EKIM 2010..

Başlatan V, 27 Eylül, 2010, 20:42:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 09 Ekim, 2010, 00:37:46
Simdi bu Wolverine Origin nedir? Daha önce yayinlanmamis miydi bu? Eger farkli birseyse, tek cilt mi devamli birsey mi?

Tek ciltlik bir hikaye ve daha önce türkçe yayinlandi.
"İstemem,eksik olsun.."

Huma

Daha önce çikanin adi da Orijin'di. Farkli bir baslangiç hikayesi mi yoksa devam mi?

michel

Arkadaslar panik ve heyecan yapmayin.Hikaye bildiginiz Orijin sadece kapak degisik.Gelen iadelerden dolayi ve imalatta hasar görmüs ciltleri tamir ederken kapak degistirelim dedik
Misel

srvtsnr

elimde olmayan orijin için ben de sahaflari arayip duruyordum temiz bir orijin cilt bulalim diye iyi oldu bu
Ben bir sihirbazim ama önce kendimi kaybettim.

V

NTV YAYINLARI:

Buffy Vampir Avcisi-Albüm 3
(Mükemmel Bir Günbatimi-Kapidaki Kurtlar)

"İstemem,eksik olsun.."

Huma

Alıntı yapılan: srvtsnr - 09 Ekim, 2010, 14:59:14
elimde olmayan orijin için ben de sahaflari arayip duruyordum temiz bir orijin cilt bulalim diye iyi oldu bu

abi ne sahafi d&r'da gördüm ben geçenlerde :).

V

YAPI KREDI YAYINLARI:

Tetikçi 2-Üç Albüm Birden

"İstemem,eksik olsun.."

V

MÜREKKEP BASIN YAYIN/UYKUSUZ ÇIZGI DIZISI

Çizgili Pijama-Firat Yasa

Uykusuz Dergisinden grafiker Firat Yasa'nin daha önce hiçbir yerde yayinlanmamis çizgi romani Çizgili Pijama çikti!

Istanbul'da geçen öykü, tarihi sehrin atmosferini büyük bir basariyla sayfalarina yansitirken, fantastik ve gerçek arasinda, gerçege giderek yaklasan, kendini arayan bir kahramanin iç yolculuguyla beraber bir ask öyküsü anlatiyor. Ask, özgürlük, aile, kimlik ve sosyal adaletsizlik gibi sorunlarla ilgilenen herkesin zevkle okuyacagi Çizgili Pijama, ayni zamanda Firat Yasa'nin da ilk kitabi.

-Tanitim Bülteninden-
"İstemem,eksik olsun.."

V

ALTIN KITAPLAR:

Kara Kule/Ihanet

Ihanet nedir?Ihanetin kelime anlami bir yakinina yapilmamasi gereken bir kötülük yapmaktir. Kisacasi yamuk yapmaktir. Simdi ihanetin nasil tanimlandigini anladiniz degil mi? Öyleyse Gilead'a hos geldiniz. Haydi olaylari izleyin bakalim. Gilead'in koruyuculari Steven Deschain ve ka-tet'i, Farson'un adamlarinin pesine düsüp ülkenin içlerine dogru ilerler. O gruptan birinin, digerlerinin bilmedigi kötü bir sir saklamasi sizi sasirtir mi acaba? Simdi Roland'in annesi Gabrielle'ye bir bakin. Manastirda Tanri'dan af dilerken, Marten Broadcloak da merakli bakislarla etrafi kolluyor! Manzarayi çaktiniz degil mi? Uzaklardan biri geliyor. Bu kiz silahsorlarin ögretmeni zalim Cort'un yegeni. Elindeki o silah neyin nesi? Eger bu kadinliga ihanet degilse nedir? Dogrusu bilmek isterim. Roland elindeki torbada ne tasiyor? Maerlyn'in Küresi'ni Kizil Kral'in elinden almak büyük basari. Ama ihanet her kösede kol geziyor. Roland'i torbadan uzak tutmak olanaksiz. Peki Roland, bundan ne kazanacagini umuyorsun? Eve Giden Yol öyküsünde Marvel yazarlari Robin Furth ve Peter David, illüstratör Jae Lee ve Richard Isanove esliginde hiçbir sinir tanimadan Stephen King'in Kara Kule Serisi'nden yepyeni bir öykü yaratmislar. Kara Kule: Ihanet adli resimli romanin satislari da Stephen King'in Marvel'le çok uyumlu bir ortaklik kurdugunu kanitliyor.
                                                               -Tanitim Bülteninden-

Kara Kule 21 Ekim'de Satis Noktalarinda!..

"İstemem,eksik olsun.."

V

TURKUVAZ KITAP:

Tarkan-Gümüs Eyer 3.Bölüm

19 Ekim'de Satis Noktalarinda!...

"İstemem,eksik olsun.."

V

LAL KITAP:

Yeni Martin Mystere Sayi 103/Okuyabilen Kedi

"İstemem,eksik olsun.."

V

LAL KITAP: