Old Man Logan - İhtiyar Logan / Gerekli Şeyler

Başlatan rumar80, 30 Eylül, 2010, 00:12:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Aslında Unforgiven'daki Clint tam bu Clint, tam old man Logan

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 11 Temmuz, 2011, 21:00:45
   Aslında Unforgiven'daki Clint tam bu Clint, tam old man Logan

Kesinlikle umar abi bakınız

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pizagor

Gerekli yayınlayacağını açıkladığı için almamakta inat ettiğim bir albüm İhtiyar Logan. İngilizcesini aldığım takdirde üzerine bir de Türkçe albümü alacak kadar ne yerim ne de param bol... Ancak itkiye boyun eğecek gibiyim... Gerekli Şeyler kusuruma bakmasın artık, ama onlar da bu konuda ketum ve yavaş davranıyor!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Solomon Kane

Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

kandorlu

Gerekli şeyleri dün telefonla arayıp sordum Ocak ayında yayınlanacağı söylendi ben beklicem bakalım.

Aslında vampirellayı sormak için aramıştım  :) fuara yetiştiremediklerini onunda çıkacağını söylediler gerçi ne zaman sorsam bir zaman verip sonra yetiştiremiyorlar vampirellayı ama neyse umarım bu sefer çıkar.

logan

ben bu sene ocak ayında sormuştum, nisanda çıkaracağız demişlerdi. mayısta sordum,ağustos demişlerdi.
eylül gibi gittim yine sordum,fuara yetişir demişti. 2013e gireceğiz hala ortada yok.

pizagor

Çizgiroman okumaktan yeniden keyif almaya başladım inanır mısınız... Rutin aldıklarımdan bu aralar uzaklaştım, yabancılara ve şans tanımadığım eski çok beğenilenlere yöneldim. Önce Sin City müthiş bir lezzet bıraktı ağzımda, Old Man Logan ise üzerine harika bir tatlı gibi geldi... Çizgiroman ne güzel şeymiş be arkadaş...

pukay

geçen yıl okumuştum ve gayet hoşuma gitmişti, mcniven'ın çizgiler ve millar ın yazımı kusursuz olmuş.

rumar80

Zamanında hard-cover'ını aldm, bizde basımı yılan hikayesine dönen bu macerayı beğenmiştim. Umarım bu sefer yayınlanır da çizgi roman severler okuyabilir.

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 08 Ocak, 2013, 23:17:16
   Zamanında hard-cover'ını aldm, bizde basımı yılan hikayesine dönen bu macerayı beğenmiştim. Umarım bu sefer yayınlanır da çizgi roman severler okuyabilir.

Yorumların için ilk mesaja bakabilirsin sevgili Umar :)

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 08 Ocak, 2013, 23:19:49
Yorumların için ilk mesaja bakabilirsin sevgili Umar :)

Yaşlılık işte. Kusura bakmayın. Moz dede olmak kolay mı?  ;)

hanac

Başlıkta mesaj olduğunu görünce sevindim.

Old Man Logan türkçe yayınlandı diye düşündüm  :)

pizagor

Bence Türkçe'si için geç kalındı. Benim gibi artık sabredemeyenler nedeniyle müşteri potansiyeli eriyor kanımca...

pizagor

Old Man Logan Marvel etiketiyle okuduğum uzak ara en fazla şiddet ve vahşet içeren çizgiroman. İnsan bunu görünce Comics Code Authorıty'nin varlığını haklı görmeye başlıyor :)

yalcinerol345

Gerekli'nin sitesinde ön siparişte.Tarih olarak Şubat ayını vermişler.