Örümcek Adam Sohbet Odası

Başlatan rumar80, 28 Eylül, 2010, 10:13:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Berkdinho

pearljam'in dediğine katılıyorum.Adamlar tamamen reklam için yapıyorlar bunu.Neyse Amazing Spider-Man'e dokunmadıktan ve Peter Parker'la ilgili bir bit yeniği çıkarmadıktan sonra diğer serilerde istedikleri kadar farklı karakteri yaratıp öldürsünler.Ultimatelerin artık ülkemizde de yayımlanma ihtimali olmadığına göre bizi o kadar da ilgilendirmemeli bence.
The Right Man When Things Go Wrong

Berkdinho

Alıntı yapılan: kalidor - 03 Ağustos, 2011, 14:10:08
Ultimate serisi Örümcek Adam'ın ölümünden sonra böyle devam edecek demekki. Bence sırada ılıman Arap-Amerikan müslüman Örümcek Adam var ;)

The Namazing Spider-Man!İlk kez gördüğümde çok gülmüştüm buna.Onun takkesi ve seccadesi yeter  ;D
The Right Man When Things Go Wrong

pizagor

Açıkçası eşcinsellerle herhangi bir alıp veremediğim yok, hatta eşcinsel evliliğine falan da karşı değilim. Kişi sevgiyi, aşkı ve mutluluğu kendi cinsinden birisinde bulmuşsa bunu sorgulama hakkını kendimde görmem. Sevmediğim ve rahatsız olduğum, bu tercihini hareketleriyle, konuşma şekliyle, giydikleriyle belli etme çabasındaki özenli bir abartmayla karşısındakinin gözüne gözüne sokmaya çalışan kişilerdir. Bu açıdan siyahi ve gay olduğu (ki buna pek de ihtimal vermiyorum, bu sadece bir nabız yoklamasıdır, tüm dünyada olduğu gibi muhafazarlığın yükseldiği ABD'de de tepkiyi görünce geri adım atacaklardır) söylenen yeni Örümcek Adam'ın o şekilde konuştuğunu ve hareket ettiğini hayal bile edemiyorum. Onu bu halleriyle göstermeseler bile bu durum Örümcek Adam gibi bir ikonu alaşağı etmek, mirasını har vurup harman savurmaktır...

Bir de dünya erkeklerinin ezici çoğunluğu için tukaka olan eşcinsellik erkek eşcinselliğidir. Lezbiyenlik ise içteniçe fantezilerini süsleyen yüksek çekiciliğe sahip bir eylemdir. O yüzden yanlış tercih diyorum, bu ikiyüzlülüğümüzle Spiderman yerine gidip Spiderwoman'ı eşcinsel yapsalardı, hanım arkadaşıyla birkaç da samimi kare yayınlasalardı satış patlaması esas o zaman yaşanırdı...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

cankazmaci

Peter Parker'ın Ultimate evrenindeki ölümü ve varisi ile ilgili haber genelde pek de hoş karşılanmadı. Belli ki Miles Morales'in kendini sevdirmesi için epey uğraşması gerekecek.

Yeni kahramanın ilk macerası 14 Eylül günü Ultimate Comics Spider-Man #1 adıyla piyasaya sürülecek. Öykü yine Ultimate Universe yaratıcısı Brian Michael Bendis'e ait. Ancak Morales'in çizeri sadece üç yıldır Marvel bünyesinde çalışan Sara Pichelli. Kendisi NYX: No Way Home, Runaway ve X-Men: Pixie Strikes Back ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekti ve kariyer basamaklarını hızla tırmandı.

Pichelli, yeni Ultimate sayısı çıkmadan taslak çizimlerini üç partide paylaşmaya karar verdi. İşte ilk bölüm ve çizerin eşlik eden açıklamaları:

"Miles bu resimde daha yaşlı görünüyor, çünkü ilk düşüncemiz yeni kahramanın Peter Parker ile yaşıt olmasıydı, ama sonra fikrimizi değiştirdik. Bu pekala [Miles'ın] ağabeyi de olabilirdi. Yazık oldu, bence seksiydi. Güzel ceket bu arada, değil mi?"

