X-Men Universe Relationship Map

Başlatan srvtsnr, 13 Eylül, 2010, 14:37:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

srvtsnr

Ben bir sihirbazim ama önce kendimi kaybettim.

pizagor

Bu kimin eli kimin cebinde belli degil seklindeki iliskiler yumaginin da :) merkezinde yine Wolverine var...

Wolverine'i ise bir bayan takip ediyormus, Storm... Ama Storm ile ilgili dikkatimi çeken yine baska bir bayanla, Yukio ile olan münasebeti...

Her ne kadar esnetilse de comic code sansürünün devam ettigi bir memlekette kitle çizgiromanlari üreten Marvel'in evreninde escinselligi resmen kabul edilen (Northstar) ya da ima edilen (Mystique-Destiny illiskisi, Storm, Kitty Pryde, hatta Hank McCoy nami diger Beast vs.) karakterlerin olmasini da oldukça cesur buluyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Storm ile wolverine arasinda bir iliski ima ediyorlardi ki storm'u kara panterle evlendirdiler.
   Yaslanmayan koca yerine kral buldu hatun

Berkdinho

X-Men'den en sevdiğim eleman olan Gambit'in Courier denilen adamla nasıl bir münasebeti olabileceğini merak ettim ve araştırıp şu sonuçlara ulaştım.Bu Courier denilen zat şekil değiştiren cinsten, Mystique gibi.Gambit ile de kadın formundayken tanışmışlar.Mr. Sinister da var işin içinde.Öğrenince rahatladım.Tamam cinsel tercihi farklı olan karakterler koyabilirler.Ama sevdiğimiz karakterlere birden cinsel tercih değişimleri yaptırmaları hoşuma gitmez.
   Courier denilen zat hakkında daha fazla bilgi için İngilizce link: http://en.wikipedia.org/wiki/Courier_%28comics%29
The Right Man When Things Go Wrong

pizagor

Courier'in kadın hali böyle birşeymiş :)

Diyorum ki erkelerin %99,9'u farkı anlamaz  ;D
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Bu haritaya göre Kaptan Amerika'nın Scarlet Wich ile bir bağı var nasıl bir bağ bilen var mı acaba?