Marmara Çizgi: Yorumlar, Eleştiriler, Temenniler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 13:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Alıntı yapılan: alan ford - 14 Temmuz, 2011, 23:29:28
Çrop'ta bugün haberi vardı

http://cizgiromanokurlariplatformu.blogspot.com/

Tesekkurler Doga.

Bir fotograf asiralim.  :)

Adres - Marmara Çizgi, Halilbey Pasajı, Akkavak sok. No 19/16 veya Valikonağı cad. 40/16 Nişantaşı İstanbul

kalidor

X-Men'in yanında 2 Vav harfinin olduğu kitap nedir?
Crom! Ölüleri Say...

poe

Alıntı yapılan: kalidor - 15 Temmuz, 2011, 00:50:02
X-Men'in yanında 2 Vav harfinin olduğu kitap nedir?
Prof Uğur Derman'ın hazırladığı 99 mushaf kitabı.

hennessy

Dün sevgili İlke ile görüştüm, inşallah aksilik olmaz ise haftaya Örümcek ve Yürüyen Ölülere kavuşuruz.

Bandrol konusunda ise yeni gelişme olmuş ve güzel olmuş bence, çizgi roman yayınevleri artık kitaplarına bandrol alabilmek için çevirmenden yazı almak zorunda imiş.

Sanırım çevirmenler paralarını alamadıkları için zamanında böyle bir uygulamaya gitmişler.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Facebooktan Sevgili kardeşim İlke ile kısa bir konuşmamızda aldığımız haberleri veriyoruz  conan 5 çevirisi bitmek üzere. yürüyen ölüler 8 çeviride. renkler p.tesi matbaaya gidiyor. conan 2'nin 2. baskısı da p.tesi çıkar. şu an ciltlemede.Aslanım benim diyor devamını dört gözle bekliyoruz.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

Bir ara görüştüğünde SSOC 4. cildin hardcoverınıda hatırlatırmısın ::)

kalidor

Bu ülkede 2. baskı yapan tek çizgiroman Conan... ;) 1. sayısından sonra 2. sayısının da 2. baskısı çıkıyor.
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Zagor'un ilk efsanevi maceralar kitabının bende beşinci  baskısı vardı.  ;)

alan ford

Alıntı yapılan: rumar80 - 14 Ocak, 2012, 21:27:31
  Zagor'un ilk efsanevi maceralar kitabının bende beşinci  baskısı vardı.  ;)

O kitap onuncu baskısını yapmıştı kitap fuarında.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 12 Ocak, 2012, 22:56:26
Facebooktan Sevgili kardeşim İlke ile kısa bir konuşmamızda aldığımız haberleri veriyoruz  conan 5 çevirisi bitmek üzere. yürüyen ölüler 8 çeviride. renkler p.tesi matbaaya gidiyor. conan 2'nin 2. baskısı da p.tesi çıkar. şu an ciltlemede.Aslanım benim diyor devamını dört gözle bekliyoruz.....

Bütün yayınevleri atağa kalktı ya.haydi hayırlısı.... ;) :)

pizagor

Alıntı yapılan: kalidor - 14 Ocak, 2012, 01:09:13
Bu ülkede 2. baskı yapan tek çizgiroman Conan... ;) 1. sayısından sonra 2. sayısının da 2. baskısı çıkıyor.

Duyumlarım bazı yayınevlerinin hiçbir ibare koymadan 2. - 3. baskılar yaptığı şeklinde...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

omega red

Alıntı yapılan: pizagor - 16 Ocak, 2012, 11:57:08

Duyumlarım bazı yayınevlerinin hiçbir ibare koymadan 2. - 3. baskılar yaptığı şeklinde...

arkabahçe'den sin city 1. kitap ve gereklişeyler'den joker de 2. baskıyı yapmıştı.

kalidor

Alıntı yapılan: pizagor - 16 Ocak, 2012, 11:57:08

Brendon bölümünün altında da dediğim gibi gerçekler bir şeyi değiştirmez, burayı Conan formuna çevireceğim ;D
Crom! Ölüleri Say...

Nightrain

Marmara Çizgi yakında yayımlacakları bir manga olduğunu duyurdu facebook üzerinden. tahminleri alalım! :P

Ben FullMetal Alchemist ya da Bakuman diyorum. Gerçi bi' Lone Wolf and Cub duymuştum bir ara. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"