Brendon - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 22:18:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Sevgili kardeşim Nemo kankam Lola imzalı olarak bir tane gönderiyor İtalya'dan :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nemo

Murat abicim biliyorum hih (kiskanc emoji)

benim kankam olmadi hic oyle :(
Özel Alfa Ajanı

hennessy

Taslak çıktı sonunda geliyor çizim by Lola............

Nemo

Aylik serisi yayinlanmasa da, sanirim 6 ayda bir cikan ozel sayilarla devam ediyor Brendon.

16. sayi cikmis Italya'da.

Zaman ve Uzayda isimli macera:

http://shop.sergiobonelli.it/brendon/2018/10/06/albo/nel-tempo-e-nello-spazio-1003135/

Özel Alfa Ajanı

NIC

Renkli siritmamis bence ama maalesef ülkemizde yalan oldu artik Brendon.

haysal

200 tane satmakta zorlandığın yayın için ne kadar uğraşırsın ki?

HacıGeraltEmmi

Yapacak birşey yok, yayınlar artıp alım gücü düştükçe, istemeden de olsa bazı seriler eleniyor. İlk elenenler de maalesef nostalji okurunun pek aşina olmadığı yeni türler ve seriler oluyor. Şahsen çok beğendiğim bu serinin akıbetine üzülmeden edemiyorum.

NIC

Alıntı yapılan: haysal - 15 Eylül, 2018, 14:01:10
200 tane satmakta zorlandığın yayın için ne kadar uğraşırsın ki?
Kimsenin bu kadar az satan bir serinin basilacagini dusunecek kadar saf oldugunu dusunmuyorum ama Brendonsever her okurun keske dedigi oluyor iste

hennessy

Sevgili kankam iş başında Copertina: Lola Airaghi... Birde benim çizimi aradan çıkarsa :)

hanac

Brendon yeni cilt, 3 sayı var içindei 48 ₺

darkwood

Brendon'u unutmaya başlamıştık, nihayet iyi bir haber, bilgilendirme için teşekkürler..  ;)
Darkwood Sakinleri..

-brendon-

Nihayet teşekkürler Çizgi Düşler

Nomad

Brendon, Dragonero, Dampyr, Nathan Never.
Yazık bu mahşerin 4 atlısına.
Bonelli nin "saman kağıda kovboy" kafasından sıyrılıp yaptığı güzel işler.
Tek eksikleri renkli olmaması ama bu haliyle bile her türlü gideri var.
Bonelli nin sıyrıldığı kafadan bizim okuyucumuz da sıyrılsa keşke.
Satsa bu güzel seriler, arkası gelse.
350 adet limitli basılmış galiba Brendon.  38 bin nufuslu ülkecik Liechtenstein için bile utançtır bu rakam  ;D

ZGeralt

Ya misal Breccia gibi çizerler çizmeyecekse herhangi bir fumettiyi, siyah-beyaz olmasının pek bir manası yok bence.
Renkliye acilen geçilmeli.
Video oyunları, youtube, VR'ın falan olduğu bir devirde, siyah-beyaz saman kağıtta hikayelerin satmasını beklemek hayalcilik gibi geliyor bana.
Sözüm İtalya'ya :)

Bilal ceylan

Renkli yi siyah beyazı bilmem ama bizim memleket de kitap okunmuyor ki millet farklı bir ilgi alanı seçip de çizgi roman okusun.millet bahane ye gelince televizyon ve internet ı bahane ediyor düşen tirajlar için ama bizden daha ileri olan ülkeler bizden daha çok alıyor okuyor.bunun teknolojik ilerleme ile bir alakası yok biz okumuyoruzokumuyoruz çünkü bu şekilde yetiştiriliyoruz.okuma