EKIM 2010..

Başlatan V, 27 Eylül, 2010, 20:42:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bildigim kadari ile iki ayri macera tipki Dylan ve Martin maceralari gibi

V

MARTIN MYSTERE & NATHAN NEVER'in bu albüm disinda bir ortak albümleri daha oldugu için 1996 'da çikan bu albüm "MARTIN MYSTERE & NATHAN NEVER 1 "olarak literatüre girmis.2. albümü yayinlayacak mi  1001 Roman,sormak lazim..
"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Eger yayinlamayacaklarsa kapakta 1 falan yazmasa bari çok kötü oluyor...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Sevgili Engin sen bunlari internetten mi bulup bildiriyorsun. Daha bugün Gon'da idim, hiçbiri gelmemis. Altan'a da sordum sadece Laller geldi dedi

tommikser

Riza abi 1001 romanin sitesinde var bütün resimler daha çikmamistir.Ama imza için önümüzdeki ay hepsi çikacaktir kesin.

V

Bu sayfada,baskiya verilmis,baskidan çikmis ve dagitim asamasinda olan,internet satis kanallari üzerinden satisi baslamis ve ön sipariste olan,ilgili aya ait ürünler listelenmekte.Amaç birazda çikan sayilari,tarih sirali katalog olusturmak oldugu için,bazen geç,çogunlukla erken(Altin Madalyon farkiyla) aliciya bildirmek.Benim gibi güncel yayinlari sadece internet üzerinden alma sansi olan,dükkanlara uzak arkadaslar için,daha da önemli bu tanitimlar..
"İstemem,eksik olsun.."

Underfined

Bu ay Wolverine ve MartinMystere-Nathan Never ile kesenin agzi açilacak bizim :)

pizagor

Alıntı yapılan: judas2099 - 30 Eylül, 2010, 01:50:10
MARTIN MYSTERE & NATHAN NEVER'in bu albüm disinda bir ortak albümleri daha oldugu için 1996 'da çikan bu albüm "MARTIN MYSTERE & NATHAN NEVER 1 "olarak literatüre girmis.2. albümü yayinlayacak mi  1001 Roman,sormak lazim..

Albümün sonunda 2. albümün de yayinlanacaginin bilgisi veriliyor...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Özgür ne çabuk buldun da, aldin da okudun. Sonuna bile baktin. Helal

pizagor

Aslinda albümü tamamlayamadim, dün gece yaklasik 70 sayfasini okudum... Simdilik Nathan Never agzindan anlatilan bir Martin Mystere seklinde ilerliyor... Merak ediyorum bir sekilde yollari çakisacak mi diye... Ikinci albümün kapaginda ise Nathan Never'in kucaginda Martin yarali yatiyordu, yani kesinlikle omuz omuza geçen bir macera... (gerçi okudugumda gece 2:30 idi, o saatte o resmi öyle algilamis da olabilirim :) )
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Gambit

Corak topraklari merakla bekliyorum, bu tur ozgun yayinlar cikarilmasini da ayrica destekliyorum. Bravo Hasim agabey, bu sekilde devam etmen dilegiyle, uzun suredir yuzyuze gorusememis olsak da, yayinlarini duzenli aliyorum bilesin.

1001 roman ilginc seyler cikariyor, gelecekleri nasil olacak gorecegiz.

V

Marmara Çizgi:

Red Sonja 2: Ok Ustasi

"İstemem,eksik olsun.."

V

Dynamite Sonya'yi ,erkek katleden bir fasizana dönüstürme çabasinda galiba.Kestig erkek kafalarini ayaklari altina sermis,
tahtinda kurulan Sonya çizimleri artti nedense.. ???

"İstemem,eksik olsun.."

V

Gerekli Seyler:

Wolverine:Orijin

WOLVERINE'NIN KÖKENI
MARVEL EVRENI'NIN EN BÜYÜK SIRRI... SIMDI ÇÖZÜLÜYOR.

BIRÇOKLARINA GÖRE WOLVERINE MARVEL'IN EN IYI KAHRAMANIDIR, YAPTIGI ISTE EN IYISIDIR. GENETIK, ÇEVRE, ILAHI MÜDAHALE: HANGI INANILMAZ GÜÇLER, YERYÜZÜ KADAR BÜYÜK BIR KALBE SAHIP BU ADAMI, DÜNYANIN EN BÜYÜK ÖLÜM MAKINASINI YARATTI?

YILLAR BOYUNCA WOLVERINE'I ÇARESIZCE GEÇMISINI ARARKEN KANADA'NIN VAHSI
TOPRAKLARINDAN JAPONYA'NIN BEREKETLI SEHIRLERINE VE DAHA
UZAKLARA KADAR TAKIP ETTIK.

AZMINE VE GERÇEGE OLAN ÖZLEMINE RAGMEN, WOLVERINE KENDISI VE ETRAFINDAKILER IÇIN HEP BIR BILMECE OLARAK KALDI.

HIÇ ANLATILMAMIS HIKAYEYE HOSGELDINIZ!

(Tanitim Bültenin'den)
"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Simdi bu Wolverine Origin nedir? Daha önce yayinlanmamis miydi bu? Eger farkli birseyse, tek cilt mi devamli birsey mi? Oyy yine heyecanlandim... Kapagin muhtesemligine bak...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...