Old Man Logan - İhtiyar Logan / Gerekli Şeyler

Başlatan rumar80, 30 Eylül, 2010, 00:12:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 16 Ocak, 2013, 22:25:24
Gerekli'nin sitesinde ön siparişte.Tarih olarak Şubat ayını vermişler.

Güzel haber.

Abartmıyorum, yıllardır bekliyoruz.

hennessy

güzel haber çizgileri ile hikayesi ile ne zamandır beklediğimiz bu hikaye ilede buluşuyoruz nihayet tebrikler Mişel abi....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Darkopal

Alişan'ın bu güzel seri için bana vermiş olduğu bir söz vardı ama unutalı yıllar oldu.  :(

Umarım bu çizgi romanı hakkettiği şekilde, dört dörtlük hazırlamıştır, yoksa elimden çekeceği var.

tommikser

sÖZÜN NE OLDUĞUNU MERAK ETTİM ACEP NEDİR?

darkwood

Bu arkadaşların çok övdüğü kitabı merakla bekliyorum.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Güzel bir şeye benziyor.Şimdi bende merak ettim bu kitabı... 8) ::) :D

hanac

Darkopal

Alıntı yapılan: gunessemerci - 18 Ocak, 2013, 00:13:31
sÖZÜN NE OLDUĞUNU MERAK ETTİM ACEP NEDİR?
Belki bir gün, bir yerlerde kendisi açıklar. Tabii hatırlayabilirse.

Neyse, şunun şurasında çok az bir vakit kaldı. Yakında hasret bitiyor, Old Man Logan geliyor. İnşallah, hak ettiği şekilde gelir.

hanac

Gerekli Şeyler facebook da duyurmuş.

Mark Millar'ın yazıp, Steve McNiven'ın çizdiği en güzel Wolverine hikayelerinden biri olan "İhtiyar Logan" (Wolverine - Old Man Logan) çıktı.

ercoktay

Ben yeni sipariş verdim ya bütün yeni yayınlar çıksın. Hey Allahım.

rumar80

hennessy

Güzel haber önceden okumuştum.Tekrar okuyacağım harika bir hikaye güzel çizimler ile desteklenmişti.Çıksın alalım.

pizagor

Birkaç ay önce çıkmış olaydı ya, ben orijinalini almadan önce! Artık kitaplığım bir albümün hem İngilizcesini hem Türkçesini kaldırmıyor maalesef...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Güzel haber, Gerekli şeylerden bu ay Mangaları ve Spider essentiali de bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Kitabı bitirdim. İkinci kez okumak gene beni mutlu etti. Bugüne kadar Türkçe çevrilen çizgi romanlar içinde ilk 3 içinde olacak harika eser.

Logan'ın baba oluşu ailesine saygısı. Evini geçindirmek için dayak yemesi. Ve sonundaki muhteşem intikam alışı.

Harika kelimesi bile az olacak her çizgi roman severin kesinlikle arşivinde olması gereken çizgileri ile beni büyüleyen konusu ile beni en az birkez daha okutmaya sevk eden eser.

Teşekkürler gerekli şeyler...........