Gerekli Şeyler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:59:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

bende norton 360 yüklü ve hiç sorun yaşamadım. sanırım program ayarlarınızla ilgili.

siyahderikoltuk

Gerekli Şeyler'in buradaki adresi hala Teşvikiye'yi gösteriyor :).. İşin enteresan tarafı biz buradaki adresi güncellemeden onlar Kadıköy'e taşınacak sanırım. Beyoğlu'ndaki mağaza kalacakmı, varmı bilgisi olan?

boca1907

1001 Roman'la birlikte Kadıköy'de aynı dükkana çıkmak ha...Kulağa hoş geliyor doğrusu...Gerekli Şeyler'in Reasürans Pasajı'ndaki mekanlarından sonraki yerlerine bi türlü ısınamamıştım.Umarım Kadıköy'de güzel bi yerde kalıcı olurlar...

Çizgi Roman merkezi Kadıköy ...

hanac

Alıntı yapılan: siyahderikoltuk - 12 Temmuz, 2011, 11:53:11
Gerekli Şeyler'in buradaki adresi hala Teşvikiye'yi gösteriyor

Adresi guncelledim, uyari icin tesekkurler.

yalcinerol345

Gerekli Şeyler'in Facebook sayfasında"yakında hayal bile edemeyeceğiniz şeyler olacak"diye yazılı.
Ben hayal etmeye başladım bile.

darkwood

Bu hayal edemiyeceğimiz şeyler neler olabilir ? Batman gibi yeni yayınlar mı ? %50 İndirimli satışlar mı ? Düzenli yayınlar mı ?

Yoksa kabus gibi kağıt zamları mı ?
Darkwood Sakinleri..

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 19 Ağustos, 2011, 00:17:33
Gerekli Şeyler'in Facebook sayfasında"yakında hayal bile edemeyeceğiniz şeyler olacak"diye yazılı.

Valla benim hayal edemeyeceğim tek şey düzenli yayıncılık olur. Ellerindeki mevcut yayınları bile düzenli yayınlayamayan yayınevlerinden hayal edemeyeceğimiz yeni bir yayın istemiyorum. >:(

rumar80

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 19 Ağustos, 2011, 03:14:39

Valla benim hayal edemeyeceğim tek şey düzenli yayıncılık olur. Ellerindeki mevcut yayınları bile düzenli yayınlayamayan yayınevlerinden hayal edemeyeceğimiz yeni bir yayın istemiyorum. >:(

Budur.
Klavyene sağlık hocam

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: rumar80 - 19 Ağustos, 2011, 03:30:30
Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 19 Ağustos, 2011, 03:14:39

Budur.
Klavyene sağlık hocam

Aynen katılıyorum :-X

tommikser

Taş gediğine cuuuuk diye oturmuş. ;D

gamlıbaykuş

Gerekli Şeyler kendisi hayal oldu gitti farkında değil...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Tarkan Kurt

Ne yazıkki ülkemizde comics yayınlayan iki önemli yayınevinden biri olan Gerekli Şeylerden uzun zamandır haber alamıyoruz. Klasik Wolverine, New Avengers, Cennetteki Yabancılar, Diabolic, Vampirella gibi yayınların kaç ayda bir yayınlandığını bilen var mı?
Bir kaç ay sonra ortaya çıkıp seri halde 4-5 kitap çıkarırlar, belki de 1-2 tanesi de yeni yayın olur. Biz de buradan Gerekli Şeyler yağmuru diye çığlıklar atar seviniriz, sonra aynı kısır döngü. Aylarca bekle yeni sayı çıksın diye....... :(

yunusmeyra

heavy-metal yayını ne alemde bilen varmı..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kafkaesk

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 27 Ağustos, 2011, 05:23:22
heavy-metal yayını ne alemde bilen varmı..

onu arkabahçe basıyor. gerekli-arkabahçe ayrı şeyler (bi 4.5 senedir)
ahmet kocaoğlu (arka bahçe) eylül ayında yeni sayıyı çıkaracaklarını duyurmuştu en son facebook'taki heavy metal türkiye hesabı üzerinden.

yunusmeyra

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR