Marmara Çizgi: Yorumlar, Eleştiriler, Temenniler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 13:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Zaten yayınlanacak manga o arkadaşım. Lone wolf başlığında İlke'nin anlaşmanın geldiğini belirten yazısını da göreceksin.

SYG

Lone Wolf and Cub için teşekkürler bir de Vagabond istiyoruz :D

dorukgs

Marmara Çizginin en son yayınladığı House Of M çok güzeldi.Çıktığı ilk gün alıp okudum.Gerçekten bir çizgi roman severin kitaplığında bulunması gereken çizgi romanlardan biri (hem de marvel hayranıysa kesin bulunmalı)

hanac

İlke Feysbuh'da güzel bir çalışma paylaşmış, bende buraya aşırdım. Umarım İlke kızmaz.

Avengers, House of M, Spiderman okuma sırası nasıl olmalı

rumar80

İlke ve Hasan'a paylaşım için teşekkürler.

hennessy

İlke kardeşim güzel sıralamış ama bir sorum olacak cahilliğime verin New avangers 2' de de house of m den bahsediliyor bence ikiden sonra okunması daha iyi olmazmı
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ilke

ilk güncellemeyi yaparken dediğini yaparım Murat abi. Haklı olabilirsin. uzun zaman önce okudun karıştırmış olabilirim.

hennessy

Bu akşam sevgili kardeşim İlke den sevindirici bir haber aldık cumartesi spiderman 6 ve  oz büyücüsü çıkıyor.Ayrıca çekilişte bir ad. oz büyücüsü altın madalyon çizgi roman okuruna hediye edilecek teşekkürler marmara çizgi....

pizagor

Oz Büyücüsü ve Örümcek Adam 6 çıktı mı acaba?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Alıntı yapılan: pizagor - 10 Eylül, 2012, 10:43:29
Oz Büyücüsü ve Örümcek Adam 6 çıktı mı acaba?

Aslında kitaplar hazırda matbaa gene kapakları yanlış basmış cumaya kadar sanırım bir aksilik olmaz ise çıkacakmış.

kalidor

Mamlekette matbaalarda çalışanların çoğu anlayış özürlü demek. Türkiye'de okuma yazma bilmeyipte elma armut satar gibi kitap alıp satan adamlar olduktan sonra matbaacıların da böyle olması normal. Türkiye'de işini yapan kaç ehil insan var acaba?
Crom! Ölüleri Say...

gamlıbaykuş

Umarım daha fazla da gecikmez. Spiderman 6 ve Oz Büyücüsü uzun zamandır beklediğim yayınlar...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dorukgs

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: dorukgs - 10 Eylül, 2012, 20:00:14
Ç.R.O.P da gördüm http://cizgiromanokurlariplatformu.blogspot.com/2012/09/marmara-cizgide-orjinal-cizgi-romanlar_10.html acaba marmara çizgi nin dükkanı var mı?ben yok diye biliyordum....

Var. Nişantaşında. Bir ara fotoğraflarını paylaşırım.