Alıntı yapılan: memospinoz - 10 Kasım, 2016, 18:08:11
YKY "Wonder Woman" mı basacakmış? Geçenlerde Arkabahçe'nin bir videosunda duymuştum. Bilen veya duyan var mı acaba? Aslında basacaklarsa bir de Aquaman ekleseler hiç fena olmaz.

Artik senede 1 WW, 1 Aquaman cildi cikartirlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Caped Crusader

YKY Wonder Woman basacağına JL ile Superman'i yılda iki cilde çıkartsın. Bu hızla giderlerse 6-7 yıla anca New 52 biter.

dean

Geçen gün çizgi romanlarımı raftan indirdim. Şöyle inceledim biraz. Sonra tekrar yerleştirirken yakın gelecekte çıkacak çizgi romanları düşündüm ve DC bölümüne baya bi' boş yer bıraktım. Bence sizde öyle yapın.

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

dayıcomics

DC'den atak yaparsa JBC yapar. 2020 içinde yepisyeni Batman'ler gelecek, YKY, elindeki serilerin 3.-5. basımını yapıyor ancak.

Nomad

Bu başlığa her tıkladığımda Aquaman New 52 müjdesi göreceğim diye içim kıpraşıyor.

Agamotto

Alıntı yapılan: dayıthegamer - 17 Eylül, 2019, 14:50:28
DC'den atak yaparsa JBC yapar. 2020 içinde yepisyeni Batman'ler gelecek, YKY, elindeki serilerin 3.-5. basımını yapıyor ancak.

Yine bence bazı yayınevlerine göre fena gitmiyor YKY. Tüm bastığı rebirth lerde 2. cildi, superman de 3. cildi bastılar. Diğer yayınevlerinden nice sadece ilk cildi basılmış devamı gelmemiş rebirth ciltleri var.

Bilal ceylan

Alıntı yapılan: Nomad - 17 Eylül, 2019, 15:00:00
Bu başlığa her tıkladığımda Aquaman New 52 müjdesi göreceğim diye içim kıpraşıyor.
ben
De öyle 😁😁

dayıcomics

Alıntı yapılan: Agamotto - 17 Eylül, 2019, 17:52:45
Yine bence bazı yayınevlerine göre fena gitmiyor YKY. Tüm bastığı rebirth lerde 2. cildi, superman de 3. cildi bastılar. Diğer yayınevlerinden nice sadece ilk cildi basılmış devamı gelmemiş rebirth ciltleri var.

O açıdan çok iyi hatta Justice League New 52 ciltleri 4. baskı falan yaptı ama türkçeye çevrilmemiş ciltleri de fazla bekletmeden piyasaya sürse daha iyi olur.

dayıcomics

Yıl sonuna kadar uygulanacak yurtdışından gelen mallara uygulanan %50 ötv zammı çizgi roman sektörünü de fena vuracak gibi gözüküyor. İçinde kitap kağıdı da varmış. Yandık vallahi  :-\

pizagor

Alıntı yapılan: dayıthegamer - 01 Ekim, 2020, 15:00:54
Yıl sonuna kadar uygulanacak yurtdışından gelen mallara uygulanan %50 ötv zammı çizgi roman sektörünü de fena vuracak gibi gözüküyor. İçinde kitap kağıdı da varmış. Yandık vallahi  :-\

Pizagor bunu beğendi  :) :) :)

Sinirden gülüyorum yeminle...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kırkambar

Son zamanlarda sepete ÇR atarken zaten iki kere düşünüyor, iyice seçmeci davranıyorduk. Hele İngilizcelere hiç yaklaşılmıyor. Bakalım nasıl olacak!

pizagor

O kağıt fabrikaları yeniden kurulacak, yeniden üretime geçecek. Üretmekten başka çıkış yolu olabilir mi, üretmekten gayrı topyekün gelişmenin başka bir yöntemi olabilir mi! Satılan fabrikalar, satılan makinalar,  hepsi birer birer yerine gelecek. Öğreneceğiz ama çok pahalıya malolan bir deneyim olacak.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...