Marmara Çizgi: Yorumlar, Eleştiriler, Temenniler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 13:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Web sitesi:
http://www.marmaracizgi.com/

Adres:
Cumhuriyet Mah. Ergenekon Cad.
Tavukçu Fethi Sok. No:2/14 Pangalti-Sisli / Istanbul

Mail Adresi:
marmaracizgi@mynet.com

Telefon ve Faks Numaralari:       
Tel     +90 212 240 29 35
Faks   +90 212 247 01 13

Facebook Sayfasi
http://www.facebook.com/?sk=2361831622#!/profile.php?id=100000516788310&ref=ts

Twitter
http://twitter.com/marmaracizgi

hanac

Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere iyi haberlerim var.

Hepimizin tanıdığı İlke Keskin bundan sonra Marmara Çizgi le hareket edecek.

İşte ilk yayınları;

Astonishing X-Men
Thor for Asgard

Her şey yolunda giderse iki cilt de Mayıs başında raflarda olacak.

rumar80

Helal olsun!!
   İlke'ye de marmara çizgiye de. Umarım bu başarıları devam eder.

HacıGeraltEmmi

Marmara Çizgi yılın 2. çeyreğine hızlı bir giriş yaptı. Geçen Kadıköy'de karşılaştığımızda Erdem bey Conan Kimmerya ve Mahlukk'tan sonra Yürüyen Ölüler'inde baskıda olduğunu hemen ardından Red Sonja'nın geldiğini söylemişti. X-Men ve Thor'la birlikte Mayıs ayı çok coşkulu geçecek gibi görünüyor. Hoz'un kapanmasına ne kadar üzüldüysem bu haberlere de okadar sevindim. İki yayınevi de baskı kaliteleri ile sektördeki en iyiler benim nazarımda. Umarım Marmara yayın kalitesini düzenli bir yayın periyoduyla birleştirir ve uzun yıllar bizlerle birlikte yoluna devam eder. Bu arada İlke'ye de çizgi roman yayıncılığında gösterdiği gayret için ayrıca teşekkürler. (Örümcek ile ilgili sevindirici haberlerini de bekliyoruz  ;D ) selamlar.

rumar80

Marmara kaliteli yayınları ile zaten başarılı bir yayınevi idi. Sadece düzen sorunumuz var. Onun da düzelmesi ve yeni yayınlar ile hakettikleri yerlere gelmelerini temenni ederim.
   Abbas bey haklı. Sıra örümcek adamda

gamlıbaykuş

Bu yeni adımların Türk Çizgiroman dünyasına, İlke'ye, Marmara Çizgi'ye ve bizlere de hayırlı olması dileklerimle yine güneşli günler göreceğimize inanıyorum...

Astonishing X-Men ve Thor, bence güzel seçimler; ama komşumuz Örümcek Adam'ı da unutmayalım ne olur :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Saint2

Örümcek Adam   !!!!!    ;D ;D ;D ;D

Müjdeli haberi bekliyoruz.    :D :D :D

rumar80

Çizgi roman piyasası hareketleniyor tekrar. Şimdi soru:  Bunlara yetişecek parayı nereden bulacağız???

pearl jam

Sevindirici bir haber ama ben hala borgia dan bir haber bekliyorum. benden başka da bekleyen yok galiba :) marmara çizgi nin elinde bone, yürüyen ölüler, berlin, conan ve red sonja gibi seriler de var. bunları bir düzene oturtmadan yeni yayınlara yönelmek bu serileri de riske atıyor bence. önümüzde taptaze hoz örneği de varken endişelenmemek mümkün değil.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: pearljam - 12 Nisan, 2011, 15:24:29
Sevindirici bir haber ama ben hala borgia dan bir haber bekliyorum. benden başka da bekleyen yok galiba :)
Borgia konusunda yanlız değilsiniz. Bir ara dışarda son cildin yayımlanmasını bekliyorlardı diye duymuştum, ondan sonra yayımlayacaklarmış. Onların yalancısıyım  :)

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 12 Nisan, 2011, 12:19:59
Hepimizin tanıdığı İlke Keskin bundan sonra Marmar Çizgi le hareket edecek.
İşte ilk yayınları;Astonishing X-Men
Thor for Asgard
Her şey yolunda giderse iki cilt de Mayıs başında raflarda olacak.

Sevgili İlke'nin "Marmara Çizgi" Erdem bey ile çalışacak olması sevindirici, kendisine başarılar dilerim.
Daha sevindirici olan ise kaliteli fakat düzensiz bir yayın takip eden Marmara yayınlarına ait kitapların bundan sonra daha istikrarlı bir şekilde yayınlanacak olması.
Özellikle Conan ve Yürüyen Ölüler serilerinin daha düzenli çıkacağını ve özellikle benim beklediğim Erdem bey'in 4 aydır "gelecek ay çıkıyor" çıkacağını söylediği Red Sonja nın daha çabuk yayınlanmasını ümit ediyoruz.
Thor ve X-men in yayınıda geliyormuş, bunlarda güzel haberler.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Düzenli yayın gerçekten bir sorun. Ama bazı yayınlar için bu zaten beklenen bir şeydi. Frankofonlar genelde yılda bir yayınlanıyor. Berlin zaten üç sayı olacak ve üçüncüsü daha basılmamış bile.
   Bunun yanında Conan, red sonja ve yürüyen ölüler için bahanesi olmaz tabi.
   Dağıtım sorunun da çözdüklerine göre... Umarım Marmara hakettiği yere gelir.

pearl jam

geçen gün d & r ye uğradım neredeyse bütün kitapları vardı marmaranın. kolay bulunmayan enki bilal ler bile tam takım vardı. umarım satışları artar bu sayede.

Saint2

İhşallah satılır...
İhşallah D&R satışa yönelik önlemler alır...

hanac

Marmara Cizgi Tesvikiye'de ayni adli bir satis magazasi acacakti.

Bu konuda bilgisi olan var mi ?