LAL Kitap

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:56:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Alıntı yapılan: s.b - 03 Ocak, 2017, 10:58:12
Yeni çizgi romanlar hazırlıyorlardır.

+1. Sürpriz yapacaklarını söylemişler zaten.
They drew first blood...

altay1944

lal yeni kitapların duyurusunu egenba'da yaptı...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Mrtekin

Alıntı yapılan: altay1944 - 04 Ocak, 2017, 09:53:11
lal yeni kitapların duyurusunu egenba'da yaptı...

Etiket fiyatları değişmemiş galiba. KM'ler hala 40.- TL. 2 ihtimal var;

a-) Ya daha önceki fiyatlar da hormonluydu yani hala kurtarıyor.

b-) Daha zammı yansıtmadılar.
They drew first blood...

Mrtekin

Aradan geçen süre içerisinde telifini almış oldukları "Millarworld"'den sadece 2 kitap çıkartabildiler.

Şahsen, 2019'da daha fazla kitap görmek istiyorum, bu "title" altında yayımlanan.
They drew first blood...

doktor1881

Keşke Oğlak kitabin bıraktığı yerde Teksleri Lalkitap devralsaydı.Şuan bu sıkıntıları çekmiyor olurduk.Ha keza Rodeo yerine Ken Parker'ı da çıkarsalardi yillar önce tüm külliyati tamamlamıştık.Yazik çok yazik... >:(

Nightrain

Başka Millaworld kitaplaro basacaklar mı acaba?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mrtekin

Lal bu ay kitap çıkaracak mı acaba? Mister No: Revolution bu ay çıkacaktı di mi?
They drew first blood...

Draka

Alıntı yapılan: Mrtekin - 18 Nisan, 2020, 19:03:48
Lal bu ay kitap çıkaracak mı acaba? Mister No: Revolution bu ay çıkacaktı di mi?
Babil.com 'da stokta gözüküyor. Aldım ben ama daha kargoya vermediler :D

memospinoz

Alıntı yapılan: Draka - 19 Nisan, 2020, 12:12:58
Babil.com 'da stokta gözüküyor. Aldım ben ama daha kargoya vermediler :D

Yeni Maceralar serisini demiyor Revolution diyor.  :D

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,12321.0.html

Draka

eysude

Lâl, yayınlarını bir süreliğine yayınlanmayacağını duyurdu maalesef. "Çizgi roman satış noktaları ve kitabevlerinin pek çoğu salgın yüzünden kapalı olduğu için bu ay yeni yayın yapmama kararı aldık. Onsekiz senedir hiç aksatmadan aylık yayın yaparken tam da ondokuzuncu yılımıza girdiğimiz bu Nisan ayında kısa bir ara veriyoruz. Hayat normale dönmeye başlayınca kaldığımız yerden devam etmek üzere."

aa

Bence mantıklı bir karar. Satış çok azalır çünkü.
Esse Gesse Hayranı...

Nemo

Saglik olsun. Bu zamana kadar bizi fumettisiz birakmadilar. Biraz bekleriz, sorun olmaz :)
Özel Alfa Ajanı

allan quatermain

Dylan Dog'un almanak ve speciale (Rodeo'nun bastığı 1. sayı hariç) serisi neden yayınlanmıyor diye bakarken farkettim: Lal Kitap bugüne kadar elindeki kahramanlarından herhangi birinin speciale serisinden hiç sayı yayınlamamış sanırım? aylık seri, almanak, maxi, gigante, one-shot hepsinden var, ama speciale bulamadım? Zagor'da speciale Çiko'lar var sadece, asıl speciale'ler oğlak-çizgi düşler yayını. Speciale yayınlamamalarının "speciale" bir nedeni mi var acaba? 

Mrtekin

Alıntı yapılan: Mrtekin - 18 Aralık, 2018, 11:28:22
Aradan geçen süre içerisinde telifini almış oldukları "Millarworld"'den sadece 2 kitap çıkartabildiler.

Şahsen, 2019'da daha fazla kitap görmek istiyorum, bu "title" altında yayımlanan.

Herhalde bu seneyi de boş geçeceğiz.
They drew first blood...