Marmara Çizgi: Yorumlar, Eleştiriler, Temenniler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 13:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

ilke

rumar80

Marmara geçen seneden beri çizgiyi her gün bir tık yükseltmeye devam ediyor.
Helal olsun. Kolay gelsin

darbove

bu yıl bir kaç manga patlatsalar fena olmaz :D vagabond yakışır lonewolftan sonra
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Nightrain

darbove

dean

Nightrain

gizmoo

Alıntı yapılan: Nightrain - 11 Nisan, 2017, 23:39:48
AKİRAAAAA! ;D

İstanbul fuarinda Marmara ya sormustum. Oyle bir dusunceleri yokmus. Ayrica diger yayinevlerine de sordum. Su an manga icin yeterli sayida satis olmadigindan vermiyorlarmis Akira yi.

hasanmahmut

Marvel Zombies ve Punisher!!! Koçum Marmara!! Çok iyi çok iyi  ;D

Alıntı yapılan: gizmoo - 26 Nisan, 2017, 15:19:37
İstanbul fuarinda Marmara ya sormustum. Oyle bir dusunceleri yokmus. Ayrica diger yayinevlerine de sordum. Su an manga icin yeterli sayida satis olmadigindan vermiyorlarmis Akira yi.

Bu konuda benim anladığım Japon yayıncıları pek fazla firma ile çalışmayı tercih etmiyorlar. Zaten yüzyüze tanışmadan telif de vermiyorlar diye biliyorum. Baya zor almak. Halihazırda iki firma var. Mesela bakın Akira kim tarafından yayınlanıyor Japonya'da. Sonra Türkiye'de çalıştıkları firma veya firmalar var mı. Kodansha yayıncısı ve gördüğüm kadarıyla sadece Gerekli Şeyler ile çalışıyorlar. Yani Akira yayınlanacaksa %90 onlar yayınlar diye düşünüyorum.

Nightrain

Alıntı yapılan: gizmoo - 26 Nisan, 2017, 15:19:37

Ne kadar satış olması gerekiyormuş? Pff, moralim bozuldu. Orijinalleri de çok pahalı.

darbove

Alıntı yapılan: Nightrain - 26 Nisan, 2017, 15:35:08
Ne kadar satış olması gerekiyormuş? Pff, moralim bozuldu. Orijinalleri de çok pahalı.
Acaba hafta sonu marmaradan lone wolf bombası gelir mi? Merak etmiyor değilim. :D

Şöyle diyeyim her manga tokyo ghoul ve one punch man kadar satsa yeter. :D

hennessy

Ilke kardeşim ve marmara çizgi coştu bır kere
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

frodo

Şu Chew'a biraz ağırlık verseniz de senede bir okumasak  :-\
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"