Old Man Logan - İhtiyar Logan / Gerekli Şeyler

Başlatan rumar80, 30 Eylül, 2010, 00:12:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Old Man Logan seven,

X-force'da da görmek istedikleri Wolvie'ye kavuşabilirler.
They drew first blood...

alan ford

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 02 Ocak, 2015, 19:40:38
piyasada tükenmiş. hiçbir yerde yok. gittigidiyorda çakalın biri 100 lira fiyat çekmiş. hayatta vermem o parayı. bir 2. baskı olmaz mı ki acaba?

İki hafta önceki toplantıda Kuzgun'da bir adet görmüş ve arkadaşıma aldırmıştım. iyi bi şey yapşmışım demekki ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Sakızlı Ohannes Paşa

Gerekli Şeyler sağolsun 2. baskıyı yaptı da ben de bu muhteşem hikayeyi okuma fırsatı buldum. Böyle bir hikayeyi bu zamana kadar okumadığıma utandım adeta. Müthiş bir kurgu, sürükleyici bir olaylar zinciri var. Çok güzel düşünülmüş bir distopya atmosferi var. Çizimler de hikayeyi destekliyor. 1-2 bölüm okuyup bırakayım diye elime aldım ve bitirene kadar bırakamadım. 1-2 şikayetim var tabi. Dr. Doom'u sadece bir göstermekle yetindiler. Bir de Wolverine'i tek kişilik ordu konumuna sokmaları hoşuma gitmiyor. Burada da gitmedi.

Yalnız kitap vahşet dolu. Millar ve McNiven elbirliğiyle kanı, parçalanmış bedenleri dayamışlar. Civil War'da yapamadıklarını burada serbestçe sunmuşlar  :)

Baskı kalitesini de çok beğendim. Gerekli Şeyler de bu konuda gitgide daha başarılı işler çıkarıyor. Old Man Logan bu ülkede basılmış en iyi çizgi romanlardan biri. Marvel ve Wolverine'e en ufak sempatisi olan okumalı.

9/10.

nicholaihel

Bu one-shot alternatif hikayeyi bunca övgüden sonra ve ikinci baskısı ile ulaşılabilir hale gelmesiyle (nihayet) edinmiştim fakat epeydir rafta dinleniyordu. Postapokaliptik senaryo sevenlere hararetle öneririm. Çizimleri de oldukça karizmatik olmuş. Cilt su gibi akıyor, tek seferde bitirdim. Yukarıda bazı yorumlarda sert ve gereksiz bulunan (mesela finaldeki aksiyon) sahneleri epey beğendim :) Eğlenceli buldum, olanca tahmin edilebilirliğine rağmen.

hennessy

Dün alişan kardeşine dediğim gibi harika gidiyorsunuz. Sevdiğim kitapları teker teker  yayinliyorsunuz iyi ki varsınız
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları