Örümcek Adam Sohbet Odası

Başlatan rumar80, 28 Eylül, 2010, 10:13:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

2. baskı mı depoda kıyıda köşede kalmış son kopyalar mı? Strazynski dönemi Peter Parker'ı alışageldiğimden çok farklı olduğu için yarıda bıraktığım bir yayındı ama yeni baskıyı takip etmek isterim. Arka Bahçe kaç sayı yayınlamıştı hatırlayan var mı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Farkettim de Online kitap başlığı altında bu arada ???
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Pulluk

Sonunda Peter Parker geri dönüyor  :D

Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

HacıGeraltEmmi

Bu suratla dönecekse gittiği yerde kalsın :D

darkwood

Peter zaten zorunlu tatildeydi, geri dönmesi de normaldir.  ;)
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: designer73 - 12 Ocak, 2014, 15:53:36
Bu suratla dönecekse gittiği yerde kalsın :D

5-10 sayı sonra Marvel zaten sıfırlama çeker, haliyle de Peter' ın da tipi değişir :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Bence bunu da sonradan sıfırlasınlar.Daha sonra yeniden başlatıp Peter'ı travesti yapsınlar.Böylece eşcinsel sorunlarından sonra toplumda görmezden gelinen travesti sorununa parmak bassınlar.Sadece ağ atmakla kalmasın arada özel olarak yapılmış jiletde atabilir. 8)

hennessy

Punisher gibi subaru impreza kullanan kaliteli bir kahramanın olduğu hikaye zaten bundan aşağı satılması imkansız olurdu :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

afu

örümcek bu hallere de mi düşecekti?

hennessy

İlke kardeşim söyle bize bu sene neler var örümcek ağdan bize ne sıklıkla ile basılacak ilk ne geliyor....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ilke

15. cilt dizgide. herhalde şubat içinde çıkar. devamı da bizde zaten. bu sene 18. sonuna kadar ilk aşamada aldık. onun dışında klasik seriden venom'un doğuşu var. 2 cilt haline yayınlanacak. bir de zalim altılı hikayesini aldık. o da tam maceralık tek bir cilt olacak.

bunun dışında 2-3'er fasiküller halinde, tam macera yayınlanacak avenging spider-man serisi var. bu sene yeni bulaştığımız tarz o olacak sanırım. ciltli değil de 48-64 sayfa civarı zımbalı düşünüyoruz. dergi gibi değil gibi :)

tommikser

Klasik seriden gizli savaş yok muydu  :'(

Dergi gibi kitap gibiyi merak ettim :D

Örümcek adam da güzel bir sene geçireceğiz desene.Emeğine sağlık.

ilke

gizli savaş da var yahu. ama örümcek adam diye düşünmedim onu. daha büyük bir macera. herkes var. ben sadece örümcek'le ilgilileri yazdım.

dergi gibi kitap gibi derken de herhalde bizde bir ara zımbalı olarak yayınlanan lady death tarzı bir şeyler olacak avenging spider-man serisi.