Fantastik Dörtlü'de Son Durum...

Başlatan pizagor, 27 Ağustos, 2010, 18:50:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

2061 yılında geçen yeni bir seri başlıyor. FD nün 100. yıldönümü oluyor.

rumar80

Bu arada günümüz serilerinde Thing hapse giriyor.

Utku Gürsoy

antiochia

Ben bu renkli comics'lere alışamadım bir türlü...

BAHADIR

İlk kapak gerçekten süper...

Ama aynı şeyi iç çizimler için söyleyemeyeceğim maalesef...

http://www.comicbookresources.com/prev_img.php?pid=21984&pg=1

İnsan iç sayfalarda da ilk kapakta ki gibi bir görsellik arzuluyor... Amerikan comicslerinde özellikle Marvel dışı Comicsler de sıkça görülen bir olgu... Paket güzel ama içi boş...

pizagor

Bu yorum bana David Aja'nın Hawkeye'ları için bu platformda yapılan tartışmaları hatırlattı  ;)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Arkadaşlar Thing'den 2 tane mi var artık ?

10 Eylül de çıkacak 10. sayıda resimlerden öyle anlaşılıyor

berkuralcan

İkinci Thing (yeşilli olan) Sharon Ventura, daha önceden de She-Thing olarak karşımıza çıkmış, hatta FF'a katılmış bir karakter.

Thing son macerada bir cinayetle suçlanarak hapse atılıyor, süper güçlüler için tasarlanmış bu hapiste de She Thing ile karşılaşıyor. :)

hanac

Alıntı yapılan: berkuralcan - 04 Eylül, 2014, 21:26:58
İkinci Thing (yeşilli olan) Sharon Ventura, daha önceden de She-Thing olarak karşımıza çıkmış, hatta FF'a katılmış bir karakter.

Thing son macerada bir cinayetle suçlanarak hapse atılıyor, süper güçlüler için tasarlanmış bu hapiste de She Thing ile karşılaşıyor. :)

Teşekkürler Berk.

Thing'i de Allah kurtarsın  :)

dean

Jonathan Hickman'ın muhteşem döneminden sonra bayrağı Matt Fraction devralmıştı Marvel Now döneminde. Bu seri  16 sayı sürüyor.

Fantastic Four: New Departure, New Arrivals (#1-3)
Fantastic Four: Road Trip (#4-8)
Fantastic Four: Doomed (#9-16)

Bu dönemin diğer Fantastic Four dergiside yine Matt Fraction'ın yazarlığını yaptığı FF (Future Foundation) Bu dergide Fantastic Four gibi 16 sayı sürüyor.

Fantastic Four: New Departure, New Arrivals (#1-3)
FF: Fantastic Faux (#4-8)
FF: Family Freakout (#9-13)

dean

16 sayılık Now döneminden sonra All-New Marvel Now kapsamında Fantastic Four birinci sayıdan başladı. Bu dönemde yazarlık James Robinson'da. Seri şimdilik 14 sayı yayınlandı. Ama bu serininde geleceği karanlık. Marvel film hakları Fox'ta olan bütün karakterlerine savaş açtığı için Fantastic Four'a belli bir süre ara verecek.

Fantastic Four: The Fall of the Fantastic Four (#1-5)
Fantastic Four: Original Sin (#6-10)

pizagor

Alicia Masters'a ne oldu diye meraklanıp okurken Peter Parker'ın Baxter Binasını satın aldığını ve Fantastik Dörtlü'nün dönüşü için beklettiğini öğrendim.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Orayı Parker Endüstrilerinin New York binası yaptı ve başına Harry Osborn'u geçirdi.

rumar80

Geri dönüp bakınca amma yazmışız kim ölecek, kim kalacak diye. Ne oldu? Johnny öldü, sonra geri geldi. Değişen bir şey yok.
  Belki tek olumlu yanı bu maceranın bizde yayınlanacak olması. Ne zaman? Onu Arkabahçe biliyor. Ama yayınlanınca bence Johnny'nin ölümü değil de arkasından basılan ve tamamen yazısız olan macerayı okuyun derim. Aile yaşadıkları kaybı nasıl hissettiriyor diye. İşte bu sayı bence özel sayılardandır.

hanac

Fantastik Dörtlü'yü seviyorum. Keşke daha çok basılsa.