Marvel'in Yeni "Korkusuz" Adami..

Başlatan V, 28 Ağustos, 2010, 00:12:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Marvel evreninde taslar yeniden oynamaya basladi.Kasim ayinda baslayacak "The End" isimli öyküsüyle Daredevil'i da
öteki tarafa göçürecekler.(Hem de cehennemi layik görmüsler adamima.Avukat oldugu için mi acaba? ;D )

Marvel'in yeni" korkusuz adami" kim olacak fragmanlari ortaliklarda dolasip duruyor.Hayirlisi..

"İstemem,eksik olsun.."

Alperen

Punisher, Hulk , Silver Surfer gibi karakterler icin the end maceralarini cikarmislardi. Bunlar paralel evrende kahramanlarin sonlarini anlatan hikayeler oluyor. Daredevil'in gercekten olecegini sanmiyorum. Orijinal karakterleri oldurmek genelde firmalarin zararina olan seyler. Olse bile bir sekilde diriltilip hayatina devam eder. Su anda unutulmus olsa da Spawn'in basarisinin devam etttigi yillarda Punisher'i oldurup intikam melegi olarak canlandirmislardi (Intihar temisti galiba). Sonra tekrar insan oldu ve artik hic referans verilmeyen bir hikaye haline geldi. Matt Murdock ziyan edilmeyecek kadar iyi bir karakter bence. Hosca kalin.

Gambit

marvel ve DC son zamanlarda iyice zirva dan cikmaya basladi degisik evren yaratacagim, yok son yazacagim seklinde. Ozellikle DC nin crisis olaylari bitmek bilmiyor ve cidden BIKKINLIk veriyor bir sure sonra, en azili comics severe bile.

ben bir suredir boyle sacma seyler ciktikca, baska alternatif yayinevlerine veya tek sayilik cizgiromanlara yonelmeye basladim.

Alperen

"The End" hikayeleri paralel (What if) evrenlerinde geciyor. O yuzden sevmek zorunda yada gercekten olmus olarak kabul etmek zorunda degilsiniz. Ben Hulk ve Punisher icin The End hikayelerini okumustum. X-men icinde var ama okuyamadim. Punisher adalet kavramina insan irkinin devamindan daha fazla onem veriyor diyeyim ve okumunazi tavsiye edeyim. Hulk'un sonu dramatikti yoksa Bruce Banner'in mi demeliyim. Orumcek Adam icin farkli bir isimde "The End" cikardilar. Yasli bir Orumcek Adam'in geri donusunu anlatiyordu. Ben tavsiye ediyorum kisaca.

rumar80

Bu korkusuz adam gerçek evrende geçiyor ama

Ras Al Ghul

dean

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 06 Ekim, 2014, 12:52:27
Ne oldu bilen var mı ???

Olan oldu, çoktan bitti bile. Black Panther bir süre cehennem mutfağında takıldı korkusuz modunda. Sonra o olay da bitti. Shadowland maceralarıydı onlar 2010 yılında.

Ras Al Ghul