Gerekli Şeyler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:59:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Web sitesi:
http://www.gerekliseyler.com.tr/
http://gerekliseyleryayincilik.blogspot.com/

Adres:
İSTİKLAL CAD. FUAT UZKINAY SOK. NO:3 BEYOĞLU

Mail Adresi:
gerekli@gerekliseyler.com.tr

Telefon ve Faks Numaralari:       
Tel     +90 212 246 61 31
Faks   +90 212 246 64 38

Facebook Sayfasi
http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=48332731385

Twitter

pizagor

Gerekli Şeyler Beyoğlu'ndaki yeni yerine geçti mi?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

mcyz

Cumartesi günü geçtiler sanırım.

rumar80

O zaman gelecek hafta hayırlısı olsuna gitmek gerek.

tommikser

Bence şu toplantı işinde Ali abinin(haysat) teklifini iyi düşünün derim.Hep kadıköy'de olmasının anlamı yok.Taksimde buluşup bi hayırlı olsuna geçmeniz daha sonra kadıköyde toplantıya geçmeniz daha mantıklı gibi.

rumar80

İnsanların Taksim'de buluşup, hayırlı olsun deyip Kadıköy'e geçmek için herhalde sabah erken buluşmak lazım. Tamam Avrupa yakasında toplantı olsun, ama ikisi aynı anda olmaz. Ayrıca Taksim civarında makûl bir yer de bulunmalı.

tommikser

Ben tabii ki sizin kadar bilmem İstanbul'u ama Kadıköy zaten sürekli gidilen biryer.O yüzden bence gerekliye hayırlı olsuna gidilmesi sitemiz açısından daha iyi olacaktır.İstiklal D&R da buluşabilirsiniz mesala saat 11 nasıl ama  ;D

hanac

Güneş, toplantı 4 saat falan sürüyor.

Bu kadar uzun bir süre için en uygun yer Kadıköy pasajı.

Bu toplantıda bir sonraki toplantının nerede yapılacağını da kararlaştırırız.

labirent

Beyoğlu 'ndaki yeni adresini verebilecek birisi var mı?

hanac

Alıntı yapılan: labirent - 21 Mart, 2011, 17:43:22
Beyoğlu 'ndaki yeni adresini verebilecek birisi var mı?

Gerekli Şeyler Artık Beyoğlu'nda
Fuat Uzkınay Sok.No:3

rumar80

Bugün gerekli şeylerin yeni dükkanına hayırlı olsuna gittim. Yeri kolay bulunuyor. Dükkan daha tamamlanma aşamasında, biraz eksikleri var. İki katlı. Bodrum katı türkçe çizgi romanlara ayrılmış. Üst katta oyuncaklar ve ingilizce çizgi romanlar mevcut. Daha birkaç raf daha gelecekmiş. Ay sonunda da yeni comicsler geliyormuş.
   Gerekli şeylerin yayınları konusunda da taşınma ve dağıtımın ciddi sorun yarattığını ama çok yakında çok hızlı döneceklerini ifade etti. D&R ile anlaşma tamammış. Virgin kitapevi ile anlaşma yapmayı planlıyorlarmış.
   Ekrem Essential x-men yayınlanacakmış. Başka sürprizleri de varmış...
   Hayırlısı olsun diyelim

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: rumar80 - 28 Mart, 2011, 22:43:59
   Bugün gerekli şeylerin yeni dükkanına hayırlı olsuna gittim. Yeri kolay bulunuyor. Dükkan daha tamamlanma aşamasında, biraz eksikleri var. İki katlı. Bodrum katı türkçe çizgi romanlara ayrılmış. Üst katta oyuncaklar ve ingilizce çizgi romanlar mevcut. Daha birkaç raf daha gelecekmiş. Ay sonunda da yeni comicsler geliyormuş.
   Gerekli şeylerin yayınları konusunda da taşınma ve dağıtımın ciddi sorun yarattığını ama çok yakında çok hızlı döneceklerini ifade etti. D&R ile anlaşma tamammış. Virgin kitapevi ile anlaşma yapmayı planlıyorlarmış.
   Ekrem Essential x-men yayınlanacakmış. Başka sürprizleri de varmış...
   Hayırlısı olsun diyelim

Vay vay vay, teşekür ederim Umar abi. Bu güzel haber beni sevindirdi. Sürprizleri de merak etmeye başladım. Gerçekten hayırlısı olsun bakalım... :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

emre

bu hafta sonu bende gerekli şeylere uğriyacağım. yemeksepetinden hediye çeki kazanmışım hem hayırlı olsun derim hem alışveriş yaparım. bu arada başka kimsenin başına geldimi bilmiyorum ama norton yüklü şirket bilgisayarından gerekli şeyler'in internet sitesine giremiyorum. siteyi yasaklıyor norton. avira yüklü ev bilgisayarımdan sorunsuz giriyorum. sitede mi bir aksaklık var norton da mı anlayamadım.

rumar80

Ben hiç internetten denemedim, o yüzden bir yorum yapamayacağım

alan ford

nod 32 de de virüs alarmı veriyor gerekli şeylerde. Judas kaspersky'de sorun olmadığını söylemişti.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir