LAL Kitap

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:56:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

Mehmet aşağıdaki sayı ile başlıyor yani hoz'un bıraktığı yerden

pardus88

lal kitabın yeni yayınları çıkmış teks almanak  ve Dylan dog teks biraz  pahalı 36 tl

Mrtekin

Vay Arkadaş, Lal kitap patlattı bombayı...
They drew first blood...

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: pardus88 - 27 Şubat, 2015, 14:58:44
lal kitabın yeni yayınları çıkmış teks almanak  ve Dylan dog teks biraz  pahalı 36 tl

Dylan Dog tek sayı mı yoksa ikili üçlü falan mı acaba?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 27 Şubat, 2015, 15:32:53
Dylan Dog tek sayı mı yoksa ikili üçlü falan mı acaba?

Etiket fiyatı 9.50 tl yani tekli.

doktor1881

Lal kitap kendine yeni sahalar açmaya çalışıyor biten serilerinin yerine

darkwood

Bu hızla Kit Taylor ve Zembla'ya da el atarlar yakında.
Darkwood Sakinleri..

Animvader

Vay be ben de tam eski sayıları toplamıştım forumdaki arkadaşlardan.Üstüne bu haber iyi oldu  :D

altay1944

Lal kitap yeni bir yayına başlıyor ki zaten böyle bir atılım bekliyordum.Biten seriler için dd biçilmiş kaftan Fiyat oldukça uygun umarım kötü kağıt ile rezil etmezler.Tex almanakta da 2006-2007-2008 böylelikle görülmüş oldu .Bu da limitli bir seri sanırım yeni serileri beklemek hakkımız.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

abselemon

Lal'in dd yayınlayacağını hiç düşünmemiştim. Demekk ki lal piyasayı takip ediyor. Zembla ve diğer yarım kalan seriler hakkında Lal yayın çıkarırsa artık şaşırmayacağım. Umarım yarım kalan diğer serileri de bu şekilde aylık periyot ile Lal ya da başka bir yayınevi tamamlar.

caretta

Zembla ile ilgim yok ama Kit Taylor'u bayağı istiyorum.Lal acaba Kit Taylor'un Türkiye'deki makus talihini değiştirebilir mi acaba?Malum rangerimizin
maceraları hep yarıda kaldı.255 sayılık büyük bir seri.Hozcomics ancak 25 sayı yayınladı.Klasik Zagor gibi 4'lü bir format olabilir.Ama ilk sayılar 128
sayfa.500 küsur sayfalık bir cilt de zor satılır,okunur.Bekleyip göreceğiz.

aa

Ben de Kit Taylorun tamamlanmasını çok istiyorum. Bildiğim kadarıyla HOZ un yarım kalan serisi çok az sattı. Bu yüzden LAL bu işe girer mi bilemem. Ama yayınlanırsa ben kalın cilt isterim.
Esse Gesse Hayranı...

hennessy

Ohaaaaaaaaaaaaaaa bu ne ya
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

@Serhan

OZAN BALIM

45 TL hakikaten yüksek sesli bir ünlem gerektiren bir rakam. Yeni seri 9,5 TL iken 4'lü cildin 45 TL olmasının son sayıları pahalı satayım mantığından başka açıklaması yok. Lal yayınlarını bu mantığından dolayı kınıyorum!