"Bir noktada Miles'ı köpek sahibi yapmaya karar verdim. Nedenini sormayın, yok çünkü, sadece fikir hoşuma gitti. Şaka bir yana, kişiliğini anlamaya çalışıyordum."

"Miles burada 12-14 yaşında. O zaman yaşı henüz kesinleşmemişti, ben de doğru beden ve yüz ölçülerini bulmaya çalışıyordum. Ayrıca saç stilleri üzerinde de çalışıyordum."

"Saç stili henüz onaylanmamıştı, yine de mimikler deneyerek yüz yapısının işleyip işlemediğini görmeye çalıştım. Ayrıca ten renginin yüze oturup oturmayacağını görmek için renk ekledim."

"Bunlar yeni kostüm için denediğim birkaç alternatif. Çok fazla taslak çizdim, ama bunlar kostümün evrimini yansıtıyor. Ha bir de geri planda bu yeni seri için tasarladığımız yeni USM logosu var."

OGZ alıntıdır. :)

darkwood

Kendini affetirmek için bayağı uğraşacağa benzer, varis olduğundanmıdır nedir? Sara'nın çizimleri ve tarzı bana biraz çocukça geldi.  8)
Darkwood Sakinleri..

hanac

s.b

Bundan örümcek değil ancak tırtıl olur.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Al Simmons_Spawn

Cesur ve güzel bir hareket eğer ben Amerika'da bir çizgi roman yazarı olsam yaratacağım super hero aynen buna benzer bir karakter olurdu. Yalnız sorun böyle bir karakteri Peter Parker gibi okuyucuların sevdiği ve empati kurduğu bir karakterin yerine koymaya çalışmak. Her zaman böyle cesurca yaratılan karakterleri destekliyorum ama benim sorunum karakter değil karakterin konulacağı dergi.

HacıGeraltEmmi

Geçen hafta Conan O'Brien showda bu durumla acaip dalga geçti adamlar. Showun yazarlarından birisi ağıza alınmayacak kelimeler etti hatta (burda yazarsam rtük siteyi kapatır herhalde ;D )

rumar80

Spider island adlı maceranın tanıtım yazılarında Venom'ın kim olduğu yazılmış. Belki önceden de biliniyordu ama ben ilk defa duydum. Paylaşıyorum:
   FLASH THOMPSON
   Peter'ın en eski arkadaşlarından biri de bu işe girdi. Bakalım ortak yaşarı dizginleyebilecek mi?

Nemo

Amansız kötülerle mücadele etmekle geçen 50 yıl. Sosyal sorunlar ve geçim derdi ile geçen 50 yıl. May yenge, MJ, Harry, Flash, JJ ve diğer dostlar ile geçen 50 yıl...Gwen ve Ben amcanın anısı ile geçen 50 yıl...
1962 yılının Ağustos ayında Amazing Fantasy dergisinde ilk defa karşılaştığımız Ağ Kafa'nın yaratıcıları bile, belki de onun bu kadar popüler olacağını bilmiyorlardı. Marvel, Örümcek Adam'ın 50.yaşını gelecek ay yayınlanacak olan 692.sayı ile kutlayacak.
Nice mutlu yaşlara Örümcek Adam, Ağ Kafa, Duvar sürüngeni, Ağ Fırlatıcısı vs vs... 8)

Özel Alfa Ajanı

dorukgs

Nice yaşlara duvar sürüngeni.Çoğu zaman halk tarafından kötülensen de her zaman benim kahramanımsın :)

hennessy

Nice elli yıllara ara sıra sıfırlansada :) örümcek bizim için bir candır.

Not : Bu sayıyı alıp saklamak lazım sanırım tüm örümcek kostümlerinide göreceğiz bu kitapta....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları