Fantastik Dörtlü'de Son Durum...

Başlatan pizagor, 27 Ağustos, 2010, 18:50:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Hikaye 588. sayiyla sonlanacak... Bu ay çikan 583. sayi hakkindaki yorumlardan okudugum kadariyla kimin ölecegi hakkinda beklendigi üzere henüz herhangi bir tüyo yok...

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Bugün Gon kitapevinden yeni gelen comicslerden aldim. Avengers 4. sayida bir reklam var FF sayi 583'ün. Resimde üniformalarinda üç yazan üç karakter var. Olmayan ise Susan Richards. Umarim ucuz bir promosyon taktigidir. Zaten çok bayilmadigim bir dizide bir de böyle bir sonuç inanilmaz.

tommikser

Bu arada komiksci abilerim Fatastik Dörtlü'de kim öldü?Hala ögrenemedikte.

V

Galaktus'la bu kadar samimi olmak hayra alamet degil..

"İstemem,eksik olsun.."

BAHADIR

Bu kadar yakin olmanin hayrini tartisaduralim Galactus'un vücut ölçüleri neredeyse Reed ile ayni büyüklükte...Alfa'da okudugum dönmede bir sayida Baxter binasinin son iki kati havaya uçtugunda Galactus ayaklari yere basar bir halde binanin en üst katinda bizimkilerle sohbet ediyordu diye hatirliyorum...Hatta bizimkiler Galactus'un ayak bileklerine ya geliyor ya gelmiyorlardi...

Son olarak harbiden Reed'in gögsünde hala 4 rakami duruyor...Hak'kin rahmetine kavusan Fantastik kim ola ki ?...

Bu ülkeye Fantastik Dörtlü'nün normal seriside yakisir Essentiali de duyrulur...

pizagor

Alıntı yapılan: BAHADIR - 04 Aralık, 2010, 12:12:54
Son olarak harbiden Reed'in gögsünde hala 4 rakami duruyor...Hak'kin rahmetine kavusan Fantastik kim ola ki ?...

Bunun yanitini 588. sayida alacagimizi düsünüyorum. Yukaridaki kapak ise bu ayki 586. sayiya ait... Sabir arkadaslar...

BAHADIR

Görünen o ki bizim uzun, Büyük G ile daha önce de bayagi hasir nesir olmus...

Civil War'dan hatta bu Illuminati'den sonra Reed bayagi itici gelmeye baslamisti...Ama bu sayilari tekrar elime aldigimda nedense hemen yumusuyorum...
...Ve bu sayilar gerçekten okunasi sayilar...Tamam ilk sayilar gerek çizgi gerekse konu olarak çok amatör kaliyor ama bir yerden baslamak lazim...George Perez ve John Byrne'li sayilar okumada yaninda yat cinsinden...Bir gün muhakkak basilacak ama ne zaman...

pizagor

Arkadaslar iddiali açiklamalar veriliyor bu hikayeyle ilgili olarak. Öncelikle hikayenin neredeyse bitecegi ve ölen Fantastik Dörtlü üyesinin kim olacaginin tarafimizca da bilinir olacagi 587. sayisinin poset içerisinde yayinlanacagi, bunun sebebinin de hikayedeki erotizm dozunun gittikçe artmasi oldugu belirtiliyor... Degil degil, bakalim dikkatle okuyor musunuz diye söyle bir sarsmak istedim :)

Neyse, posetlenmesinin nedeni merakli okurlarin çizgiromani karistirmasini engelleyerek hikayenin sarsici sonunun ortaya çikmasini önlemekmis. Açikçasi bana inandirici gelmedi, belli ki amaç zaten 20 sayfalik fasikülün çizgiromanevlerinde ayak üstü okunmasinin önünü almak ve satin aldirip 587. sayinin yayinlanacagi 2011 Ocak satis rakamlarinda ilk siraya oturtmak! Ayrica üstüne basa basa bu sayinin bir kez basilacagi belirtiliyor. Bayilere söyledikleri ise su: 'Bu sayi ve devaminda olacaklar Marvel evreninin en önemli olaylarindan birisi. O yüzden sadece Ocak satisini düsünmeyin, bu sayidan gelecek aylardaki gelismeler için de stoklayin!'

Bu arada #587 sondan bir önceki sayiymis, #589 ile birlikte Fantastic Three fazina geçilecekmis, bilginize...

hanac

Arkadaslar bölüm basligi hala Fantastik Dörtlü olarak gözüküyor.  :)

Üç kisi olarak yoluna devam edecek seri Mart 2011 den itibaren 1. sayidan basliyor

rumar80

Aldigim duyumlara göre Susan Richards deniyor, ama ölüm degil de ayrilma gibi

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 21 Aralık, 2010, 14:52:05
   Aldigim duyumlara göre Susan Richards deniyor, ama ölüm degil de ayrilma gibi

Duyum yazar Hickman'dan degilse itibar etmemeli...

pizagor

587. sayı bu salı satışa çıkıyormuş...

BAHADIR

Ölüm değilse arada 1. sayıdan başlayacak "Fantastic Three" adlı bu seriye limtili bir seri gözüyle bakabiliriz...Sonunda herkes geri gelir...Ölüm yada ayrılık...(Tabi sadece çizgiromanlarda)

Underfined

Yanarımda şu olayları ülkemde okuyamadığıma yanarım...

hanac