Martin Mystere & Nathan Never - Gelecek Mahkumu - Başka Yerin Sırrı

Başlatan tamerozcan, 30 Eylül, 2010, 16:32:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1001roman

Sevgili Umar,
Julia Perşembe günü tercümeden gelecek ve bir iki hafta içinde basılmış olacak.
Sevgiler
Fuat AKTÜRE

*Bu sefer beyaz kapaklı olacak,bakalım nasıl olacak  ;D

ErenKoyunoglu

Fuat Bey nacizane fikrimi söyliyeyim, kapaklarınızı oldukça beğendim. Bakıldığı anda da 1001 Roman'ın yayını olduğu belli oluyor. Bence serinin başlandığı rengi değiştirmek yerine farklı çizgiromanları farklı renkte yapsanız daha iyi olur. Örneğin Greystorn kahverengi başladı öyle devam etse, Julia siyah devam etse, yeni bir yayına geçtiğinizde mavi siyah falan gibi. Tabi Belki siz belki buradaki arkadaşlar fikrime katılmayacak ama kütüphanede daha bir birlik sağlanır böylece.
Emeğinize sağlık, herkese sevgiler,
Eren

hanac

Alıntı yapılan: ErenKoyunoglu - 05 Temmuz, 2011, 18:27:02
Fuat Bey nacizane fikrimi söyliyeyim, kapaklarınızı oldukça beğendim. Bakıldığı anda da 1001 Roman'ın yayını olduğu belli oluyor. Bence serinin başlandığı rengi değiştirmek yerine farklı çizgiromanları farklı renkte yapsanız daha iyi olur. Örneğin Greystorn kahverengi başladı öyle devam etse, Julia siyah devam etse, yeni bir yayına geçtiğinizde mavi siyah falan gibi. Tabi Belki siz belki buradaki arkadaşlar fikrime katılmayacak ama kütüphanede daha bir birlik sağlanır böylece.
Eren

Ben de aynı fikirdeyim.

Julia siyah devam etsin, yeni seriler farklı renkte olsun.

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 05 Temmuz, 2011, 18:35:03
Alıntı yapılan: ErenKoyunoglu - 05 Temmuz, 2011, 18:27:02
Eren

Ben de aynı fikirdeyim.

Julia siyah devam etsin, yeni seriler farklı renkte olsun.

Aynı fikirdeyim. Seriler başladığı gibi devam etmeli ve yeni serilerinde farklı renkte olmasını tercih ederim.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Alıntı yapılan: 1001roman - 05 Temmuz, 2011, 17:27:58
Sevgili Umar,
Julia Perşembe günü tercümeden gelecek ve bir iki hafta içinde basılmış olacak.
Sevgiler
Fuat AKTÜRE

*Bu sefer beyaz kapaklı olacak,bakalım nasıl olacak  ;D

Öncelikle cevabınız için teşekkürler, ama ben siyah kapakları seviyorum. Gerçekten farklı bir hava katıyor.

HacıGeraltEmmi

Tarkan Kurt

1001 Roman'ın kapakları da, baskı kalitesi de çok güzel. İnşallah bu kaliteyi her zaman korurlar. Övgüye olduğu kadar eleştiriye de açık olurlar. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da okuyucu ile iletişimi koparmazlar.

hennessy

Fuat bey Lami bey in evinde iki ünlü karakter görünmüş en son biri ben diğeride nathan :) onları ikna edip 1001 romana getirebilecekmiyiz :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Bu ikili 1001 roman'ın tercihlerinden zaten, umarım Nathan Never'in yayınlanmamış maceralarınıda standart 3 veya 4 lü albümler halinde, yayın programlarına alıp bize güzel bir süpriz yaparlar.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 19 Ağustos, 2011, 03:14:20
Bu ikili 1001 roman'ın tercihlerinden zaten, umarım Nathan Never'in yayınlanmamış maceralarınıda standart 3 veya 4 lü albümler halinde, yayın programlarına alıp bize güzel bir süpriz yaparlar.

Bu serinin tamamı 4 sayı zaten italyada başka sayı çıkmamış.

hanac

Alıntı yapılan: yasa66 - 19 Ağustos, 2011, 08:28:42
Bu serinin tamamı 4 sayı zaten italyada başka sayı çıkmamış.

Benim bildiğim kadarı ile sadece 2 sayı çıkmıştı  ???

NIC

Alıntı YapBu serinin tamamı 4 sayı zaten italyada başka sayı çıkmamış.

Sanırım yasa one shotları kastediyor,4 sayı çıkmış ikisi nathanla beraber,ikiside şöyle;

darkwood

Alıntı yapılan: darkwood - 19 Ağustos, 2011, 03:14:20

Benim kastettiğim ortak maceralar değil, Never'in şu anda ülkemizde yayınlanmayan kendi başına olan maceralarıydı.  Ama konu ortak maceralar olunca demek böyle algılandı. :)
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Bir ara birileri Nathan Never'ı alıyor deniyordu. Bu konuda duyumu olan var mı? Hatta Demirbaş'ın da adı geçmişti.  :'( ???

hennessy

Martin Mystere-Nathan Never ortak maceralar Cilt:2  Başka yerin sırrı.

Kadıköy de çıkmıştır arşivimize eklenmiştir

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları